Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
9. nov 2008

no my sme dnes mali návštevu, bol tu ujov kolega.. mala som niečo s pc tak mi to dali dokopy... malej asi idú zúbky, večne slintá 🙄 a taká je ako 100 čertov.. 🙄

monkula
9. nov 2008

Ahoj, Maťka... 🙂 🙂
Danny, maminke všetko naj.... 😉

dannynka
autor
9. nov 2008

moni ahojky,a maminke odkazem ked s nou budem 😉

mati mi hovor,aj moja je poslednou dobou nejaka jedovata asi nam zacina obdobie vzdoru,ale zase ked ani moc jest nechce neviem ci sa jej nahodou netlacia posledne zubky teda 5-ky stolicky 😝

martinadt
9. nov 2008

ahoj moni ako sa máte?

danny my sme mali problém papať asi pred dvomi týždňami 🙄 našťastie to prešlo klop, klop

monkula
9. nov 2008

Maťka, rovnako.... 😉

dannynka
autor
9. nov 2008

matka tak hlavne ze uz papate 😉 ,o GAbiku sa zatial moc nebojim..ved ma nejake tukove zasoby od hladu nezomrie 😀 😀 😀 😀

martinadt
9. nov 2008

no ja som mala strach lebo som u nej neni zvyknutá

bože dnes ujo domov doniesol mandarínky, malá sa šla za nimi potrhať 😅

monkula
9. nov 2008

mňam, ani sa jej nečudujem....
moja sa zase ide potrhať za hroznom.... 😀 keď vidí stapec na stole, začne ukazovať na skrinku s miskami, tak jej podám jej ružovú 😀 , potom tie bobule otrhá ako divá zver, potom beží k umývadlu a podá mi mislu, nech umyjem a potom sadne a papá... a beda, keď jej do misky niekto stčí ruku... to kričí, heeeeej, mojeeee 😀 😀
A takto sa to opakuje, kým strapec nezmizne... 😀 😀

martinadt
9. nov 2008

to je zlaté 🙂 to u danielky tiež treba rýchlo šúpať.. lebo keď vidí že mandarínka tak už ham ham ale s pomarančom ju neoklameme 😀

tinakul
10. nov 2008

čaute, vidím, že reč je o ovocku, no našej Sophi momentálne nič z ovocia nejde, a to lúbila skoro všetko - teraz zje len jablčka a sem, tam mango, iné do nej nedostaneme... ani banány, ani mandarinky, či hrozno 🙄
No a cez víkend nás chytila choroba - hnusný kašel - dnes hovorila dr. že nejaká viroza, takže furt niečo sa rieši 😝 som z toho niekedy grogy 🤐
No a Dany aj my začíname mať asi obdobie vzdoru... neviem či nám tie naše detúrence nedávajú najavo už žiarlivost na bábenka v brušku , alebo čo 😝 no dúfam, že sa to zlepší 😉

dannynka
autor
10. nov 2008

ahojte 🙂
takze tinka nrboj niesi sama,ani moja Gabika moc ovocie nemusi 😝 nedostanem do nej nic v surovom stave 😒
a co sa týka vzdoru nasich babuliek....veru aj mne to tak niekedy pripada....ale snad bude vsetko tak ako ma byt.Ozaj tinka vy uz viete na 100-pro co budete mat?ci este ee?

dannynka
autor
11. nov 2008

pekny slnecny dnik prajem 🙂

tinakul
11. nov 2008

Dany práveže stále to nie je na 100% 😒 tak snád v utorok budúci týžden sa to dozviem... lebo budem mať velký uzv 😉 Sophinka našťastie vôbec nemá teplotky a aj kašel ustupuje - klop, klop... poctivo mi papá sirupček, tak snád budeme do víkendíku fit, lebo ani von teraz moc nechodíme 😒
Kde ste zas všetky?? 😕

dannynka
autor
11. nov 2008

tinka ja tuuu 🙂

michalag
12. nov 2008

krasny dnik vam prajeme 🙂 😉

dannynka
autor
12. nov 2008

miska aj my napodobne 🙂 🙂 🙂 🙂

michalag
12. nov 2008

Ako sa mate?
Pozeram ze uz si v 16tt, ale to bezi 😕

tinakul
12. nov 2008

čaute, no vela ste tu nepokecali zase 😅 😝 To počasko je otrava - dnes je celý deň šero a smutne - už snežiť by mohlo 😵 No dnes sme si dali kratšiu prechádzku do lekárne a pokúpili sme čajíky tehotenské aj detské 😉 No a triedili sme ozdoby na mikuláša - pomaly budeme zdobiť bytík 😵

dannynka
autor
12. nov 2008

ahojte 🙂

no veru miska ten cas bezi,pri Gabike si ani nestiham uzivat druhe tehu,tinka urcite vie o com hovorim 😅

tinka-veru pocasie je na dve vecy,ja byvam cez obed taka ospala ze chodim spavat s Gabikou 😀 😀 😀 ,inak aj ja som si dnes poriadila tehu cajik a aj prechodnu bundu v Tescu za polovicnu cenu 😀 😀 😀 😀

tinakul
12. nov 2008

No veru viem dobre Dany o čom hovoríš 😉 No ale o tom je druhé tehu... a čo by si robila, keby ti už malá vôbec nespinkala poobede??? 😝 No radím vám, čím skôr detom zoberiete dudulu , tým lepšie... No naša ho už ani nespomenie, len ten poobednajší spánok chýba mne aj jej 🙄 Ale do siedmej to vždy nejak vydrží a potom je hotová 😅 no ja s ňou 😝 😀 Čo ste dnes porábali?? 😕

dannynka
autor
12. nov 2008

tinka-mi mame dudulku uz len na spinkanie ale zatial to neriesim,by som to asi nevydrzala keby mi cez obed nespala 😝

tinakul
12. nov 2008

A teraz ti už hajka?? 😕

tinakul
12. nov 2008

No vieš, ak si spomínaš mne bolo strašne zle v začiatkoch tehu asi až do štvrtého mesiaca 😝 takže bez spánku by som to nezvládla a kvôli tomu sme čakali, a radšej dudu nechali...ale akonáhle som bola v norme tak sme to zatrhli 😉 no lutovala som , že sme jej nezobrali skôr, lebo ked bola na to navyknutá aj poobede - len s tým hajat, potom to už vôbec nešlo... 🙄

dannynka
autor
12. nov 2008

tinka este nespinka ale uz serblikuje,idem zabalit ritku a hned som tvoja 😉

tinakul
12. nov 2008

Dobre, už som si prečítala aj IP... tak možno tu ešte pobudnem 😉

dannynka
autor
12. nov 2008

mno okik,tak daj rychlo vediet ci si este tu alebo mozem zdrhnut do vane 😀 😀

tinakul
12. nov 2008

som 😀

tinakul
12. nov 2008

ale ty si už asi zdrhla však?? 😝

dannynka
autor
12. nov 2008

nie som este tu 😀

dannynka
autor
12. nov 2008

som sa zacitala do jednej temy....a mam teda dost... 😝 skopirujem ti link ak chces.... 😕