Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
16. nov 2008

matka krasne fotto 😵 😵 😵

martinadt
16. nov 2008

ved uvidíte ako im to spolu pôjdem 😉

tinakul
16. nov 2008

Dany no my máme krásne šatičky po Sophinke - skoro nové niektoré 😉 takže ak bude babenka ozaj nepotrebujeme oblečenie... teraz som začala prať a triedit z pivnice šatičky - vlastne babina mi ich vyperie aj vyžehlí 😉 ja len triedim 😝 No a pri Sophi sme mali hlavne žltú, bielu , oranžovú zo začiatku farbu, potom až ružové... 😉 A jasné, predávat už môžem, tretie nehrozí a aj budem pre teba bude zlava 😉 Dve sú ideál u nás 😵
No čo ja som počula, vraj od januára 2009 platí aj na druhé a tretie dieťatko ten príspevok 25000sk - no už v eu, ktorý sa vypláca až po dožití 28 dní dieťata po narodení 😉

dannynka
autor
16. nov 2008

no nic babulky rada som s Vami pokecala ale uz je vela hodin a mne sa zyva,idem teda haji za nojimy dvoma detmi...muzikom a dcerkou 😀 😀 😀 😀 ,snad sa tu aj zajtra stretneme v takomto hojnom pocte,a dufam ze to tu nebudete zanedbavat 😠 😅 😀 😀 😀 😀

bru nocku 😉 😔

martinadt
16. nov 2008

tinka a teraz sa dozvieš aké bude pohlavie? 😵 nechcelis te si nechať prekvapko? 😝

danny tak dobrú nocku

tinakul
16. nov 2008

Tak Maťka Maťko si malú moc oblúbil však?? 😕 😉 To je supiš 😵 Aspoň máš aj ty podporu a čas na seba , kým on sa venuje malej hm? 😕 Inak vy ste nejaké živé o tomto čase, kedy chodievate hajat?? 😅

michalag
16. nov 2008

danny, bruuu nocku 🙂

tinakul
16. nov 2008

Dany ty prvá zdrháš?? 😠 Ja mám prednost ee?? 😀 Brúúúúúúú noc 😔
Mati práveže sme zvedaví, aj kvôli veciam po Sophinke, či mám prať všetko aj šatôčky, alebo len univerzálne farby 🤐 a tak....no neviem či sa to v utorok dozviem , budú mi robiť velký uzv, tak snád sa mi už dobre otočí a ukáže sa v plnej kráse 😉

michalag
16. nov 2008

cez vikend chodim okolo 00:00, ale cez tyzden najneskor o 22:30, lebo ked uz mame tu postel, tak Samko potom robi neplechu 😅

tinakul
16. nov 2008

Miši akú neplechu?? 😕

tinakul
16. nov 2008

Miši tak ty máš teda výdrž 😉 Ja aj ked som nebola tehu, tak som bola grogy už o deviatej, desiatej 😝 Tak ale ja som zase spachtoš od mala 😀 😝

martinadt
16. nov 2008

veru až je mi to čudne niekedy 😅 ale pristalo by mu jedno 😎 a danielka ho má moc rada zle si robia a všetko čo sa stane, keď hocičo urobí tak keď sa jej opýtaš kto to urobil tak mako 😀 a môj spánok no.. chodím neskoro

tinakul
16. nov 2008

Mati o tebe viem, že si niekedy ani nepospíš 😒 No furt sa to nezmenilo??? 😕 Alebo už lepšie spávaš o niečo?? 😕

martinadt
16. nov 2008

a obaja chcete dievčatko? 😕 či ocko chce chlapčeka? 😝

tinakul
16. nov 2008

Babenky už aj mňa to ťahá, som strašne rada, že sme pokecali, Mati a ty odpisuj častejšie oki?? 😉 Ja sa budem snažiť tiež, dobrú nocku vám prajem 😔

martinadt
16. nov 2008

niekedy lepšie niekedy horšie.. no mne sa s tým akosi nič nedeje.. priznám sa že pár krát som siahla po prášku na spanie 🤐 ale to už boli také tie vrcholné situácie...

martinadt
16. nov 2008

tinka aj ja sa budem snažiť nejako.. dobrú noc aj tebe 😔

dannynka
autor
17. nov 2008

dobre ranko babulky,tak vcera sme sa konecnce po dlhom case opet vsetky zisli.... 🙂 tak by to mohlo byvat castejsie 🙂 😉

michalag
17. nov 2008

Dobre ranko 🙂
danny suhlasim 😉 🙂 😵

dannynka
autor
17. nov 2008

miska jeeej ty tu?ja som dosla kuk dajake receptiky na polievocku bo mi akosi dochadza inspiracia 😝

michalag
17. nov 2008

danny, napodobne, my ideme robit langose, tak som prisla kuknut nejaky recept 🙂

dannynka
autor
17. nov 2008

mnaaaaam langose nerob chute lebo poslem mangela do obchodu na kvasnice 😀 😀 😀 😀

michalag
17. nov 2008

danny 😀 😀 😀
Prvy krat ked sme ich robili (pred asi 1,5 rokom), tak sa nam nepodarilo cesto ale hadam teraz sa podaria 😅 , lebo mame strasnu chut na langose 😝 🙂

dannynka
autor
17. nov 2008

miska tak drzim palceky a potom daj vediet ako sa VAm podarilo a ako chutili 😉 mne ich vzdy spravi mama lebo tiez neviem urobit obre cesto 😅

michalag
17. nov 2008

tak nato ze sme (teda Igi) robili len 2x kysnute cesto tak boli celkom dobre a aj Samkovi chutili, teda aspon sa tak tvaril 😅

dannynka
autor
17. nov 2008

miska tak to je super ci mi teda chute narobila neviem ci zajtra nespravim aj ja 😀

michalag
17. nov 2008

danny, krasna foto vy ale krasne rastiete 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

dannynka
autor
18. nov 2008

miska dakujem ved sa ani nestiham divit akou rychlostou 😅 😝 😀

dannynka
autor
18. nov 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simka9122008
18. nov 2008

Danny tak vy pekne rastiete, už aké máš bruško krása 😵