Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
18. nov 2008

simi dakujem 🙂 😉 ,este tak vediet co to bude 😀 a budem mat jedny z najkrajsich vianoc 😀

tinakul
18. nov 2008

ahojte babenky 😉 Dnes som mala krásny dníček, videla som bábenko v brušku na velkom uzv a dokonca sa konečne ukázalo v plnej kráse - takže pohlavie je na 1000% dievčatko 😵 čakáme našu druhú vysnívanú princezničku 🙂 a Sophinkinú sestričku 😵 Ale hlavne ma potešilo, že je všetko ako má byt a bábo pekne rastie a sa vyvíja 😵 No a dnes som bola na preventívku u zubára aj s manželíkom a obaja sme bez kazov - klop,klop 😵 A na zajtra som sa objednala ku kaderníčke... A vy ste mali aký den??? 😕 Dany pekné brušenko, zajtra mi mangel slúbil , že ma vyfotí tiež 😉
Mňam a lángoše lúbim tiež, ale teraz nemôžem 😢 a niekde mám aj perfektný receptík - v lete som ich robievala, a cesto vydržalo v chladničke štyri dni 😵 Baby nerobte mi chute 🤐 😝

dannynka
autor
18. nov 2008

tinka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej tesim sa s tebou,a este raz Gratulujem k dievcatku 😵 😵 😵 😵 😵 ,tesim sa s tebou aj s toho ze je vsetko oki,teda tak ako ma byt 😉
ja som bola dnes rano na krv kvoli AFP testom,vysledky budu o tyzden tak som zvedava ci je vsetko oki 😉

ozaj tinka ked uz to vies na 10000000% zmen si udaje v pase 😉
ozaj a ake meno mate vybrate pre babulku?

tinakul
18. nov 2008

Dany, už som si zmenila údaje v pase 😉 díky , by som aj zabudla.... 🤐 No a pre babulku máme dávno meno, len ho ešte nehovoríme nikomu moc, aby ma nikto nepresviedčal, že máme meniť, lebo vieš kolko ludí, tolko chutí 😝 Ale ak chceš do IP napíšem, hm?

michalag
18. nov 2008

tinka, aj ja chceeeeeeeem vediet, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

martinadt
18. nov 2008

ahojte, zrejme tu už neni je nik

tinka teda už som sa aj o zubárovi dočítala tak som rada ked je všetko v poriadku a k dcérke a sestričke ešte raz blahoželáme 😵

michalag
18. nov 2008

tinka, aj ja posielam gratulko k dievcatku a tiez som velmi rada ze je vsetko oki 😉 🙂 😵

Nam dnes blbol cely den net, takze sme boli na tichom odchove az do teraz 😠 , ale uz je hadam vsetko v oki.... a zajtra si maju prist pre Tv a mozno do dvoch dni bude hotovy, tak som rada, pokial nebudem pocut cenu 😝 🙄 🤐

monkula
18. nov 2008

tinka, blahoželám k princezničke a som veľmi rada, že je hlavne zdravučká..... 😵 😵
Aj ja som zvedavá na meno.... ja odhovárať nebudem, to je každého vec, i keby bola Gertúda.... 😉 😉

michalag
18. nov 2008

tak predsa tu este niekto je 🙂
Ako sa mate a co ste dnes porabali, hmmm?

martinadt
18. nov 2008

ahoj miška, my dnes v podstate nič, malá nechcela ani teraz zaspať 😠 len pred chvíľou šla a teraz som začala kus žehliť no moc sa mi nechce a vy?

dannynka
autor
18. nov 2008

tinka jasne napis 🙂 😉

tinakul
19. nov 2008

Tak škoda, že som včera zdrhla.... 😝 No dakujem babenky ku gratuláciam 😵 Tak viete čo??? Ked ste také zvedavé, uverejním to tu pre vás 😉 Od začiatku sme sa s manželíkom zhodli, že po Sophii dáme Cynthiu - čítaj Sintia 😵 Zdá sa nám podobné ako Sophia - takže asi tak 😉 A odhovárania neprijímam 😎

monkula
19. nov 2008

ja odhovárať nebudem, mne sa to celkom páči... 😉 😉 😉 😉

michalag
19. nov 2008

tinka, aj mne sa celkom paci a hodi sa aj ku Sophi 🙂

tinakul
19. nov 2008

Baby díky, ste zlaté 😵 Akurát som prišla od kaderníčky, no poriadne ma ošvacala 😝 ale neva, trošku väčšej zmeny nezaškodí však?? 😅 No možno večer sa tu zídeme, papa

daskak
19. nov 2008

Cynthia je super 😀

michalag
19. nov 2008

tinka a foto nebude? 😅 🤐 😀

hancas
19. nov 2008

holki poradte mi někdo malej má od rána krupičku po celém těle a na zádech to má červeny má to i na obličeji,teplotu nemá,papá normálně,co to může být???

monkula
19. nov 2008

hancas, alergia pravdepodobne, čo si jedla ty, ak dojčíš, ak nie ,čo papala malá?

hancas
19. nov 2008

já už bohužel nekojím ani jsem nekojila mám dvojčátka a mlíka bylo málo,právě celý den přrmýšlím co papal ale papal vše co už měl a má každý den,ale nemůže to být třeba tím že jsme v pondělí čistili koberec a on po tom lezl nemůže to být s toho???

dannynka
autor
19. nov 2008

tinka-Cynthia je krasne meno aj mne sa paci je take nezvycajne ale pekne 😉 😉

inak babulky GAbika je chora...dnes sme boli u dr a ma ATB ☹

tinakul
19. nov 2008

Dany, Daskak dakujem aj vám za podporu mena 😵
No Hancas aj ja si myslím že alergia, kludne aj tým čistením koberca to môže byť - musíš to sledovať a uvidíš za tri dni či to mizne, alebo pribúda....
Dany to mi je lúto ☹ A čo jej je??? Teraz je vela detičiek chorých, ako bola nedávno aj naša Sophie - ved začalo sa to kašlom, trošku teplotkovala - 1.deň a potom soplíky 😒 No a aké ATB vám predpísala??? 😕 Ja sa vlastne ani nevyznám čo to ATB je presne... len ma každý upozornuje, aby som antibiotiká malej nedávala... NO ale ten sirup na kašel čo dr. predpísala, nebol ATB... A na teplotku Brufen, alebo Panadol - to je ATB??? 😕
Som z toho jeleň 🙄
Miška už som aj odfotená, ak sa podarí, pridám čosi 😉

michalag
19. nov 2008

tinka tesim sa 😉
Nemusis sa bat Brufen ani Panadol nie su ATB. Ja som rada lebo moja Dr. nepredpisuje ATB ako na pase, najskor vyskusa normalne lieky a ak nezabera tak to berie ako najnutnejsiu moznost.

danny, to mi je luto, tak Gabike zelame skore uzdravenie 😉 🙂

dannynka
autor
19. nov 2008

tinka jeeeej ake krasne velke brusko uz mas 😵 😵

tinakul
19. nov 2008

Miši tak to je dobrá dr 😉 Fotky som pridala 😉

dannynka
autor
19. nov 2008

tinka Gabika ma ATB cedrox,uz ich davnejsie mala,dr povedal ze ma hnis na lavej mandle.. 😝

tinakul
20. nov 2008

ahojte 😉 Wau, dnes som tu prvá 😀 No práve som nedávno prišla z diabetologického vyšetrenia a zachvílku mám volat pre výsledky 😉 Mám hodinku čas, tak mám vyložené nohy a kávičkujem, netujem 😝 a potom fičím do poradne na druhú 😝 Dnes mám ozaj ulietaný deň 🙄 A večer ideme konečne pre malú, tak sa teším na ňu moc 😵
Dany díky, no rastieme, ale však aj vy 😉
No tak už rozumiem tým ATB 😖 A nemusia jej vyberať mandlu?? 😕

michalag
20. nov 2008

ahojte 🙂 ,
tinka, krasne brusko 🙂...... Sophi ako narastla, uz je z nej velka slecna 😉, to ti verim ze ti uz chyba ....a nadhernaaaa kuchyna 😵

monkula
20. nov 2008

Tinka, máš krááááásne bruško 😵 😵 a veľmi si opeknela, kočka.... 😉
Danny, Gabika nech sa rýchlo uzdraví, aj Jarko dnes začína druhú kúru ATB sirupu proti kašľu, už kašle mesiac 😖 😖 krv mal v poriadku, žiadne baktérie, Chiarka už má železa dosť.... 😵 😵

tinakul
20. nov 2008

Dakujem babenky 😉 Monki no a ako sa volá sirup ktorý berie??? Na ňom je vyslovene napísané, že antibiotikum??? 😕 Baby ja som v týchto veciach antitalent 😝
Inak teraz som volala pre výsledky z Dia a sú ok 😵 No už sa idem obliekať pomaly do poradne... možno sa dnes ešte ozvem, papa