Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
17. mar 2009

Aaahojte 🙂 🙂 🙂 ,

dannynka
autor
17. mar 2009

miska ahojky 🙂 ale az teraz,som od rana nemala ani kedy za pc sadnut bo mi moja rkaska nespala a aj teraz este musim ist zehlit 😝 😅

martinadt
18. mar 2009

čaute baby, ako sa máte??? nemala som vôbec čas sa tu ukázať..jednak z práce som bývala unavená a teraz som tu mala od víkendu kamaráta na návšteve.. včera v noci šli domov aj s Maťkom.. vyhodili ho z roboty, lebo sa tam vrátil predchádzajúci čašník (talian) 🙄 a rozmýšľa že ostane už ne Slovensku 😔 takže sme samé ☹ dnes to bude pre mňa ťažký deň.. ak budem dačo stíhať a mať náladu na obed tak vás aspoň trošku dočítam.. zatiaľ pá

tinakul
19. mar 2009

Mati to je strašné ☹ Maťko ti aspoň postrážil Danielku niekedy, alebo pomohol.. hm, to je škoda, takto ho vyhodiť 😠 😒
Dany ja žehlím už pomaly každý deň 😝 hlavne pogrckané veci 🤐 😎
No a sme konečne zdravé z tej nádchy, ale v utorok v noci sme mali pohotovosť zase 😲 Sophinka asi niečo zjedla - dostala vysoké teploty - 39 - museli sme sprchovať, a trošku zvracala... no už sa z toho pomaly dostáva.. .tak dúfam , že to nebude viroza, iba že jej niečo nesadlo 😝 zatial pap

dannynka
autor
19. mar 2009

dobry vecer babulky,njako Vas tu poslednou dobou zanedbavam ale to aj preto lebo este stale nemame vsetko prerobene tak som rada ked si vecer popracem a lahnem do postele 😅

matka -tak to je veru hnus,ako ho takto mozu vyhodit 😠 🤐 ,veru verim ti ze ti za nim bude smutno urcite ti vela pomahal ☹

tinka-myslime na Vas,snad to Sophinku len nejaka viroza obchadzala a uz je vsetko oki 😉

dannynka
autor
20. mar 2009

😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

tinakul
20. mar 2009

Dany čo??? 😅 Čo znamenááááá 😒 😒 😒 ?

dannynka
autor
20. mar 2009

tinka asi tolko ze tu nikdo nebol 😒

michalag
20. mar 2009

danny, teraz tu niekto je 🙂 😉 😀 😀 😀

michalag
20. mar 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
tak ja idem haji, nejako ma to taha do postele 😔 😔 😔 😔
Prajeme krasny vikend 😉 🙂

tinakul
21. mar 2009

No sa tu opäť míňame... ☹ Baby mňa porazí , nás asi niekto preklial s tými chorobami alebo čo 🙄 Tentokrát mal v noci manžel 39- teplotu a začína byť nakapatý - v práci u nich to majú všetci 😒 To je kolobeh, ved teraz sme sa vyliečilil a teraz toto - no mám sa zase modliť aby malé nedostali, uf, už nevládzem 😝 🤐

olianko
21. mar 2009

Ahojky vsetky 😀
Tinakl vas sa takto choroby drzia 😠 No nech ste cim skor zdravucke
Marti no nic prijemne ked clovek pride o pracu.nemohol si tam najst nieco ine? Alebo sa mu uz cnelo za domovom.
Danny no to vase babatko sa asi s vami hra na schovku 🙂 To budete mat teda prekvapko, ze co to bude 🙂 ja tipujem chlapceka 🙂
my sa mame celom dobre, nastastie sme vsetci zdravi, brusko rastie, niekedy mam pocit ze viac ako by som chcela 😅 🙂 tak neviem co budem robit za dva mesiace.Dr.tam vidi len jedno babatko no ale neviem neviem 😀
Vcera bola Saska u babky tak sme boli v meste nieco pokukat, kupili sme kraviny a s muzom sme sa zhodli, ze asi je lepsie ked ide Saska s nami, bo ona je taka brzda pre nas lebo z kazdeho obchodu musime dost rychlo vypadnut tak aspon usetrime 😀 😀 😀
Tak sa majte a zas sa ozvem a hlavne vsetky co ste chore tak sa vyliecte 😉

michalag
21. mar 2009

Ahojte,
tinka co to citam ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , tak nech sa manzel skoro vylieci a aby ste to vy nechytili. To musi byt strasne a aj dost unavne, ked z jedneho sa vylizete a ...... ☹ .Tinka a nedalo by sa tak aby manzel spal v noci sam a ty s babami?
oli, to ze rastie je normalne, hlavne je ze to bude zdrave no nie 🙂 😉
danny, ako pozeram tak mate poradnu v den Samiho narodenin, tak mozno sa postasti a babo sa predsa ukaze 🙂

tinakul
21. mar 2009

No Miška ono je to tak, že Sophi je stále mimo Ba -je u babiny, lebo sme nevedeli či nemá virozu, tak sme ju izolovali od malej 😒 Teraz je už ona fit a mala príst domkov, No manžel bol dnes na pohotovosti a ozaj že chrípka ho tlačí, dostal ATB a išiel k svokre rovno - s nami nespal v izbe, všetci prídu až v pondelok večer domkov, len dúfam, že to tu vo vzduchu nezostalo, snažila som sa hned vyvetrať, aj vyprať všetko zapotené... tak uvidíme ☹ No v pondelok mám ist s malou do poradne a má mať aj prvé očkovanie - čo obnáša opäť aj možné teploty - tak sa desím... furt čosi . už chystám sáčky na lad 😝 cítim sa v poslednom čase vyčerpaná, lebo furt sa točíme len v chorobách 😝 😝 😝 nech sa to už skončí, chcem leto... 🤐

Oli aj tebe pekne pribúdajú týždne 😉 A kolko si už pribrala, že sa ti zdá velké brušenko?? 😕
Dany a ty si dnes kam zdrhla??? 😕 😅 Vidíš kolké sme sa tu zišli napokon?? 😉
A Maťka ty si kde prosím??? Ani na IP nereaguješ... dúfam, že si oki a stíhaš - aj ked to musíš mať teraz ozaj náročnéééééééééé 😢

dannynka
autor
21. mar 2009

ahojte 🙂

oli-no veru aj Tebe uz tie tyzdne pribudaju a pribudaju 😀 😵 😵 ,nechame sa prekvapit co bude,mne je uz naozaj jedno hlavne ze je zdravucke 😵 😉

miska-veru uz som si to davnejsie vsimla ze idem na Samiho narodeninky,inak aj kamaratkin syncek ma tiez vtedy 3-roky 😀

tinka-no to je u Vas naozaj ako na porazenie,z jedneho sa vylizete a hned vhupnete do druheho.....no drzim palceky aby to bola posledna choroba v najblizsom obbdobi a boli aspon minimlane pol roka oki 😅 , 😅
..a co sa tyka toho ze som tu dnes ani nebola,poslednou dobou v noci nemozem spavat a tak to dobiehame rano aj s Gabikou napr dnes sme spali do 9-30 a to znamena to ze Gabika potom nejde cez obed spat a ja uz nemam cas vysedavat za pc 😅 ,tak tomu bolo aj dnes,navyse sa snazime doprerabat nas bytik tak upratujeme,spratavame a dorabame......a tak...takze mam toho vyse hlavy:inak vlozila som par fottoco sa tyka prerabky tak ak chcete nakuknite...... 😉 .
DNes som sem ani skvor nmohla lebo Gabiku som este len pred pol hodkou ulozila a este sa chystam uvarit polievku na zajtra lebo zajtra asi nebudem mat kedy 😅 😅 😅

tinakul
22. mar 2009

Jéj Dany dobre to vyzerá na tých fotečkách 😉 Takže ak správne chápem, máte z jednej izby dve však?? Takže ako dvojizbák,hm?? 😕 Som rada že sa to stihlo do tvojho pôrodu 😵 lebo ako pozerám, už ozaj len mesiac do termínu a ideš... 😉 A s tým spánkom - to bolo čím horšie aj u mna - ku koncu 😖 A Gabi ti tak neskoro chodí spávať?? 😕

No veru tie choroby sú nafigu, nie a nie sa nás pustiť 😠 Držte palce aby sa to nezopakovalo u nás ☹ Zatial sme oki, manžel u svokry izolovaný, len Sophi za ním furt lieta - tak s dietatom sa to inak nedá 😝

dannynka
autor
22. mar 2009

tinka no skvor by som povedala ze jeden a pol izbak : 😅 😀 ,ale hlavne ze uz to zacina naberat konecnu podobu 😉 .A co sa tyka Gabiky no skvor ist spat nemoze kedze este stale sa snazime co najdlhsie do vecera pracovat na tej izbe a to by sa nedalo keby Gabika musela ist spat,ale jej to evidentne nevadi 😅
S tym spankom ma nestras lebo naozaj posledne dni je to horsie a horsie aj u mna ☹

a co sa tyka chorob drzime palceky aby VAs to siroko daleko obchadzalo 😉

dannynka
autor
22. mar 2009

kde ste babulky 😒 hlasim ze uz sme nastahovaní v novej spalni 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. mar 2009

idem vlozit aj ejdnu fotto nastahovanu a potom hajde do sprchy a spat 😉

michalag
22. mar 2009

Ahojte, ja len na skok
danny, vyzera to fakt suprovooooooo 😉 🙂 😵 😵 😵 .
No mate to dobre ze sa vam to dalo takto pekne rozdelit, ten nas by sa nedal rozdelit, iba ak by sme si prisvojili este od susedov 😅 😝 😀

michalag
22. mar 2009

... aaaa danny Gabika je podarena 😀 😀 😀 , aspon bude mat premastenu pokozku 😝 😀

dannynka
autor
22. mar 2009

miska-ono to ani nie ze rozdelena izba,ale mame tam pridane k bytu jednu miestnost cca5m stvorcovych,predtym sme tam mali kumbal,teda taku pivnicku nasu......nachadzalo sa to vedla bytu,tak sme jednoducho preburali otvor,zamurovali stenu s chodby a mame spalnicku,ono my sme nad tou prerabkou uvazovali uz ked sme sa nastahovali(lebo susedia pod aj nad nami to tak maju spravene) len sme to nejak flakali,a teraz nam veru viac miesta bodne ked uz budeme styria 😀 😵

jasne,co spravi chvilka nepozornosti....teda ked sme nechali GAbiku bez dohladu vedla kremu 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
23. mar 2009

dobre ranko a pekny zaciatok tyzdna prajeme,aj ked vonku nic moc pocasie....no snad sa polepsi 😅

michalag
23. mar 2009

Ahojte, babenky potrebujem poradit 🙂
My chceme ist v sobotu (ak do toho nic nepride) pozriet a mozno aj kupit bicykel, kedze Sami bude mat narodeniny.Tak by som sa najskor chcela poradit. Co si myslite ktory je lepsi?
http://www.detske-bicykle.sk/2-3-roky/bamby-12.... - tento je od 2-3 rokov
http://www.detske-bicykle.sk/4-6-rokov/atrey-16... - tento je od 4-6 rokov

tinakul
23. mar 2009

Miška, ked si kukneš v albume niekde je aj Sophinkin bicykel vyfotený - a kupovali sme hned väčší, aj ked nevedela ani na menšom... a oplatilo sa 😉 Jednoznačne som za väčší - čiže ten druhýýýýýýýý 😉 aj dlhšie mu vydrží a tak isto sa na ňom naučí ako na malom...

michalag
23. mar 2009

tinka, dakujem, presne takyto velky rozmyslame aj my, ale chcela som sa racsej poradit. Predsa mu vydrzi dlhsie a nemusime aspon kupovat na buduci rok vacsi. A teraz je uz Sophi dobry na vysku?

dannynka
autor
23. mar 2009

ahojte 🙂

miska aj ja si myslim ze radsej vacsi.....presne ten istý nazor mam ako tinka,nauci sa ci na malom tak aj na velkom a dlhsie mu vydrzi.... 😉 .My kupovat nebudeme,u babiny mame odlozeny bycikel este po nas....takze to jej bude zatial stacit 😅

dannynka
autor
24. mar 2009

dobre ranko mamulienky 🙂

michalag
24. mar 2009

Aaaahojte babenky 🙂 🙂 🙂 ,
tinka, tak ako?

dannynka
autor
24. mar 2009

pekny dnik aj Tebe miska 🙂 😉