Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

monkula
5. júl 2009

ale tinka už hajká.... 🙂

dannynka
autor
5. júl 2009

no veru uz asi zalomila,som sa pozabudla a isla snorit po nete bo sa dnes Domimu pokazila ta hracia skrinka na kolotoc tak som hladala ci dakto nepredava 😅

martinadt
6. júl 2009

ahojte babeny, neviete nejaký dobrý recept na banánový koláč alebo tortu? 😕

michalag
6. júl 2009
michalag
6. júl 2009

to co mi hodilo do tych poslednych linkov 😠 , ale ked si das do vyhladavania bananove, tak ti najde 😉 🙂

tinakul
6. júl 2009

čaute 🙂 No veru, včera som už zalomila, nevydržala som na vás čakať, no škoda 😎
Dnes sme boli v poradni - Cynthi meria 68cm a váži 7650cm - že ukážková 😵 Fúha, leje ako z krhli 😖 nič proti tomu, len manželík išiel so Sophi na kupko do RAkúska, tak snád moc nezmoknú 😖
Cynthi mi hajká na balkone a ja robím palacinky - Mati práve banánové 😅 , no ale mala som dobrý receptík z banánov na nepečený koláčik, ale neviem ho nájst 😝 škoda, musím ho zase niekde zohnať...

dannynka
autor
6. júl 2009

tinka mnaaaaam posli mi jednu palacinku 😀 😝

tinakul
6. júl 2009

háááááááádžem 😀 😀 😀 😀 , ale chytaj 😀 a podarili sa mi teda, ešte ale pečiem.... 😵

tinakul
6. júl 2009

Dany a Gabika je ešte u vašich??? 😕 Inak aj ty si vložila pekné fotoše, som kukla 😵

dannynka
autor
6. júl 2009

tinka nechytla,ale zajtra asi spravim 😉

ano,Gabika je uz doma vcea som bola pre nu 😉 a dakujeme za pochvalu 😵

tinakul
7. júl 2009

Dany som ti urobila chúťky čo??? 😅

dannynka
autor
8. júl 2009

tinka veru ano,tak som dnes na obed spravila dukatove bucticky,kupila som vianocku a len urobila puding 😉

dannynka
autor
9. júl 2009

kde ste vsetky? 😕

tinakul
9. júl 2009

ja tu, ale už končím, bola som u kaderníčky dnes - mám hustejší blond melír 😅 ale pekné, mužíčkovi sa páčim 😵 No a dukátové sme dávno nemali, ale lúbim tiež 😉
V sobotu máme zas návštevu, tak od zajtra upratujem 😝 ach jo 🙄 a vraj má pršať zas, tak uvidíme... A vy čo nového Dany??? Malý už lepšie hajká?? 😕

dannynka
autor
9. júl 2009

tinka poriadila som si vibracne lehatko,tak malinky mi tam zatial krasne vydrzi... 😉 Mimochodom akurat ho kojim 😀

martinadt
9. júl 2009

čaute baby, my sa zúbkujeme 🙄 🙄 o 106 s malou je to na nevydržanie, je nervózna 😖

tinka u nás pršalo 3 dni vkuse skoro 🙄 vieš si predstaviť doma malú zabaviť 😒 celá kuchyňa je hore nohami, všetky hrnce, misky, varečky všéétko mám čo riadiť, a na IP odpíšem najskôr zajtra dnes som mŕtva, skočím do vani a spať

dannynka
autor
10. júl 2009

ahojte 🙂

to je ale otras pocasie....ani detuchy mi nechcu spat a su nekludne... ☹

matka-prajeme aby zubky cim skvor vyliezli.... 😉

michalag
10. júl 2009

Ahojte 🙂
danny, veru toto pocasie 😠 .... my sme boli doobeda v meste tak som maleho total unavila, tak hned aj zaspal 🙂

matka, dufam ze Danielke zubky vylezu aby ste uz mali po tomto trapeni 😉 🙂

tinka, Cynthi prajeme vsetucko naj k jej 6 mesiacikom 😵

dannynka
autor
10. júl 2009

huraaa GAbika mi zaspala.ale Domi je hore......to by som mala asi mooc vela stastia keby zaspal aj on 😅

miska ahojky 🙂

tinka aj od nas vsetko naj Cynthii k pol rocku 😵

dannynka
autor
10. júl 2009

kde ste kto 😅

tinakul
12. júl 2009

babenky dakujem 😵 a teraz idem hajat - lebo som po včerajšku k.o 😝

martinadt
12. júl 2009

čaute
tinuš mali ste tú návštevu? 😕 a kde máš kočky či Robino je s nimi 🙂

dannynka
autor
13. júl 2009

pekny zaciatok tyzdna prajeme 🙂 😉

martinadt
13. júl 2009

ahojte

danny ako sa máte?

hodila som nejaké novšie fotoše do albumíku

tinakul
13. júl 2009

Ano, návštevu sme mali 😵 bolo super, len ja sa vždy potom unavím, lebo upratovanie, obsluha atd.... no ved to poznáte, k tomu trošku šampusu... a ked neskôr odídu, tak rýchlo kúpanie, uspávanie, mrnčanie 😀 😀 😀 ale zvládli sme dalšiu návštevu... ešte nás čaká asi sedem... 😝
Mati fotky sú kráááááááásne -malá zlatučká 😵 sa mi lúbi tá šiltovka s mašličkou a tie čelenky čo má v albumíku 😵 😵
A pýtala si sa kde mám kočky, tak Cynthi mi vtedy hajala a Sophi bola s Robinom u kamoša, ktorý má detičky - na záhrade sa vyhrali 🙂
Dany akási si stručná , no také vibračné lehátko - to som ani nepočula že je 😅 a super, že pomohlo 😉 kde si zohnala?? 😕

martinadt
13. júl 2009

ahojte, mne malá iba teraz zaspala 🙄 ufff no aspoň budem aj ja spať ako bábo 😀
tinka malá sa mi naučila na čelenky už ako menšia 😵 a teraz keď niekam ideme tak sama si vytiahne nejakú dakedy 😀 tak teda sisi dobre zdriemla 😝 my na stredu čakáme maťka, máva stredy voľné tak snáď skočíme utorok večer niekam na pizzu a stredu pôjdeme s ním do mesta alebo do parku 😵 taký je zlatý k malej stáva sa z neho príkladný tatko 😀 😀 😅 🤐 a to ste mali teraz tú návštevku čo šli na dovču? 😕

dannynka
autor
14. júl 2009

ahojte 🙂 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

matka krasne fotose si pridala 😉

tinka no veru som strucna,mame to vesele teda mam s dvomi detmi 😅 tak sa ani nediv ved to poznas... 😉 Dnes sme boli u svokrovcov na zahrade nachystat na zajtrajsi den na kupanie bazen...tak uz sa neviem dockat ako sa tam zajtra vyclapoceme vsetci len este aby nam pocasie prialo 😅 .Tinka to lehatko som zohnala pouzzivane po jednom dietati ale v super stave,dala som si inzerat tu na mk a ozvala sa mi jedna mamicka...a tak uz v nom Domi krasne lezkava a aj mi v nom spinka jeho klasiocku polhodku 😅 😝 😀 ale hlavne ze sa mu v nom paci 😉

ozaj ak sa mi podari pridam par fotto 😉

tinakul
15. júl 2009

čaute, Sophi sa člapoce v bazéniku na balkone, Cynthi hajá v detskej a ja som v spálni a je mi strašne teplo 😝 pratám jednak aj kozmetiku z kúpelne a vôbec všetky veci z wc a už mám dosť 😝 polovicu som povyhadzovala, a potom môžem ísť balit veci slečnám aj sebe - vlastne v sobotu majú byť tie krstiny a potom neviem kolko zostaneme mimo Ba, počítam týždeň , max. 2. týždne kým nam to tu prerobia 🤐 Nech to je už za nami, ale aj sa teším, že trošku vypadneme a budeme u našich na dvore 😝 len aby komáre neboli, lebo toto leto je ich nejak dost aj tu 😖
Mati tak maťko je super pomoc 😵 No a nieeeeeeeee, my sme mali inú návštevu - to je Robinov kamoš z detstva a doktorka jeho priatelka - mimochodom mi pichala epidural pri ppôrode 😅
No Dany idem kuknút či si niečo popridávala 😉 pa

tinakul
15. júl 2009

Dany, pekné fotoše 😵

dannynka
autor
15. júl 2009

tinka dakujeme...veru vonku horkooo tak uz sa tesime k babine do bazenika. 😉 Ozaj tinka kedy odchadzate?a budes mat pristup k netu?