Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

olianko
28. júl 2009

marti sama nechodim na kupko.To by som nezvladla.Saska je neriadena strela a nechce ist z vody ani za svet.Zatial chodi so mnou muz a potom neviem ako to budeme riesit.Asi cakat kym sa vrati z roboty 🙂

martinadt
28. júl 2009

a nemáš žiadnu kamošku na materskej čo chodí s nejakým drobčekom? 😕 aby vám bolo veselšie a aby si mohla ustrážiť aj Sašku? 😝 viem o čom hovoríš, keď ideme na kupko, máme problém ísť z vody von 😠 😅

dannynka
autor
29. júl 2009

oli,veru ani ja si netrufnem s dvoma detuchmi sama 😅

dannynka
autor
29. júl 2009

boze aka hrubka omluvam sa 😅 detuchmy ci vlastne ako to ma byt? ani sama neviem 😝

tinkab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinadt
31. júl 2009

ahojte, my sme tu mali včera príšernú búrku, malá sa mi v noci zobudila a nechcela spinkať 🙄 aspoň teraz si hádam pospí.. ako sa máte?

dannynka
autor
31. júl 2009

matka u nas to bolo podobne akurat bez burky,malinky nemohol spat tak sme boli hoire od 00-00 asi do 01-00 🙄

zute17
31. júl 2009

zdavim dany ja jen ze uz mame doma tak kdyby neco obcas sem kuknu 😕 Zuza od terky

dannynka
autor
1. aug 2009

jeeeej zuzi tak tu si pisala 🙂

danciacik
2. aug 2009

ahojte, môžem sa k vám pridať?

dannynka
autor
2. aug 2009

jasne mozes 🙂

a vy ostatne dkeze ste?matka a tinka?hmm? a aj miska to tu akosi zanedbava 😠 😅 😀

martinadt
3. aug 2009

ahojte, danny tinka je na "dovolenke" 😝 uživa si ze o detičky sa staraju stari rodičia 😀 ale čo je s miškou? 😕
danciacik ahoj 😉

dannynka
autor
3. aug 2009

matka no veru na tinku som zabudla teda ze take nieco spominala 😅 ale hlavne nech si oddychne 😵 A miska neviem,uz sa tu dlho neukazala 😒

dannynka
autor
4. aug 2009

😕 😕 😕

dannynka
autor
6. aug 2009

☹ ☹ ☹

dannynka
autor
7. aug 2009

o.k.vzdavam to 😔

tinakul
7. aug 2009

Dany 😀 čo také vzdávaš??? 😲
No ja som tu len na skok , tak vás informujem, krstiny v pohode -o.k až na to počasie - otras 😠 no malá vydržala aj reštiku 😉
má už prepichnuté ušká, v pondelok ja mám íst so Sophi na očkovanie ovčích kiahní - obe vakcíny sa chladia v chladničke 😝
Kúpelna sa ešte nezačala ani robiť, lebo nakoniec to chlapíkovi nevyhovovalo - ten termín - tal až o dva týždne... 😝
Cynthi krásne začala sediet 😵 ale ešte nelozííííííí 🤐 a ozaj konečne prespí celú noc - trvá to už asi tretí týždeň 😵 😵 tak aj mne je ovela veselšie a som plnšia energie 😉 nožičky už máme tiež o.k - jadierka dovyvinuté - konieč poštulkám - síce už dva mesiace sme ich nenosili 😎
teraz balím, odchádzame k našim na víkend, potom sa ozvem oki?? 😉 pa

martinadt
7. aug 2009

čaute, danny nevzdávaj to 😉

my sme mali nejaké behačky, a keď tak, sme von na slniečku, v parku alebo na hojdačkách či pieskovisku a večer som unavená že sa mi ani nechce počítač veľmi zapínať 😅

tinka to je super že Cynthi už prehajká celú noc 😵 a odkedy sedkáte? 🙂 a ako sa má Sophi? boli ste celý víkend u vašich či?

dannynka
autor
8. aug 2009

ahojte 🙂 no tinka pisat tu ked tu nikoho niet,to som chcela vzdat 🤐 ale uz ste tu tak je super 😀 a co sa tyka Cynthi tichucko zavídim tu prespatu noc aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😅 😝 😀

matka verim ani mne sa veru kolko krat vecer nic neche ale pri dvoch detuchoch fungujem skoro do 21-00 😝

martinadt
8. aug 2009

ahojte, danny verím že je to príšerne únavné, keď som opatrovala ešte aj Lucaska mala som dosť s dvomi detičkami 😝 teraz mám dosť pri Dadke 😀

konečne som si porobila nejaké poriadky v pc, tak som poprihadzovala nejaké nové fotoše 😉

dannynka
autor
8. aug 2009

matka krasne fotto si vlozila,veru s tvojej Didinke je uz velka slecna 😵

tinakul
10. aug 2009

Joj ja akosi nič nestíham 😀 no frmol baby, kupujeme obkladačky do kúpelne, zháňame ešte nejaké tie doplnky, a úzke umývadlo... Dnes máme za sebou prvé očkovanie kiahní so Sophi - tá mi spravila menší výstup 😝 no ale už to máme z krku, ešte jedno preočkovanie a konec nepovinným očkovaniam u nás 😎
Dany nebojkaj aj u vás to príde 😵 Hovorí sa že nočný spánok sa nerieši do 6.mesiacov - malo by sa to postupne upraviť - ja som to tak aj nechala a ozaj sa to u nás upraviloo krásne 😵
😵 Mati peknučké fotky, už aj ja musím spravit generálku s fotkami, lebo ich je neúrekom 😅
Podarilo sa mi predat všetky tehu veci 😵 a už aj čosi z detských - no ešte som len začala 😎 Je obrovský záujem, tak som rada, aspon si niečo zarobím 😵 Už som to aj minula - no jasné že na nových handrách pre celú famíliu 😅 Ale mám zas dalších záujemcov, tak som posadnutá 😝 Mati potom napíšem aj IP, len teraz nemám vela času... papa zatial

tinakul
10. aug 2009

ale baby 😠 nikto nikde??? 😕 🙄 No ešte som zabudla, Cynthi má dnes už 7.mesiačikov a Sophinka má 15.8. tri a pol roka 😵 Ale to letíííííííííííí, však??? 😝 Do kelu že tu nie ste ☹ nemám s kým kecat- teraz ked mám trošku času 😝

dannynka
autor
10. aug 2009

tinka Cynthi vsetko naj k vymesaciu 🙂 😉 inak aj my sme dnes boli na sone noziciek a tiez uz mame vsetkooki a postolky uz nemusime juchuuu aj ked ja som ich Domimu nedavala asi od mesiaca vobec 😀

dannynka
autor
10. aug 2009

tinka ozaj a kolkateho ste krstili?bo aj u nas prsalo ked sme krstili hi hi 😀

tinakul
12. aug 2009

Dany dík
18.7 sme mali krstinky....Kde ste všetky??, Obe bambulky mi od druhej hajajú, no nechcem zakríknut, ale už tretí den takto.....
Počasko je zamračené celý deň zase, no dúfam, že leto sa nekončíííííííííííííííí

olianko
12. aug 2009

ahojky 🙂
jaj postolky ☹ s nimi sa aj my trapime.Maxim ich moc nechce, je mu lepsie ked moze volne kopat nozickami takze mu ich davam ako kedy.Uz sme boli aj na sone, vsetko je o.k ale odporucaju dalej nosit 😝
tak ich este obcas davam .
Tinakul Sophia uz ide do skolky od septembra?
Danny a Gabika? Ta ide tiez do skolky alebo si ju nechavas doma? Nasa Saska ide ale uz teraz hovori ze tam nechce ist tak som zvedava
Mati pekne fotky 😵

dannynka
autor
12. aug 2009

ahojte 🙂
tinka tak my sme krstili 20-teho juna a bolo tiez otrasne pocasie 😝 a v ten den sme mali aj privítanie obcankov 😉 a co sa tyka dnesku dedo aj manzel maju dovolenku tak si ich naplno vychutnavame 😵 ,aj zajtra ideme za dedom,dnes sme boli od rana lebo mm mal behacky kvoli autu,predali sme stare a kupili ine vacsie jazdene combika😉

oli-ja som davala omimu postolky poctivo iba mesiac a potom uz ee kedze boli velke teplaa Domi bol navyse bruskovy 😅 ,a vcerasme boli na kontrole a nozicky ma o.k takze uz oficalne sme bez postoliek 😉
a co sa tyka skolky Gabika nejde,nezobrali mi ju a som aj rada aspon budeme doma spolu gazdovat 😵 😉

tinakul
13. aug 2009

no ahojček, tak veru Oli tie poštolky sú hlavne v lete nepraktické 😝 no treba vydržať, ved aj my sme na tom vyrastali a aha aké máme pekné rovné nožičky 😅 😉
Ano, naša Sophinka ide od septembra do MŠ, a strááááááášne sa teší - no tiež som zvedavá ako to nakoniec dopadne 😎
Zrovna pred chvílkou si ju vyzdvihli svokrovci - išli do Polska na dvojdňovú svadbu a vrátia sa v utorok 😵 Cynthi mi spinká na balkone a ju zas večer berieme k našim - premiera - prvý krát ju nechám aj na jednu noc u maminy 😵 kedže už nekojím a prespí celu noc nemal by byť problém... som zvedavá... aj na pocit aké to je byť chvílku bezdetná 😝 😅

dannynka
autor
13. aug 2009

tinka tak si to uziiii 😉 a dosýtosti sa vyspi 😀 a oddychni... 😉

ja mam akurat dnes malinku u nasich kedze nechcela ist od babiny domov,a aj tak dobre lwbo ucime Domiho na postielku a aspon ju Dominik nebude budit placom....uvidime ako dopadne dnesna noc 😅