Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
30. mar 2008

Tak mi pošli nejaké, na kukanie 😉 hm?? Škoda, ani danielku si neviem predstavit už vôbec 😔 Povedz Mattheovi ked tolko maká, aby foták kúpil - že to má rozkazom 😠

martinadt
30. mar 2008

danny v poslednomč ase to tu zanedbávaš 😅

tinka musela som lebo 🤐 maťko včera jedol chipsy a aj chrumky 😀 no horšie ako keby danielka chodila po byte a rozsypovala 😀 😅

michalag
30. mar 2008

tinka, ta skolka funguje od nejakej 14:00 ked uz deticky chodia domov, ale cez vikend to funguje od 9:00-19:00, takze je to fakt super a navyse su tam stromy, takze tam priamo neprazi az tak slnko

dannynka
autor
30. mar 2008

tinka neboj ja sa okupe a hned vratim...
a ohladne tej kulmy,predtym som si nekulmovala ale teraz by som mohla uz aj zacat... 😉
ak najdem hodim link na tu kulmu oki?
a ohladne dietky,zajtra ma caka cely den na vode...tak drzte palceky zatial je dole 6-kg po 28-dnoch 😉

idem-pridem 😉

tinakul
30. mar 2008

Mati 😀 TAký šéfkuchár a nevie si po sebe upratat??Tseeee 😀

martinadt
30. mar 2008

tinka ale počkaj hodím sem jednu kde by si vôbec nepovedala že som to ja 😀 ja som sa dnes musela smiať ked som to zbadala 😀 😀 😀 😅

tinakul
30. mar 2008

oki, tak čakámmmmmmmmmmmmmmm 😉 hááááádž 🙂

dannynka
autor
30. mar 2008

tu je link a teraz uz vazne idem do sprchy ale vratim sa....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2494253

martinadt
30. mar 2008

😀 😅

dannynka
autor
30. mar 2008

matka zase ina fotto 😲 😲 😲
ale sekne ti to tam.... 😉

uz vazne idem...alôe hned som spet....
matka baywach by som poprosila 😀 😀 😀 😀

tinakul
30. mar 2008

Miška aj tak dobre- to detičky sú len do 14-tej v škôlke u vás?? 😕 🤐 A stromy sú supiš hlavne v lete , to máš recht 😉
Dany no rýchlo, rýchlo, šup,šup... 😀 No nech sa páči, kulma , dietky, ešte sexi prádielko a bude s teba sexi mamička , ešte možno budeš príťažlivejšia ako za slobodna, hm?? 😕 😀 😉 Manželík len čumiet bude 😅 😉

martinadt
30. mar 2008

danny to len tak ale dakujem 😀
som v strehu potom krič 😝

tinakul
30. mar 2008

Wau Mati tak to je zmena fakt 😅 To čo dokážu tie úpravy, a make-up, osvetlenie atd.. ty kokso 😝 No tu si ozaj taká sladká, zlatučká bábika 😉 Počuj a teraz máš akej farby vlasy??? To si si musela asi dost často menit farbu však??? 😕 🤐

Dany neutop sa nám prosím 😀

michalag
30. mar 2008

mati, dnes tie fotky menis a menis 😀
tinka, nie skolka byva az do 17:00, malo to byt od 15:00.

martinadt
30. mar 2008

tinka ešte jednu mám 😀 😅
teraz si tu kupujem takú blond farbu tiež a keď mi vyrastá tmavé tak si to len peroxidom odfarbujem 😅 ale v podstate večná blondínka 😀

martinadt
30. mar 2008

tu sa podobám viac sebe 😀 ako na tej pred tým 😀

tinakul
30. mar 2008

Dany no ale tá kulma nevyzerá fakt zle, si dobrá také čosi objavit za tak málo 😉 a aj dobrá značka 😵
Ja mám elite model look žehličku s fenom - dva v jednom - som strašne spokojná- takže idem kupovat aj kulmu tej značky 😉 ale philips je tiež ozaj dobráááááááá 😉

tinakul
30. mar 2008

TAkže teraz si blond, a máš aj ofinku?? A nosíš rozpustené rovné vlasy ??? 😕 Skúšam si ta predstavit 😝 😀
Ale toto je tiež krásna fotoša - klobúk dolu 🤐 A hovorila si Maťkovi o tom príkazu na kúpu foťáku??? 😕

martinadt
30. mar 2008

no som blond ale mám ofinu len takú čo si chcem nechať už vyrásť preč čiže je taká dlhšia 😉
a poviem mu keď sa dostaví do izby 😅 ktovie čo mi povie 😝

tinakul
30. mar 2008

No však preto som Miška aj rozmýšlala, že do druhej 😅 Ale aspon máte fakt tú istotu, že tam zver nechodíííí 😝
Inak baby ktorá z vás spáva zle , mám dobrú radu 😉 z relaxačného pobytu 😀

martinadt
30. mar 2008

tinka no vrav 😀 ja toho moc nenaspím

michalag
30. mar 2008

tinka, ja chodim spavat neskoro, tak kludne spusti 😀

tinakul
30. mar 2008

Aj táto je dobrá - ružová - moja farba 😉
A na týchto fotošách si o kolko ´mladšia ako teraz??? Však nemôžu byt moc staré, ee?? 😕 😵

martinadt
30. mar 2008

tinka toto je tá zo zimi 😀 😀 vypadám tam ako deeecko 😝 a mám tam väčšie líca a keby som bola odfotená nižšie tak som tam aj pekne pribratá 😀 😅

tinakul
30. mar 2008

No baby ja som absolvovala v jeden den dva x levandulový 20 minutový kúpel - to je akože aj proti nespavosti a poviem vám, že som potom v noci spala ako doga 😀 no normálne ma budit museli, pritom ja spávam dobre 🤐
Ten levandulový olej sa dá aj kúpit , alebo objednat - dali mi aj letáčik- potom mrknem a ak niekto bude chciet dám aj kontakt - neviem ani čo to stojí - ale ja si to objednám na 100% 😀 Potom tam je eukalyptus, červený pomaranč, rozmarín - to akože každý druh na niečo inéééé 😉

tinakul
30. mar 2008

toto je fakt z tejto zimy,?? Takže už z Talianska ee?? 😕
Vôbec nie si pribratá na nej, len škoda že sú to také miniatúrne - však mi už pošli dačo na mail, ee?? 😕 😉

dannynka
autor
30. mar 2008

uz som spet... 😀

tinakul
30. mar 2008

jéééééj, dany zdravá a živá??? Si sa neutopila,? 😀 A už sa šíri nejaká ta vúne, čo si si to dala za sprcháč hm???

dannynka
autor
30. mar 2008

tinka no veru plavat viem.... 😉
no sprchac?to je taka moja gebuzinka co musis zarobit okolo polnoci 😀 😀 😀

matka krasne fotto 😉

tinakul
30. mar 2008

Gebuzina??? 😅 😀 Ale voní dobre 😉 😀 Inak sa mi lúbi Dany aj tvoje motto 😉