Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
19. feb 2008

matka, ja som maleho do chodula nedavala, ale davala som ho do stolicky a tam sa vzdy pekne hral (mame skladaciu, ze sa s nej da spravit aj stolicka na hranie), ale tiez tam nevydrzal dlho

martinadt
20. feb 2008

ahojte

miška prepáč ja som včera musela k malej v noci sa nejako zobudila a nechcela mi spinkať 😠 😒
ja keď malú niekam položím, tak sa vyhrá často sama 😵 ale keď ju dám práve do chodúlika, tak sa zlostí, lebo asi na jednej strane chce bežkať a na druhej jej to nejde 😅

michalag
20. feb 2008

Ahojte,
matka, ved neva, ja som si aj myslela ze sa Danielka asi zobudila 🙂

tinakul
20. feb 2008

čaute, dnes mám krásny dníček 😵
Vychutnávam si šálku teplého škoricového čaju a prišla som chvílku kuk na netík 😵 Opar mi dnes praskol 🙄
čakám ako sa bude hojit 🤐
A čo vy dneska??? 😕
Miška to je dobré, že malý toho ježka pochopil 😉 Inak on sa ti rozkecá neboj... Ktoré slovíčka ovláda teraz??? 😕 a vieš aj kolko??? 😕
Mati kuk IP

michalag
20. feb 2008

Ahoj tinka, ved ja uz na to kedy zacne rozpravam cakam ako na spasenie 😅 😀

Vie povedat: mama, na-na (mnau-mnau), kakao, kava(dnes povedal) a ham

Ja som maleho dala pred chvilou spinkat a ked sa zobudi ideme von 🙂

dannynka
autor
20. feb 2008

ahojte,aj u nas je krasne slnieckovo,ked sa GAbika zobudi ideme aj s kamaratkou co ma v jeden rovnaky den dcerku narodenu ako moja GAbika do mesta,sa tesim bo je tam naozaj nadherne 😀 😀 😀
tinka,tak prajem nech to mas cim skvor zahojene 😉

michalag
20. feb 2008

tinka, a ake su tie naplaste? Pomahaju ti? Drzim palce aby sa ti to rychlo zahojilo 😉

tinakul
20. feb 2008

ahoj dany a miška 😵
No Miška takže vie dokopy pät slov 🙂 počuj stále mu tie slová opakuj v rôznych vetách - a pridávaj nové - napr. papa, alebo bábo - jeden den môžeš ukazovat všade bábo - napr. na prechádzke v kočíku, v knižke na obrázku, alebo bábiku nakresli a furt používaj vety v ktorom to slovíčko bude 😉 - on ta možno ešte nebude hned opakovat, ale na druhý den to rob znova a velmi vela okolo toho kecaj , tak isto na tretí a vyžaduj od neho, aby ti aspon ukázal bábo 😉 on ti určite rozumie, len je ešte lenivý rozprávat 😒 musíš ho preto navigovat a takto pridávat slovíčka den čo den a dookola ich používat aj s manželíkom... malý sa do toho určite dostane, neboj 😵

Dany dakujem, dúfam, že náplaste pomôžu a viete že asi sú fakt niečim napustené, lebo ked si ich dám, cítim také štipkaniee, svrbenie a pod.... nonstop 😖 teda neviem, budem vás informovat ,ved to mám dnes už tretí den, ale používam poctivo tie náplaste 😉

michalag
20. feb 2008

tinka, ved to ze sa s nim rozpravame vela a aj vie co mu hovorim len je naozaj lenivy rozpravat a chcem aby sa nejako rozbehol, asi som narocna co? 😀
Nie si ty nejaka psychologicka? Lebo zatial vsetko co si mi poradila nam vyslo 😅 😀 😀 😀

olianko
20. feb 2008

Ahojky
Tinakul kolko stali tie nalpaste ? a ozaj tak zamaskuju ten herpes?
Inak .....volali mi z STV a idem na casting do tej zmenarne.tak som zvedava 😀

dannynka
autor
20. feb 2008

oli,tak supis ze ta zavolali na casting,teraz uz len aby ta aj do vysielania vybali 😀 😀 😀

michalag
20. feb 2008

Ahojte 🙂 ,
oli, supeeer, budem drzat prsteky aby ta vybrali 😉

Ozaj baby, neviete co je s monkulou, uz tu dlhsie nebola 😅

dannynka
autor
20. feb 2008

miska citas mi myslienky akurat som tiez na to myslela 😲 😲

michalag
20. feb 2008

danny 😀 😀 😀

monkula
20. feb 2008

Ahojte..
Mám tu sestru, takže sa venujem jej a nie internetu..
Teraz pozerá film s Danzelom Washingtonom, tak nevidí ani napravo, ani naľavo... 😀 😀 😀
Dnes sme boli v Trnave, muž sa bol dať potetovať, tak teraz ubolený po dvoch hodinách tetovania spí a Jarko tiež... Len Chiarka mi vyhadzuje dvd-ka a z poličky...

V 5 ptori 5 smer nič nevyhrali, vypadli sme hneď v prvom kole 😅 😅 😅 Ale cítime sa dosť ukrivdený, nakoľko tie otázky, čo sme dostali, no teda, topy mali hodnotu okolo 40 bodov a aj keď sme vyhrali jednu dvojitú a aj trojitú šancu, nemali sme už ani teoretickú šancu na výhru a to sa nám zdá nefér..., pretože minule sme pozerali a tam mala rodina 56 bodov a tá druhá vyše dvesto a keby vyhrali trojitú šancu, s prehľadom vyhrajú...
A my sme mali okolo 170 bodov, oni okolo 220 a my sme aj po výhre trojitej šance prehrali...Tak som sedela s hlavou v dlaniach, strašne ma to zobralo, takto trápne vypadnúť...
Tak mi Heňo, piaty člen, ktorého sme zlanárili na poslednú chvíľku, len hovoril, nebuď hysterickáááá 😀 😀 😀
Tak mi to dvihlo náladu, ale muž a švagor prehru nevydýchali...

dannynka
autor
20. feb 2008

monkula uz sme ta postradali 😀

monkula
20. feb 2008

Ahoj danny, vydýchavám prehru 😅 😅 😅
Som strašne ješitná, čo? 😅 😅 😅

michalag
20. feb 2008

jeeej moni ahoj 🙂 ,

ved hlavne je zucastnit sa a nie vyhrat 😝 😉

monkula
20. feb 2008

ja viem, ale ja odmalička nerada prehrávam... 😅 😅

michalag
20. feb 2008

Ak sa smiem spytat, uz ste zistovali niekde tie uvery?

monkula
20. feb 2008

Ešte nie, MM je stále v robote, teraz ubolene hajinká... 😀 😀 😀 😀

martinadt
21. feb 2008

ahoj kočky

ako sa máte?

Moni super že si sa ozvala ... škoda že ste nepostúpili 😠 len to nejako predýchaj 😀 😔 😉

Miška vy sa ako máte? chodíte už vonku?

Oli super, blahoželám 😵 budeme držať prstíky aj aby ťa na castingu vybrali 😉 a ako sa má Alex?

Danny a Gabike je ako? 😕 čo máte nové?

Tinuška máš IP 😉 🙂

ozaj minule som myslela na bejcu, neviete čo s ňou je 😕 😕 skúsim jej napísať aspoň IP tuším mala pôrod na február či marec nie? 😕 😕

tinakul
21. feb 2008

ahojte 🙂
No Oli tie náplaste som tu už raz spomínala - stáli cca 285sk a je tam iba 15ks - ale píšu tam, že tých 15 lkusov zodpovedá jednej liečbe 😉
No zdialky to určite nekričí na červeno - lebo je to priesviná náplast a robí to svetlejší odtien, ale zblízka vidíš ten opuch 😖 Mne sa to dnes už odlúpalo zase spolu s náplastou a bolo to krvavé 😒 ale vraj teraz sa už vytvorí ta chrasta a odpadne a bude to oki 😵 v čo dúfam 😉 ale dnes ma to už vôbec nebolí 🙂 A ešte jedna náplast vydrží cca 8 hodín 😉

Inak gratulujem k postúpeniu v tej zmenárni - som zvedavá ako dopadneš a skúsim aj ja nejakú zmenu 😀 😝

Miška 😀 som psychologička 😀 ale bez papierov 😝 😀 som rada , ked som v niečom pomohla, ale učím sa tiež na vlastnom dietati 😵 a čo zaberie, podávam dalej 😉

Matka už máš IP 😵
Monkula 😠 si ma nepotešila teda ☹ ale snád niekedy nabudúce ešte skúsite štastie, ee?? 😕

Dany, ty si kde??? 😕

dannynka
autor
21. feb 2008

tinka tu,ale bola som si lahnut s malou a uz je hore 😉

dannynka
autor
21. feb 2008

kde ste kto,? 😀 😀

olianko
21. feb 2008

ahojky
marti Alex sa mam zatial velmi dobre.Tento tyzden nam tak pekne vychadza.Alex pekne spinka celu noc len rano je hore uz o pol siedmej 😠

tinakul pozeras krehke vztahy? ta hanicka zikova je poriadna vterka 😅
danny a ty kde mas fotky? 😕

monkula
21. feb 2008

Tinka, jasné ,že skúsime, aj andrej sa ma pýtal, či prídeme o rok, tak som mu povedala, URČITE 😀 😀 😀

Oli, držím palce v zmenárni a Danny, Teba som tam nevidela, ani v archíve premien... 😅 😅 😅

dannynka
autor
21. feb 2008

oli,no fotto su fuc,ale idem vlozit Gabikine nove bottky co som jej dnes kupila 😀 😀 😀

monkula ja som nebola v zmenarni ale moja mama 😀 😀 😀

olianko
21. feb 2008

danny krasne fotky..mala je na zjedenie 😵

monkula
21. feb 2008

aha, tak preto... 😀 😀 😀 😀