Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
15. apr 2008

tinka, boli sme na ockovani a Dr. nam kazala aby sme mu dali jeden cipok koli teplote a potom vecer a nakoniec to asi pomohlo, lebo sme nemali vobec teploty a maly bol na druhy den ako cert, len trosku sme krivali 😅
nocnikovanie, nam nejako nejde, sediet tam bude, ale nic a ked sa podari, tak je stastny a nocnik mu "zaspieva". Vzdy ked sa aj nepodari tak sa cuduje preco nespieva takze tak.... a z rozpravanim podobne, ale uz si zacina nieco somrat, len nevieme co 😅

tinakul
15. apr 2008

Dany čo to je lebotempj 😅
Miši - a nevieš čo to bolo za očkovanie??? Proti čomu??? 😕 Do nožičky???

michalag
15. apr 2008

hej do nozicky, aj som zabudla, ale myslim ze je to ta bolestiva-trojkombinacia 😅
Inak u nas je zatial pekne slnieckovo 🙂 , ale pomaly sa zacinaju schadzat oblaky 😠

dannynka
autor
15. apr 2008

tinka preklep,ked rychlo pisem...
lebo mangelik isiel za pc 😉

dannynka
autor
15. apr 2008

baby akurat sa smejem na tomto,mangelik bude mat buduci tyzden narodky,ze by som ho takymto niecim obdarovala 😀 😀 😀 😀

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4927

tinakul
15. apr 2008

Fíha Miši, ale my sme do jedného roka absolvovali všetky tri 🤐 TAk potom neviem, kto ide podla čoho u lekárov, hm... 😕
Tak vám závidím, že slniečko tu je celý den vetrisko a mraky 😠
No malá aspon lepšie hajinkááááááá 😔 Teraz má nejakú citlivú pokožku a taký červený fliačik sa jej pod pusou vyhadzuje 😖 no furt jej to natieram, tak snád zmizne 😒

dannynka
autor
15. apr 2008

tinka,coo do jedneho rocka?my sme mali posledne teraz okolo 15-nasteho mesiaca 😲 ,asi 100 dr a 100 nazorov 😉

tinakul
15. apr 2008

No Dany ty si taký malý perverzák??? 😅 😀 😀 😀 A kolko bude mat??? 😕

dannynka
autor
15. apr 2008

tinka to ja nieeee preboha,to mi kamoska na skype poslala lebo mangelik bude mat narodky tak ako inspiraciu 😅 😅 😝

dannynka
autor
15. apr 2008

mala je uz hore tak padam...
pa pa vecer 😉

tinakul
15. apr 2008

DAny posledné očkovanie sme aj my mali v 15. mesiaci ale to bolo už do rúčky .... Ale tie trojkombinácie - do nožičky v 12.mes. naposledy 😉
No a teraz v januári - to už mala skoro dva roky sme ju dobrovolne - dali očkovat ako nepovinné očkovanie - na hepatitídu... 😉 a preočkovanie je v oktobri 😝 No a v troch rokoch sa ide zase do nožičky vraj - to je velké očkovanie opäť 😅 🙄

tinakul
15. apr 2008

Dany 😀 ja srandujem , však chlapi sa takým darom tešia 😉 😀 tak sa maj, papáááá
Miška ty si ešte tu??? 😕

michalag
15. apr 2008

tinka, to bolo preockovanie do nozicky (vraj), ale len jedna inj. a aj my sme mali v 12.mesiacoch poslednu a v 15.mesiacoch do rucicky
Tak aj my uz mame oblaky, ale este trosku vykukuje slniecko, tak hadam to vydrzi aby sme mohli aspon na chvilku von

michalag
15. apr 2008

danny, ta torta je suprova 😉 🙂 , takej sa urcite potesi skoro kazdy chlap a aspon je sranda 😀 ....pa pa

tinakul
15. apr 2008

Miši no kto sa v tom má už vyznat - je toho habadej 😝 A malý ti pekne hajinká ešte poobede??? Kolko spi???

tinakul
15. apr 2008

Už si odišla aj ty??? 😕 🙄 No nič, tak ja idem ešte čosi pokukat a upratat 😝 papááááááááá

michalag
15. apr 2008

tinka, nie tu sooooooom 😉 🙂 , len som vesela pradlo kym este neprsi, nech mi ho trochu prefuka

adelik
15. apr 2008

ahoj...ste tu?

martinadt
15. apr 2008

ahojte ako ste sa dnes mali tinka hneď idem odpísať na IP prepáč včera som nemohla

olianko
16. apr 2008

Ahojky
vonku otrasne pocasie a ja neviem co robit od dobroty 🙂 a Alexandra tiez 😅
Ako sa mate? ste vsetky zdrave? My sme zatial celkom o.k.
Danny volala som s kamoskou a ta schudla v bokoch 12cm 😕 .To je uplne parada.Mne to daako nejde 😠 ale snazim sa
tusim si pojdem trosku zacvicit 😅 😝
marti a ty kde mas fotky z albumu?

dannynka
autor
16. apr 2008

ahojte...kde ste kto?
oli-super s tymy cm,len aby to aj mne tak islo 😀 😀 😅 😝

dannynka
autor
16. apr 2008

nejak to tu zapada prachom ☹

martinadt
16. apr 2008

ahojte aj až teraz moja bambuľka nechcela moc spinkať 😅

dannynka
autor
16. apr 2008

matka ahojky to vazne? 😲

martinadt
16. apr 2008

ahoj danny no veru boli sme spolu vo vani a potom nechcela ani hajať 😠 😀 len si sťahovala ponožtičky a smiala sa mi v posteli 😅

dannynka
autor
16. apr 2008

Matka no musela byt podarena mala si odfotit a vlozit fotto do albumceku 😀 😀

dannynka
autor
16. apr 2008

matka de si? 😲

martinadt
16. apr 2008

danny prepáč tu som písala som mail kamoške

dannynka
autor
16. apr 2008

matka matka 😀 😀 😀
takto ma zanedbavat 😝

martinadt
16. apr 2008

prepáááááááááááááááááááááááááč 😅

inak dnes som bola s ujom v obchode a počkaj hodím ti kuk jednu stránku čo sme malej kúpili tak máme dve kačiatka doma 😵 sme sa s nimi kúpali