Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
18. apr 2008

Tak Miši odfoť , hm?? 😕
Dany no máš štígro, ty, ty 😀 😀
Aj jedno-izbák sa dá zútulniť nemyslíš?, 😕

tinakul
18. apr 2008

Pekné disney záclony majú v Kike - dosť velký výber tam bol... My máme z katalógu Quelle - ale to malá dostala od svokrovcov 😉

dannynka
autor
18. apr 2008

tinka no veru aj jednoizbak sa da zutulnit...ale uz teraz to tu vyzera ako hrackarstvo 😀 😀 😀

tinakul
18. apr 2008

NO dany ale pri dietati to má tak byť ne?? 😅 Však aj my máme v každej izbe čosi rozprávkového 😀 Napr. v kuchyni sedia v kvetináčoch včeličky, v obyvačke je húpajúci koník - lebo ladí s nábytkom 😅 o detskej now - coment, no a na balkone vedierka, formičky... v spálni zase malá dáva hajať na našu postel bábiky.. 😝

dannynka
autor
18. apr 2008

tinka len u vas je ta vyhoda ze mate vedsi byt.....mozno aj my raz budeme mat... 😉

martinadt
18. apr 2008

ahojte baby

dannynka
autor
18. apr 2008

jeeej ahoj matka aj ty tu? 🙂

martinadt
18. apr 2008

danny čauky ja už asi len na skok

danielka zaspinkala síce len pred chvíľkou ale Lucas spinká už nejakú hodinu tak ten už dlho nebude ale príde po neho o chvíľku aj maminka

ako sa máte? trošku vás zanedbávam neviem ani čo sa tu deje pomaly čo gabika?

tinakul
18. apr 2008

Dany určite budete mať časom, možno aj domček, neboj 😉
čaues nezvestná - kde sa flákaš?? 😕 Detičky hajkajú??? 😕

tinakul
18. apr 2008

Tak chvíločku oddychuješ však??? 😕 Však pre Lukaška prídu a malá ti ešte snáď bude dalej hajkať, ee?? 😕

martinadt
18. apr 2008

ahoj tinušik aj ty si tu? prepáč že som ešte neodpísala na IP, včera som bola zrelá do blázinca a išli sme s ujom na jednu festu vedľa do dediny a ja tupá rifle a balerínky tak som od pol deviatej ako malá zaspinkala ležala pod dekou do pol jedenastej kým ma prestalo triasť potom ešte do sprchy a musela som niečo riešiť s Mirkom takže sem som sa už nedostala keď odíde Lucasko a malá bude ešte hajať tak isto odpíšem 😉
ako Sophi? je pri starkých? čítala som že ste robili garníže malej do izbičky 😵 super

dannynka
autor
18. apr 2008

matka aj tu tu uz len chvilocku,u nas je vonku krasne a Gabika je uz asi hodku hore tak sa ide napapat a pojdeme von.Vyuzit slnieckove pocasie a musim ist aj do obchodiku nieco kupit na varenie...ani neviem co budem varit dufam ze ma v obchode nieco napadne... 😅 😅 😅

michalag
18. apr 2008

danny, ved aj ja som vlastne zutulnila nasu spalnu, ale viac menej je v nej Samko ako my, my tam len prespavame

martinadt
18. apr 2008

závidím vám danny tu je taká strašná zima, slnko síce chvíľku vidno ale fúka príšerný vietor dnes, a včera som si myslela že večer nebude až tak zima a ledva som už chodila po vlastných 😠

tinakul
18. apr 2008

ešte len budeme robkať Mati... každú chvílku má dojsť manželík aj so svokrom... dovtedy som tady 😝
No a teraz nerozumiem, však balerínky nosím už aj ja... 😅 To bola taká zima, alebo?? 😕
Sophi sa hrá u našich na pieskovisku , jej kúpili malý plastový fúrik tak nakladá o stošesť piesoček 😉

tinakul
18. apr 2008

Vlastne Miši aj vy máte jednu izbu?? 😕
DAny veru treba využiť počasko 🙂 No teraz ma napadá spomínaš varenie - ja by som faširky mala robiť - včera mi mamina zabalila mleté pripravené mäso na to - sa mi neceeeeeeeee 😝 sa ulievam - dokonca som dnes štyri porcie číny kupovala, aby som varit nemusela ani pre hostí 😅 no hambím sa ... 😝

martinadt
18. apr 2008

aha prepáč 😅 ale prajem veľa úspechov nech sa vám to vydarí 😉 😵 malá bude prekvapená? 🙂
inak tu je dosť chladno fakt, a večer sa ešte viac ozimilo a ja ... 🤐 no šikovná no
a vaší majú pieskovisko? či ako 😕

tinakul
18. apr 2008

A Mati aký dník ste mali dnes vy??

dannynka
autor
18. apr 2008

oki babulky idem od Vas vyvetrat sa von s Gabikou.
pa pa vecer 😉

michalag
18. apr 2008

matka ahoj 🙂,
tinka, aj my mame jednoizbak ☹ . Samko dostal od mojho uja plastovy furik a behava s nim po byte az mam niekedy strach ci to vytoci a neskonci niekde v zarubni 😅

tinakul
18. apr 2008

No my ako deti - kedže sme boli tri deti - nám spravili taký malý parčík detský - sú tam stromčeky posadené , hojdačka, kolotoč a pieskovisko spravené - trošku to teraz zrekonštruovali - a vyzerá to fantasticky - no pre malé deti raj 😵 a teraz sa chystajú v máji robiť bazén - ten si však vychutnáme všetci 😝 🙂

martinadt
18. apr 2008

tinka my sme dnes boli von sa prejsť ale len na pol hodinku lebo moc fučalo aj malá zapala v kočíku a mala som ju vonku ale som ju musela dať dnuka preistotu a som ju porozopínala aspoň

danny tak čauky zatiaľ

tinakul
18. apr 2008

Miši 😀 😀 😀 že fúrik do izby??? 😅 A nemáte ani balkon, alebo logiu?? 😕

tinakul
18. apr 2008

DAny maj sa a daj vedieť, čo dobrého budeš variť 😉
No tak to je blbé, ked máte hnusné počko - u nás bolo celý týžden upršané, ale dnes a aj víkendík hlásia pekný, tak uvidíme... 😵

michalag
18. apr 2008

tinka, nemame ved to, ale brala by som aspon tu logiu 😉. A ten furik, no co, chceli ho potesit, ale rozmyslam ze ked niekedy drahy pojde k rodicom ze ho tam zoberie, lebo tiez maju dom, teraz sluzi skor ako odkladaci priestor na lego 😝 😀

michalag
18. apr 2008

danny, maj sa a vyvetrajte sa. Ved aj my asi za chvilku pojdeme, kym neprsi

martinadt
18. apr 2008

miška hlavne že sa malý vyblázni 😅 😀

tinka to je super 😵 my tu nemáme na blízku nič také kde by sme mohli chodiť ako verejnosť do bazéna všetko to patrí k hotelu 😠

martinadt
18. apr 2008

kočky idem ja už musím malý je hore
tak snáď večer tinuška odpíšem potom pa pá 🙂

tinakul
18. apr 2008

no čaues, aj ja sa lúčim, lebo práve chlapi dorazili, papáááááááááááá 😉

martinadt
18. apr 2008

ahojky
no si predstavte my už spinkáme 😵 pôjdem ešte do sprchy a večer sa ešte stavím