Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
18. máj 2008

Ahoj moni, tak to mate zlatych susedov 😅 , ja by som toho dotycneho asi... 😠 😠 😠

dannynka
autor
18. máj 2008

moni ahoooj,to buchanie na radiator poznam aj ja,mame taku milenu susedu ktora mi aj cez den bucha kd mi tu Gabika place od nervov... 😠 😠 😠 😠 😠

martinadt
18. máj 2008

danny teraz asi bude len to najhoršie pretrpieť 😕

moni ty aj žiješ? 😝 teda vy máte fakt bohových susedov

tinakul
18. máj 2008

no Miška neboj, on sa ti rozkecá - a v škôlke určite 😀 Ozík on kedy má íst do škôlky,?? 😕
Dany presne, len nevedia pochopiť, že my tu bývame kratučko rok aj niečo a chceme postupne prerábať všetko - bol pôvodný stav 😠 ostatný tu bývajú aj 15 rokov, všetko prerobené a tak... tak teraz čo vyskakujú neviem, ale nám to neva, ked bude povolenie , nie je o čom 😝
Mati no to môže byť určite z toho - chúdatko 😔 ale nech to je už za vami 😉 A čo inak??? Pozdrav aj Maťka , ked si ma ešte pamätá 😉

dannynka
autor
18. máj 2008

babulky lucim sa uz s Vami lebo mi klipkaju ocicka 😅

bru nocku Vam zajtra sa tu zurcite zase ukazem 🙂 😉

😔 😔 😔 😔

tinakul
18. máj 2008

čauko moni 🙂 teba tu tiež dlho nebolo 😖 A to prečo sa baby búcha do radiatorov??? To počujem prvý krát 🤐 To akosi nechápem 😝

martinadt
18. máj 2008

bože baby normálne som rada že nemám ani susedovcov 😅 že nebyvam už v takom panelovom baraku

tinka ďakujem pozdravím ho a isto si ťa pamätá 😉 len teraz na net ani skoro nechodí kupoval to auto a aj notebook tak sme sa smiali že sme obaja pomaly bez peňazí 😅

monkula
18. máj 2008

danny, presne, alebo keď sa krpci bláznia, tak pištia a kričia, tak už trieska, ochechula stará... 😠 😠
Mati žijem, mala som pokazený comp...

martinadt
18. máj 2008

moni a ako sa majú drobce? všetko v poriadku? a s tým domčekom nič nové? 😕

michalag
18. máj 2008

tinka, ved v skolke hadam hej 😅 . Do skolky? pocula som ze robia zapis aj v septembri, tak asi ho pojdeme zapisat a dali by sme ho od aprila 2009 a ak nie, tak ho pojdeme zapisat v marci a nastup bude az v septembri 🙂 😉

monkula
18. máj 2008

Maťka, drobce sa majú fajn, Chiarka už chodí jarko dostal na futbale pochvalu od majiteľa klubu... 😵 😵

martinadt
18. máj 2008

babenky ja sa s vami na dnes rozlúčim snáď zajtra keď malá bude cez deň haji sa ozvem pa pá

dannynka
autor
19. máj 2008

🙂 🙂 🙂

martinadt
19. máj 2008

ahojte, mne dnes celý deň nešiel koník ale to asi viacerím 😕

dnes sme boli na dlhočíznej prechádzke asi dve hodinky som šlapala s malou 😀 mali sme krokomer a prešli sme 9,2 km 😎 celkom slušné 😀

no kde ste dnes všetky 😝

martinadt
19. máj 2008

inak mame novinku 😎 malej sa dnes 2x podarilo povedať mama 😀 len neviem či to bolo len dva krat za sebou ma ma alebo aj vie čo povedala 😀

dannynka
autor
19. máj 2008

ahojky.. 🙂
tak Gratulujeme didinke k vysloveniu krasneho slovka 😀

martinadt
19. máj 2008

danny ďakujeme aj ked ešte ozaj neviem či to bolo to čo som zachytila 😀 no ale ak to povie aj zajtra pozajtra 😵 😵 tak budem mooooc rada
a ako ste sa dnes mali vy?

dannynka
autor
19. máj 2008

no prajeme Didinke aby sa Vam cim dalej viac rozrospravala 😀 😀 😀

my dnes v pohode az na to uprsane a zamracene pocasie 😒

martinadt
19. máj 2008

no tu dnes bolo náhodou konečne pekne ale teraz pozorujem na kopcoch blýskanie 😠

dannynka
autor
19. máj 2008

no ved to,aj tu sa riadne ochladilo a ten vetrisko je otrasny....a zajtra hlasia zase prsat a lejaky 😠

martinadt
20. máj 2008

ahojte

tak u nás opäť hlásim hrozné počasie 🙄 výletík vonku sa dnes nekoná zrejme 🙄 🙄

tinakul
20. máj 2008

No Mati tu je podobne 😝

martinadt
20. máj 2008

no my sme dnes opäť zmokli 😠 😅 už mi to aj smiešne bude že sme zmokli a neboli mraky 😠

a kde ste zase všetky? 😠 😠 😠 😠 😠 🙄

monkula
20. máj 2008

maťka, ešte si tu?

martinadt
21. máj 2008

ahojky

moni nebola som tu keď som videla že nikoho nikde 😖 keby som vedela že si tu tak ostanem

my sme teraz prišli z von, malá od rána plače je nervózna a nechcela spinkať ani tak sme sa šli prechádzať tak spinká v kočíku 😎

maca793
21. máj 2008

ahojte tiež vám blbne pc alebo len mne, ťažko mi načíta a aj odosiela príspevky ☹

martinadt
21. máj 2008

ahoj macka aj mne to blbne a poriadne, chyba bude asi v serveri

maca793
21. máj 2008

teraz ma úplne vyplo takže nie som sama ☹

maca793
21. máj 2008

aké máte doma počasie? tu v BB je zatiahnuté, fúka vietor a je zima ☹

martinadt
21. máj 2008

macka aj mne blbne koník to je asi v serveri

inak u nás neni je o nič lepšie ako na svk, sú tu skoro každý deň búrky, dážď a zima