Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
7. dec 2008

väčšinou chodíte ked je po nočnej nie,

dannynka
autor
7. dec 2008

noo a nedele ked je doma aj Gabikin krsny lebo cez tyzden je od rana do vecera v robote a tak isto aj dedo 😝

dannynka
autor
7. dec 2008

idem si hodit sprchu,mozno sem potom este nakuknem 😉

martinadt
7. dec 2008

malá sa má aspoň s kým vyhrať 😉

dannynka
autor
7. dec 2008

no veru ano.... 😉 a zaroven si ich aj naplno uzit 😉 a ja aj trosku oddychnut 🙂

martinadt
8. dec 2008

pekný dník prajeme..

danielka si teraz zobrala kocky 😵 ľudia konečne to dieťa sedí 😵 😅 😅 urobila som jej čajík tak kým ho vydruľká som zbehla sem a dúfam že si pri kockách posedká 😝 a ja si posedím pri nej aspoň chvíľu, ujo vyrazil už do práce a maťko ete spí.. do rána sa mi malá ale hrozne spotila 😕 normálne som nechápala, až tak teplo doma neni je a ani nebola naobliekaná 😖

sendi
8. dec 2008

ahojcek.no sebi je v choditku a hrabe sa v kosi.. 😒 neposedi ani minutku!tak to sa bojim predstavit,kred uz bude chodit.inac,je natom nieco zle,ked sa ma niekto opyta,ze kedy bude dalsie babo a ja poviem ze uz dalsie nechcem?dost ludi mi to vytyka,ze ako nieco take mozem povedat,ale mne staci sebastian.viem,ze na druhe sa necitim a myslim ze to tak bude aj o par rokov.nejde o porod,no proste mi sebi staci.

michalag
8. dec 2008

Ahojte,
Mne Samko rano vstal o 5:30 a ked som pozrela na hodinky, tak.... ale zato bol poriadne pokakany, tak mozno aj preto sa zobudil tak skoro
Mne sa tiez Samko teraz pekne hra sam, tak som na chvilku odskocila na PC a za chvilku uz idem robit obed, tak sa sem dostanem asi najskor ked bude papat, alebo uz v posteli
sendi, je to kazdeho osobna vec, takze ak ste takto rozhodnuty tak si nazory inych nevsimaj a ignoruj ich

Ja napriklad by som aj chcela, ale teraz to zial nejde ale zato sa bojim ci sa odhodlam ked uz bude mat Samko viac rokov znovu na drobceka

miriam17
8. dec 2008

maminky potrebujem poradit 😒 ..ku akemu doktorovi mam zajst ked krvacam z konecnika??.. ☹ ..a este to aj boli .nie ked som na wc...sice to obcas ale take bezne situacie...ked chodim sedim..a tak ..

sendi
8. dec 2008

ja viem michalag,ale ono ked to poviem,vyzeram ako by som nemala rada deti alebo nemarada rada syna.maly je dost naladovy,niekedy tak zly a uplakany hroza.mozno to je aj tym,ze prave pocas tehotenstvy som mala najviac problemov a to vsetko vplyvalo na maleho.a teraz ked uz je vse ok a pri druhom tehotenstve by som mala pokoj tak male by bolo kludnejsie.mala som aj mensiu poporodnu drepesiu,tak sa bojim.ale uvidim co ukaze cas 😉 ahoj miriam,no ja by som zasla k normalnemu tvojmu dr a on uz ta posle kde bude treba,hm?

dannynka
autor
8. dec 2008

ahojte.... 🙂

martinadt
8. dec 2008

ahojte

ninka moja malá v chodítku skoro nikdy nechcela byť 😀 nevedela sa nožičkami riadne posúvať tak sa tam len vyzúrila 😀 samozrejme sme sa na nej bavili 😅 aká bola zlatá a potom sa vybrala radšej na nožičky 😵 v chodúliku bola ozaj minimum 😝 a čo sa týka otázky ďallšieho bába, o tom sa musíš rozhodnút hlavne ty a manžel.. ja si vôbec nemyslím že s tvojho rozhodnutia vyplýva, že Sebastianka nemáš rada 😉 tým sa netráp

miška tak už aj vy začínate so skorým ranným vstávaním 😕

miriam skús isť k obvodnému 😕

sendi
8. dec 2008

ajoj mati,tak maly by bol len v choditku,dokaze ist tak tyychlo,ze az sa nato zle pozera 😒 a pravdaze sa rychlo dostane tam kde chce...po 4nozky nechce absolutne,to sa furt snazi postavit.ani sa s tym netrapim co povedia iny,ale ked to poviem ze uz nechcem,vyznie to tak hlupo.manzel,ten by chcel dalsie,ale jemu je to lahsie,on nerodi a nieje s nim uplne cely den.takze lahko sa hovori 😝 a mala?co poraba?sebi zatial spinka,dufam ze som to nepreriekla 🙂

martinadt
8. dec 2008

jéj danny čaukooo 🙂

ninka to my sme sa radšej po 4 trápili 😀 taká bola podarená, lebo sa z riťuše nevedela prevrátiť na štvornožky 😀 😀 bože ot bolo pekne dávno 😅 aj mna malá zaspinkala ešte jej dávam nejakú pol hodinku hodinku 😝

sendi
8. dec 2008

tak to si viem predstavit,sebi sa niekedy kotula a plazy jak vojak,lebo ked lezi nevie po 4nozky a chce si sadnut,tak spadne,potom sa snazi nieco chytit a postavit sa,chudak tak sa pritom spoti 😀 joj ale ja sa tesim ked uz bude chodit.inac,kedy ho mozem nechat cez noc spinkat sameho?ked uz bude mat rok a nieco?lebo teraz on je v postielke a ja na posteli ale rada by som uz spala v spaalni.ono zo spalne sa hned ide do jeho izbicky.ty si bola s malou v izbe?

martinadt
8. dec 2008

ninka ja bývam s malou pri ujovi, čiže som s malou v izbe od malička 😉 ale drahoty zaspinkať sama mi robí už len keď je chorá, to s ňou ležím v mojej posteli a potom dám do postieľky alebo si ju nechám pri sebe

sendi
8. dec 2008

tak potom uvidim,maly nie a nie v noci spat v postielke.len pri mne,ale teraz ked je uz vacsi sa to neda,ma vytlaca z postele 😝 a pri manzelovi by som s nim nemohla spat,lebo laco je taky isty,len sa toci a ja mam strach aby mu v spanku nejako neublizil,ale sranda,ze cez den spi v postielke.neviem preco

michalag
8. dec 2008

Ahojte, maly teraz tiez spinka 🙂
mati no je pravda ze v poslednom case vstava o 6:00, na to som uz zvyknuta, ale 5:30 😅
sendi presne ako pisala Matka, je to len na vas dvoch ako sa rozhodnete a ostatni vas musia akceptovat, ved vy viete najlepsie co chcete a ako vam to vyhovuje 😉

sendi
8. dec 2008

ahojcek michalag,jasne je to nanas dvoch,a viem ze ja uz nemam trpezlivost,aj ked som z toho dost prekvapena,lebo ja som mala vzdy trpezlivost.mam to vnutromaternicove telieso,tak snad ma to nezradi,ale kedy naaahodou som bola v tom,co uz 🙂 prec by som to nedala,mam podmienky vychovat aj druhe,ale to radsej nechcem predbiet,aby som to neprivolala,a je pravda,ze 2hy porod je lahsi?

michalag
8. dec 2008

sendi, tak toto ti neviem povedat, kedze zatial som presla len jednym porodom, ale ten som mala supeeeer a brala by som aj druhy porod taky 😉

martinadt
8. dec 2008

a keď ho potom dávaš do postielky sa ti aj zobudí? 😕 ja som Danielkou nemohla asi do polroka ani pohnúť keď zaspala na posteli, lebo by sa mi hneď s plačom zobudila 😠 ale toto obdobie máme dávno za sebou 😵 a jediné čo mohli a sekery padať z neba aj buldozéry bolo, keď zaspala v kočíku 😀 tam som ju mohla nechať hojdať a čokoľvek a kým nebola vybuvaná ani sa nezobudila 😵 aj keby po nej krúpy padali tak tam hádam spí 😀 😅

miška asi si budete musieť zvyknúť 😀 to my tak vstávame bežne okolo tej šiestej už 😒 ale zato ide okolo tej pol deviatej spinkať, niekedy aj skôr ale neskôr ako o 9 ani nie 😉 málokedy naozaj 😝 máme dobrý režim sa mi to tak páči 😅

sendi
8. dec 2008

no cez den ho kludne dam do postielk&-spi.ale ked uz ide vecer,musim ho na rukach uspavat aj viac ako hodinu(co mióje ruky uz tazko zvladaju,ma skoro 11kil) a ked ho uz dam do postielky,hned sa zacne hybat a plakat,no a tak to pokracuje do pol noci a nadranom zacne plakat a ked si ho dam k sebe tak spi,ale to sa tiez kazdu min toci jak jeho otec.takze dost tazke je to vecer.

martinadt
8. dec 2008

sa s ním prechádzaš po izbe keď ho uspávaš či po sediačky? 😖 teda ot musí byť ozaj náročné, ja som s malou nemala problém s týmto moc nikdy.. ona mi totiž od narodenia prespala dlhánske hodiny, bola hrozne kľudné bábätko.. čo sa teraz o nej povedať nedá 😲 😝 ale spinká mi ešte normálne

michalag
8. dec 2008

sendi, nam tiez Samko plakaval a ani za svet spinkat, tak som si postielku dala uplne k postely a zacala som zaspavat s nim a hladkala som ho, alebo som mu dala ruku a on ma chytil a za chvilku zaspinkal, no a asi o tyzden som ho skusila nechat sameho v postielke, nechala som mu pootvorene dvere, aby mal trochu svetla a vedel ze sme blizko a nakoniec zaćal zaspavat sam a bez placu 😉 🙂

sendi
8. dec 2008

s malym sa musim prechadzat,lebo ked si uz sadnem,on to uciti a place...aj tak som skusila,dat si postielku k sebe aby som mu bola na blyzku,ale ono to decko furt vymyslalo.vecer sa s Lacom normalne rozpravame aby pocul aj nas hlas,ale omaly je fut rovnaky,a ja by som sa uz konecne taaak vyspala.tak len cakam kedy uz v noci bude spat neprerusovane sam v postielke.az sa bojim ze do jeho 20tky budem spat prinom 😝

tinakul
8. dec 2008

Jéééééj čaute 🙂 Vy ste tu teda maminky dnes nakecali 😝 Normálne román čítam 😀 Dany aj teba bolo včera vidiet??? 😕 Som ťa nezastihla už 😝
No Sendi snád do 20 rovkov nieeeeeeeeeee 🙄 neboj 😀 😎 A inak čo sa týka dnešnej témy, aj ja mám taký názor, že to je vaša osobná vec - ked chcete mať jedináčika 😉 Veď časom na to prídete či vám to vyhovuje, stačí, alebo zarobíte druhé 😉 Pravdupovediac ja som bola tiež zo začiatku len za jedno dieťa a to asi do dvoch rokov malej... a potom to prišlo 😀 TAkže namiesto nástupu do práce - čo by som mala vo februári 2009 nastupujem na druhú MD 😉

tinakul
8. dec 2008

ozaj babenky pridala som slúbené fotky z mikuláša - len pár, ale predsa 😉 Tak potom kuknite

martinadt
8. dec 2008

tinka maličká je úžasnááá 😵 😵 tiež pekne rastie a veru kočka je z nej veľkááááá 😝 po mamine čooo? 😝 😀

tinakul
8. dec 2008

čau Mati 🙂 No rada sa parádi veru a rastie ako z vody, teraz nosí už 104 oblečenie , je dosť vysoká 😀 😉
A vy ako?? 😕 Kedy ti malá zahajala?? 😕 A čo som tu čítala ozaj vstávate už o šiestej ráno??? 😕

martinadt
8. dec 2008

ahoj moja, ja robím kus poriadky.. veru vstávame o 6 už v poslednom čase.. zaspinkala niečo po pol deviatej