Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
28. dec 2008

Ahojte, tak my sme uz doma, bolo sice super, dobre sme si oddychli, ani sme nevedeli ze mame Samka, kedze stale bol so starkou alebo starkym, ale doma je len doma 🙂
Ked sme prisli domov tak sa Samko pekne hral s hrackami ktore dostal na Jeziska a ja som si mohla v klude vybalit veci, nahadzat do pracky a poukladat veci do skrin 🙂 ...no proste nas pokladik 😵
Dnes sme usudili ze uz je cas nechat Samka u starkych aj na dlhsie a sameho, kedze nas tam ani nepotreboval, takze v lete mozno ostane aj na dlhsie kedze svokra so svagrinou su ucitelky a budu mat 2 mesacne prazdniny, aspon si ich poriadne uziju 🙂

michalag
28. dec 2008

olianko, gratulujeeeeeeem k tehu, nech sa vam dari a nech vam fazulka, krasne rastie 😵 😵 😵

dannynka
autor
29. dec 2008

jeeeej oli je tehu?miska odkadial mas info? 😵 😵 😵 😵

olianko aj od nas moooooc gratulko 😵 😵

michalag
29. dec 2008

vcera som pozerala nasu temu a hodilo ma to na 1 stranu a nevsimla som si to, isla som dalej a tam som zbadala ze oli svieti tt 🙂 😵
kukni na 2 stranu v tejto teme a uvidis 😉
Som zvedava kto bude dalsi 😅 😝 😀

dannynka
autor
29. dec 2008

miska ze by ty 😀 😀 😀 😀

michalag
29. dec 2008

danny, ja sa toho obdobia asi tak skoro nedockam 😢 😢 😢 😢 🤐 , o to viac sa tesim s vami 🙂 😵 😉

dannynka
autor
29. dec 2008

miska neboj raz urcite ano,ked pride pravy cas...mooooc ti to prajem zo srdiecka 😵 😉

dannynka
autor
29. dec 2008

babulky kde ste vsetky?hmm?

michalag
29. dec 2008

danny, tuuuuuu, nevidis ma 😅 😝 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
29. dec 2008

mno az teraz 😀
akurat som vlozila cerstvu fotto bruska 🙂 😉 😵

michalag
29. dec 2008

ano videla som, krasne rastiete 😵

dannynka
autor
29. dec 2008

veru aj mne sa zda ze v poslednej dobe nejako rychlejsie 😅 😉 😵

dannynka
autor
29. dec 2008

no nic idem ja haji bo uz je vela hodin,bru nocku 😔

michalag
29. dec 2008

dufam ze na buduce pokiecame trocku viac 😝 😉 ..... bruuu nocku 🙂 😉 🙂

dannynka
autor
30. dec 2008

miska no snad ano... 😉

dannynka
autor
30. dec 2008

babulky kde ste vsetky?

michalag
30. dec 2008

danny, ja tuuuu 😀
A kde mame Matku, Tinku?????

dannynka
autor
30. dec 2008

miska aj jaaaa uz tu,a kde je matka a tinka netusim,asi oddychuju a vychutnavaju si sviatky s rodinou 😉

dannynka
autor
31. dec 2008

baby kde ste vsetky?hmm zase to tu flakate 😠 😝 😀
my sme akurat u nasich,Gabike sa venuje babina tak som dosla nachvilku nakuknut 😉

inak vsetkym Vam prajeme Stastny novy rok 2009 vela zdravicka stasticka,lasky a veeeeela uspechov v novom roku.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a aby sme sa tu nadalej stretavali v hojnom pocte 😉

maminkatn
31. dec 2008

CAVIK,,BABULKY,,PRAJEM PRIJEMNE PREZITIE,,,SILVESTROVSKEHO VECERA,,,,A DO NOVEHO ROKU..2009 VELA,,,,EURACOV,,,,,AJ KED MAM Z NIX STRAX,,,VELA LASKY,,,A ZDRAVIA,,STASTIA,,,A POHODY,,,V OSOBNOM,,,ZIVOTE,,,AJ TOM PRACOVNOM,,MAMICKAM CO UZ PRACUJU,,,,,A ABY VASE DETICKY,,,KRASNE RASTLI,,,a neboli,,,uz nikdy,,,xore,,,,,,,,to vam prajem,,,,,,P.F.2009 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michalag
31. dec 2008

Stastnyyyyyyyyy Novyyyyyyyyyy rok 2009 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵, hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky, euracikov-bobacikov, pohody v rodine a aby nase/vase deticky rastli do krasy a hlavne boli zdravucke 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
1. jan 2009

ahojte babulky kto tu? 🙂

martinadt
2. jan 2009

čaute baby, aj my prajeme šťastný nový rok, všetko dobré hlavne zdravé detičky

dannynka
autor
2. jan 2009

jeeej matka nova fotto v pase,krasna 😵 😵 😵 😵 😵

martinadt
2. jan 2009

ahojte..
neviete čo je s tinkou a s malou..

Danielka má už tri dni teploty 😢 vôbec nejdú zraziť, a ak jej stúpne ešte tak sa už asi zošaliem a budeme musieť ísť rovno na pohotovosť 🙄

dannynka
autor
2. jan 2009

matka neviem co je s tinkou ale skusim jej pisnut sms 😉

chuda Didinka,drzime palceky aby jej teplotka cim skvor presla......myslime na VAs....daj vediet co a ako s malinkou 😒

martinadt
2. jan 2009

danny ja uz som zufala pomaly ani nevidim co som nespala tri noci po sebe ale bojim sa aj zaspat, neustale jej chcem len merat teplotu a sedim pri nej ako chora 😔
ak budes pisat tinke tak ich pozdrav

tinakul
3. jan 2009

čaute, teraz som sem až zavítala 😝 Mati aj Sophi mala teploty zase, asi sa to nepreliečilo, a až 39 °C a to presne štyri dni, na piaty to už ustupilo, no užili sme si a má zahlienené priedušky, no rýchlo sme začali liečiť - ja neviem ale akoby tie homeopatiká nezaberali 😖 vždy to vyzerá byť vyliečené a vráti sa to 🙄 už tretí krát a pritom vôbec nebývala predtým chorá.... 😢 Ja som tiež nespala asi päť nocí 🤐 Viete si to predstaviť a ako keby to nestačilo , začína u nás obrovitánska žiarlivosť ☹ Sophi sa zmenila o 100stupňov 😢 Je zrazu vzdorovitá, trucovitá a dobre že sa o zem nehádže ☹ a bezo mňa sa nikam nechce pohnúť - chcem mamu, chcem mamu 😒 nedovolí mi pomaly ani najesť sa ☹ A to mám pomaly rodiť a ona by mala v stredu nastúpiť do MŠ 😔 Tak teraz zvažujeme, či ju tam vôbec dávať ☹ Baby som zúfala, ale hovorím si, bude lepšie 😔 A to všetko minulý týžden začalo..... tak zatial tolko, ozvem sa neskôr...., držte sa
Oli gratulujem k tehu 😉

dannynka
autor
3. jan 2009

ahojte,
tinka ako keby si tusila ze ta tu spominame.... 😅 Co sa tyka Sophinky tak nieco podobne je teraz aj u nas,coc doteraz krasne spinkavala,posluchala tak sa tiez otocila o 100-stupnov,vsetko len mama mama a aj vecer nechce zaspat iba ked si k nej lahnem,ani obliect ju nemoze nikdo iny ako ja..... 😝 takze sa asi baby na nas dohodli....uz mi s toho niekedy hrabe ale stale dufam ze kym ja pojdem do porodnice sa to polepsi... 😅 tak drzim palceky aby sa aj Sophinka vratila do povodnych kolaji 😉

michalag
3. jan 2009

Ahojte,
babenky, tak nech sa vam deturence rychlo vyliecia.
Tinka, to ako by si pisala aj o nas. My sme sa v noci zacali budit a samozrejme ze chce len mamu, ale ci je to umyvanie zubov, obliekanie (pomahanie) a kopec dalsich veci len mama. Teraz maju asi take obdobie, ale dufam ze ich to rychlo prejde 😉 🙂
Tinka, danny nech sa vam to znormalizuje do porodu 😉 🙂