Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

simka9122008
22. jan 2009

No jasné že počúvajú no niekedy tak po svojom, malá je už väčšia beťárka ako malý, učí sa od neho veľa vecí, no viac tie nezbedníctva to sa jej viac lúbi, musím mať na nej furt oči, lebo my o chvíľu vylezie až na luster, je za 10 chalanov, pri malom som to nepoznala, no mám čo robiť pri nej 😝

dannynka
autor
22. jan 2009

simka-aspon vies ze ju mas 😀 😀 😀

simka9122008
22. jan 2009

No to hej a neľutujem, radšej nech je takáto, nech sa v živote nestratí, ona bude priebojnejšia ako malý

dannynka
autor
22. jan 2009

simka tak tak,a ozaj Petko uz chodi do skoly?

simka9122008
22. jan 2009

No už od septembra nastupuje, boli sme aj na zápise tak ho úspešne zvládol, šikulka moja väčší stres som z toho mala ja ako on. 😖

dannynka
autor
22. jan 2009

simka mna zas v septembri asi tiez caka podobny stres,v aprili by sme mali ist na zpis do skolky a teoreticky od septembra by mohla nastupit 😅 ,ale sa bojim ako to ja zvladnem ☹

dannynka
autor
22. jan 2009

no nic vela hodin idem ja do hajan,pa pa a bru 😔

simka9122008
22. jan 2009

Neboj zvládnete to , budem držať palce tak pa danny dobrú.

dannynka
autor
23. jan 2009

dakujem simka, aj Vam drzime palceky aby sa Vam darilo 🙂 😉

tinakul
23. jan 2009

Čaute, naša Sophi je už tiež na september zapísaná, tu sa robí zápis v Januári... takže Dany budeme na tom podobne 🤐 😉
No a naša druhá herečka prespinká asi 20hod. len to je škoda, že v noci bdie tie tri hodky 😝 Musím ju nejak preorientovať 😎 lebo ja zas cez deň toho vela nenaspím.... 🤐 🙄

maminkatn
23. jan 2009

ahojte,
pisem s maminho nicku lebo sme u nej 😉
tinka tak super ze Ti tak krasne prespinka,neboj casom pridete na svoj rezim a bude to oki a ozaj este sme zvedavy na fotto tvojej malinkej kedy vlozis??hmm?
no a co sa tyka Gabiky a skolky na to radsej ani nemyslim lebo mi je tazko pri srdciuz s toho ze ju dnes nechavam u nasich spinkat a uz s toho mam zly pocit lebo ju tak nechavam prvykrat na noc bezo mna 😅 😅 ☹ tak drzte palce.Idem sa venovat,vecer sa ozvem 😉

dannynka
autor
23. jan 2009

tak uz som doma ale len placem leo mi je za nou moc smutno a to som len pol hodku doma ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

simka9122008
23. jan 2009

A kde je malá u babky?

dannynka
autor
23. jan 2009

jasne u maminy a urcite sa tam ma dobre 😉 to len ja sa akosi neviem zmierit s tym ze nieje male babetko zavisle na na mame 😒

simka9122008
23. jan 2009

To viem pochopiť aj mne je smutno keď je malý u mami a už je predsa väčší

dannynka
autor
23. jan 2009

simka-tak vies pochopit ako sa teraz citim,asi budem musiet nieco ist robit aby som na nu stale nemyslela....aj ked viem ze je o nu dobre postarane 😅

michalag
23. jan 2009

danny, ja to tiez poznam. Ja som sa tesila ked chlapici isli ku svokrovcom - starkovcom ze si oddychnem a poriadim, ale po pol hodine mi uz bolo smutno ☹ . A Gabika ti tam ostane bez problemov na noc? Ja som to minule chcela vyskusat, ale nepochodili sme. Ale zajtra idem maleho zaniest starkej a vecer pridem za Samkom a prespime u starkej spolu

simka9122008
23. jan 2009

To je normálne že ti malá chýba a zvlášť teraz keď si tehu si citlivejšia vieš to sú tie hormóny aj ja som vtedy bola precitlivelá.

dannynka
autor
23. jan 2009

miska zatial nemam ziadne info ale mama slubila ze mi zavola tak cakam na telefonat 😅 Ale myslim ze Gabika s tym problem mat nebude,skvor ja presne ako pise simka v tehu som viac precitlivenejsia 😅 😒 😒

michalag
23. jan 2009

danny, tak to je super, ze Gabike to nevadi 🙂
My maminy to budeme asi vzdy trochu inak vnimat. Neviem ale ja vzdy ked ide maly ku svokrovcom aj na 2 dni, tak som nesvoja (nie koli svokrovcom, ale koli tomu ze ho nemam na ociach a nemam sa s kym hrat 😅 ). Uz to nebude ako ked boli malicky a stale nas potrebovali

dannynka
autor
24. jan 2009

miska ved to,mala v pohode spinkala,ze rano sa zobudila po 8-mej a vobec sa mo mne nepytala.... 😅

michalag
24. jan 2009

danny, tak zlatucka 😵 , aspon si sem tam mozes trosku oddychnut aj takto 😉 🙂

dannynka
autor
24. jan 2009

miska jasne 😉 uz ju mam aj doma potvorku moju malu a dnes spinka aj vo svojej novej postielke tak som zvedava na noc 😵

dannynka
autor
25. jan 2009

peknu slnecnu nedelu prajeme kto tu? 🙂

michalag
25. jan 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,
Ako ste sa mali cez vikend?

dannynka
autor
25. jan 2009

miska my fajn a vy?

michalag
25. jan 2009

celkom dobre, vcera sme prespali u maminy a dnes sme isli domov az o 16:30 a to este Samka zobral tatino von, tak som si mohla aspon v klude nachystat na zajtrajsi obed

dannynka
autor
25. jan 2009

miska idem ja haji lebo v noci som toho moc nenaspala co ma hrozne hlava bolela bruu nocku 😔

michalag
25. jan 2009

bruuu nocku aj tebe 😉 🙂

michalag
26. jan 2009

Ahojte babenky, prajeme krasny slnecny dnik 🙂 🙂 🙂