Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
26. apr 2009

tinka ,miska no ano termin bol vcera ale ja som este stale kinderko a vyzera to tak ze rodit sa este nechystam 😅

dannynka
autor
26. apr 2009

veru co je s matkou by aj mna zaujimalo,ani na pokeci uz dlho nebola.... 😒

olianko
27. apr 2009

Ahojky 🙂
Danny a ze uz budem gratulovat k babatku a ty si este 2v1 🙂 A budete mat chlapceka tak super 😉
Ja by som to uz chcela mat tiez za sebou.Nevladzem za Saskou uz behat.Teraz mam tolko co som mala pri Saske ked som isla uz rodit.Takze do konca sa to este pekne nabali 😅 😠 No ale hlavne je , ze drobcek sa ma fajn.Dnes idem zas do poradne tak sa tesim, ze ho zas uvidim / maleho nie dr. 😀 /
Kolotoce boliaj u nas...to su asi tie co su teraz pri Tinakul.Sasa nechcela ist z nich dole.Sme tam nechali tolko eur-Najviac ju bavil autodrom a potom ta horska draha- ten pes.Na tie kamiony a detsku manez nechcela ist- to ju nudilo 😵

michalag
27. apr 2009

Ahojte 🙂 ,
oli ahoj 🙂
danny este stale si kinderko ?????

dannynka
autor
27. apr 2009

ahojte jasne este stale kinderko 😀

michalag
27. apr 2009

danny a ani to nevyzera, ze by Dominik chcel prist v najblizsich dnoch? Kedy mas poradnu?

dannynka
autor
27. apr 2009

miska poradna bola dnes...dr povedal ze uz to moze prist kazdu chvilku......a mam tusaka ze sa to blizi.... 😅

michalag
27. apr 2009

uz mas nejake naznaky na prichod drobceka? alebo zeby uz bol aj u teba v naruci

tinakul
27. apr 2009

čaute 😉 Tak dnes sme mali návštevu z Čiech kamarátov a čuduj sa svete - babenka kamoška je v tom 😵 už je v piatom - nám to pekne prišli oznámiť aj pokukať kočky 😉 No Oli ani Sophinke sa nechce odtial odísť, ale dá sa prehovoriť 😉 Zajtra chceme ísť zas, len neviem dokedy tu kolotoče ostanúúú 😝
Dany no máš už azda kontrakcie? 😅
Inak Maťka vás pozdravuje už mi dala vedieť, že nemá čas na net, malá jej dáva zabrať momentálne, takže tolko 😝 ....
Dnes sme si vyzdvihli v MŠ papier - Sophinka je prijatááááááá 😵 na september 😉

michalag
27. apr 2009

tinka, tak supeeer 😵 , od septembra budes mat trosku volnejsie 🙂
... a tesim sa ze aspon takto nam Matka dala vediet 🙂 😉

dannynka
autor
27. apr 2009

babulky veru tak,uz mi zacinaju pomalinky kontrakcie aj som myslela ze navecer dnes pojdeme ale vecer teda teraz akosi ustupili tak uvidime ako bude do rana 😅 😅 😅
Inak aj nam dneska prislo vyjadrenie ze kedze mi Gabiku nezobrali do skolky do ktorej sme chceli ze ju mozem dat do inych kde je volne miesto,ale my sme sa z manzelom rozhodli ze si ju necham doma 😉

maca21
27. apr 2009

ahojte jeeeej dany raz za cas nakuknem a ty ides akurat rodit 😀 drz sa, budem na teba mysliet 😉

caute kocky,

tinakul mala je krasna 🙂

aj oli tehu, zeby som sa pridala 😕

ahoj miska, ako sa mate?

michalag
27. apr 2009

Jeeej maca ahoooj, ty si tu uz teda poriadne davno nebola 😅 😝
Ty sa pochval ako sa mate? Pozeram ze z Nicolasa uz je riadny chlap, poriadne vyrastol od kedy si tu nebola 😉 .

maca21
27. apr 2009

ahoj miska, noo veru 100rokov ale smirujem vas, ked mam chvilku casu, teraz mam toho vela, maly je zlaty chodi doobeda do skolky, tak si stiham okrem hafanov porobit, v kuse keca az na nervy to uz ide 😝 😀 co je to? co je toto a tak, inak po starom zachvilu zaciname stavat domcek takze starosti, potom vas vsetky pozvem na grilku 🙂

olianko
28. apr 2009

Ahojky 🙂
Danny tak hadam si uz aj v nemocke a mas to za sebou 🙂
Mne poradna dopadla dobre, drobcek je uz otoceny hlavickou dole-uvidime ci az do konca,
No Maca mala by si sa pridat nech nam ma kto robit na dochodky 😀
Tinakul u nas boli kolotoce dva tyzdne....a gratulujem k skolke.Nam este nic neprislo 😒

michalag
28. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,

maca, tak uz je velky skolkar 🙂 , paci sa mu medzi detmi? a vy neplanujete surodenca pre Nicolasa?

danny, tak co uz to mas za sebou, ci si este kinderko?

oli, nezavidim ti to behanie za Saskou s bruskom 😅 . Ja by som sa toho obavala asi najviac ci budem vladat za Samim

tinka a vy sa mate ako? Dufam ze vas tie choroby uz obchadzaju zdaleka

tinakul
28. apr 2009

správa od Dany:
ahojte , volam sa Dominik a narodil som sa dnes o 16:06 s mieramy 3750 a 52cm a mamine som dal trošku zabrat ale maminka ma aj tak strašne moc lúbi 😉

simka9122008
28. apr 2009

Jééééééééééééééééééj, Dany supeeeeeeeeeeeeeer, gratulujeeeeeeem, nech ste zdravučký a všetko dobré, tebe veľa síl a maličkému veľa zdravíčka

simka9122008
28. apr 2009

Čakala som na túto skvelú správu a verila som že dnes to bude mať za sebou, veľmi sa teším

michalag
28. apr 2009

danny, z celeho srdiecka blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 ...... obidvom vam prajem hlavne vela zdravicka maminke rychle zotavenie a Dominikovi aby mal vela mliecka 😵 😉 🙂
inak aj ja som dnes cely den chodila k PC a cakala ci uz 🙂 😉 .

tinakul
29. apr 2009

No Macka ty si tu ozaj dlho nebola 😝 🤐 Tak čo stratená šmíruješ dalej?? 😅 A díky za pochvalu babenky
😉 Už to tak raz je , že sme babinec 😅 😵 ale nám to pasuje... už si to inak ani neviem predstaviť... tatino sa má čo obracať 😝 😎
Oli no tu sú ozaj tie kolotoče čo boli u vás 😉 Aj včera sme sa vozili, dokonca aj ja 😅 som ako díte ešte ma to bavííííííí 😝 😅 A s tou škôlkou , no väčšinou to má prísť do konca apríla, čiže aj posledný deň v mesiaci to môže doraziť- žeby zajtra??
😕 No Miška choroby našťastie oki, len som mala zvýšený cukor v tehu aj so Cynthi , tak dnes jej brali krvičku ako prevenciu a bol to strašný pohlad ☹ som z toho zničená dnes 🙄

olianko
29. apr 2009

jej Danny super gratulujem.Prajem VAm vela zdravicka, maly nech vela spinka aby si maminka oddychla a mala vela mliecka a hlavne nech ste zdravucki 😀 😀 😀

dannynka
autor
2. máj 2009

ahjte dnes nas pustili domov,ked bude viac casu napisem viac co sa tyka porodu a tak,terz som stihla vlozit par fotto 😵 😉

michalag
2. máj 2009

Ahojte
dannyka ahoj, Dominik je naaaaaaadherneeeeee babo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

dannynka
autor
2. máj 2009

ahojte 🙂

skopirujem co som pisala do inej temy kedze nemam moc casu sa tu rozpisovat 😉

v pondelok som bola u dr na poradni,tam ma rozbabral,taze od rana mi tvrdlo brucho,poobede coraz viac,navecer to prestalo,tak som si myslela ze si to malinky rozmyslel ale vecer po 22-00 to zacalo zas,tak sme po polnoci isli do porodnice,ale tam dr konstatovala ze som len na 3cm otvorena a ze na ctg ziadne kontrakcie niesu.....tak si matam nechali s tm ze ma rano pozreli a nalez taky isty... ,tak mi kazali si pospat teda jedna taka nechutna sestricka ze som si mohla usetrit cestu ze som mohla byt este doma...vrrrr.Tak som hodila sprchu a lahla si spat s bolestami teda tvrdnutim brucha .Ked som sa potom zobudila tak sa ma dr spytala ze i to ideme kuknut a si predstavte ze uz som bola na 6-cm,a kedze sme si ymsleli ze plodova voda este neodtiekla tak sa mi ju snazili prepychnut a pomoct mi ale akosi sa im nedarilo ,a nakoniec zistili ked ma vysetrovali z vnutraze plodova voda mi musela odtiect postupne....lebo uz som v bruchu skoro ziadnu nemala a ja neviem ani kedy odtiekla .Tak potom o 15-tej ma isli znova pozerat a to uz mi zacali riadne kontrakcie uz aj do krizov no bolest strasnajuj ale dala sa vydrzat,Dominik bol behom pol hodky na svete a na par zatlacení ,takze ma ani moc nepotrapil..... keby som vedela ze vsetky porody budu taketo mam doma futbalovu jedenastku

simka9122008
3. máj 2009

Pekné ránko všetkým
Danny tak ako ste zvládli prvú noc a Gabika ako reagovala na malého?

tinakul
3. máj 2009

Dany no krásne fotoše si pridala, malý je fešáčik 😉 A poslúcha inak?? 😕

martinadt
3. máj 2009

ahojte kočky, trošku vás zanedbávam ale inak sa mi ani nedá.. máme doma ťažké obdobie.. na Danielku asi pôsobí zmena prostredia, k nikomu nechce ísť, každého sa bojí, a všetko len mama, ani sa odo mňa nepohne takže to máme veseléééé...

danny malý je krásny 🙂 a Gabika ho ako vníma? všetko v poriadku?

oli a ty ako pokračuješ v tehu? 🙂 Saška ti dáva zabrať? 🙂

Miška vy sa ako máte?

michalag
4. máj 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

tinakul
4. máj 2009

ahojte 🙂 malé ešte hajajú tak nachvílku aj sem hodím pozdrav 😵 Sme boli v poradni so Cynthi - máme 63cm a 625kg 🙂 no pekne rastieme - už nosíme 68 oblečenie 😅 no a bola aj očkovaná tak sledujem teploty 🙄
cez víkend sme boli u našich, tak sme si oddýchli a druhý predlžený vikend sa chystáme ku svokrovcom - tak uvidíme ako bude 😉
Miška vy čo nové?? 😕