Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
16. feb 2011

@dannynka mne to lezie totalne na nervy 4x v tyzdni ) 😠 😠 😠

tinakul
16. feb 2011

zdravím 🙂)))

tinakul
16. feb 2011

no ste tu ešte?? Deti zaspali....jedným očkom kukáme tv...

tinakul
16. feb 2011

@dannynka, @michalag ????? 😕 😀

tinakul
16. feb 2011

pozerám, ani na fb nie ste , tak kde vás mám štuchať 😀 😀 😀

michalag
16. feb 2011

@tinakul vitaj 😀

tinakul
16. feb 2011

no hurá - Miška ako žijete?? Deti už ok?

tinakul
16. feb 2011

no toto je fakt pokec 😀 😀 že ssama so sebou 😠 😝

dannynka
autor
16. feb 2011

@michalag som ale v utajený chat mám preventívne vypatý kvoli vírom 😝

dannynka
autor
16. feb 2011

@tinakul ved aj sama zo sebou si pokecas ci 😀 😀 😀

tinakul
16. feb 2011

to sa dá byť utajená akože na fb??? 😕

tinakul
16. feb 2011

dostala si nejaké vírusy či??? 😕

michalag
16. feb 2011

@tinakul no snad uz bude len dobre 🙂 , neviem ci viete ze v januar Samimu vyberali nosnu mandlu a ze sme nakoniec skoncili so Samim aj v nemocke .....

vy sa pochvalte 😉

dannynka
autor
16. feb 2011

@tinakul dá vypneš si chat 😉 😀 a veru minule mi prisiel cez chat 😝

tinakul
16. feb 2011

@dannynka no haloooooo

tinakul
16. feb 2011

@michalag - viem o nemocke, len či teraz je už oki???

@dannynka - a vy nemáte ochranu proti vírom?

dannynka
autor
16. feb 2011

@tinakul máme aj na FB mi braško nejaky dal ale istota je istota 😀 😀 😀 a aspon nikto nevie kolko tam vysedávam 😀 😀 😀 ozaj ako ste oslavovali ?

tinakul
16. feb 2011

@dannynka - teraz budem magor - ale ako sa to robí že vypneš chat?? 😅 😝

dannynka
autor
16. feb 2011

@tinakul klikni si na chat a tam mas možnost odhlásit sa 😉 😀 chat Ti vypne ale ty budes stale na FB 😀

tinakul
16. feb 2011

@dannynka - díky práve teraz som si to skúšala - to je ale dobrý nápadík a kryt aby ma nikto nevidel a môžem šmírovať 😀 😀 😀 😀 😀 😝 dík za tip

tinakul
16. feb 2011

@michalag - nespi prosím ťa 😀 My sa máme fajn... teda zatial klop,klop - v pondelok preventívka so Sophi - očkovanie nás čaká, lebo mala 5 rôčkov.. 😵

dannynka
autor
16. feb 2011

@tinakul 😀 😀 😀 😀 jasné aj mne to kamaratka poradila 😀 😀 😀

@michalag veru Miška sa nám niekde zabudla 😀 😀

dannynka
autor
16. feb 2011

@tinakul ale ten čas letííí že?Nás teda Gabiku čaka v pondelok zápis do školky lebo v septembri už musí íst...no som zvedava čo a ako 😅

michalag
16. feb 2011

@tinakul Sami mal chripku , 2 dni teploty, inak nic ine ale kedze som s azlakla s tych teplot tak sme pre istotu isli a vraj to vyzeralo na chripku, v pondelok dobral ATB a uz vyzera byt fajn 🙂 🙂 .... inak o tom ockovani mi ani nehovor, ja sa uz teraz desim ako to so Samim zvladnem, on uz je chudak s tych injekci, striekaciek vystraseny ako mača ..... no nas caka preventivka so Samim pocitam zaciatkom aprila a koncom aprila idem s Luckou na rocnu
..... inak asi som blba, ale ja sa normalne tesim ze Sami ide o 2 tyzdne do skolky po 4,5 mesiaci, hambim sa zato 😔 ale ...

dannynka
autor
16. feb 2011

@michalag ja som na tom tak isto tiež sa teším že Gabika už pojde tiež do školky lebo niekedy už mám nervy na dranc 😝 a ked ešte Dominik začne s jedovat,a ten ked tačne tak poriadne...tak už som uplne K.O 😝

tinakul
16. feb 2011

@michalag no nie si blbá, ale dve deti sú dve detičky a nie jedno 😝 aj ty potrebuješ zmenu tak isto ako Sami... inak určite už aj Samimu chýba kolektív, či?

@dannynka - no ani nehovor, my stále v MŠ a tento rok o 100x lepšia imunita 😉 oproti minulému.. no ale stále to nie je ono.... zatial od septembra sme raz mali ATB, čo je celkom fajn...a mala som dilemu či od septembra pôjde aj Cynthi do ˇMŠ, ale ee , rozhodli sme sa, že ju ešte nedáme ...

tinakul
16. feb 2011

@dannynka - už začala nejaká vzdorovitosť??? Inak u nás Cynthi je ako anielik zatial .. tak čakám, lebo aj Sophi bola anielik a od 2 a pol to prišlo - teda vzdorovitosť -to bola iná zmena vtedy 😝 no prežili sme, museli 😀

tinakul
16. feb 2011

akože len my tri sme zostali verné téme pokec pre mamičky ????? 😀 🙄

tinakul
16. feb 2011

no už zase sama so sebou 😀

michalag
16. feb 2011

@dannynka ale ja ani nie preto Sami je v podstate dobry aj ked ma vie vytocit, pekne sa vie sam zahrat ale proste nemozem sa tolko venovat Lucke co ma potom mrzi ☹

@tinakul no praveze mi Sami povedal ze on nechce ist do skolky lebo tam musi spat a ze jemu je s nami doma dobre, ale nejdem robit ustupky, on si urcite zvykne, mozno to po takej dlhej dobe bude chvilku trvat ale tam mu bude urco lepsie a nebude sa nudit 🙂 ..... a konecne nebudem musiet varit pre dvoch ale v podstate len pre Lucku na co sa teda veeeelmi tesim 😝 😀