Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

mimakro
24. mar 2008

Monkula, potešenie na mojej strane. Inak my sme sa tiež nesprávali podľa dnešnej doby. Keď sme sa brali, bývali sme na ubytovni a manžel mal pred sebou ešte rok vysokej. Troštvrte roka po svadbe som otehotnela, keď sa narodil malý bývali sme v podnájme. Keď mal 3 mesiace sťahovali sme sa k svokrovcom (never more 😝 ) a začali sme si prerábať dom. Teraz sme vo vlastnom, máme dve deti a menej ako 30. Že nemáme super zariadené a deti sa nevozia v 30 tis kočíku a nenosia značkové oblečenie? Na tom mi nikdy nezáležalo. Mám pocit, že teraz chce mať každý najprv úplne zariadený byt (dom), auto, čosi precestované+vybudovanú kariéru a potom kdesi-čosi deti. Ako si hovoríme s manželom: Život je otázkou priorít

martinadt
24. mar 2008

no danny tak teda pa páááá

Moni supeeeeeeer pošlem ti aj Danielku? 😀 😀

etuska
24. mar 2008

Mimakro-nam sa Mimi narodila po 4 rocniku VS/manzel bol prvak/ 🙂 -teraz konci VS. Na zaciatku semestra sme byvali u kamoskinej babky a pri malej sme sa striedali.Manzelovi kvoli tomu nechcel dat jeden exot zapocet,lebo nestihal chodit na prednasky 😒

monkula
24. mar 2008

Etuš, školku som skončial v roku 200, jarko sa narodil v roku 2002, na MD som bola do roku 2005, potom som chvíľku robila a potom v júni 2006 sme zistili tehu, tak som nerobila a nerobím až doteraz a nebudem ani do roku 2010 😖 😖 😖

Budúci rok chcem vyskúšať VŠ, tak aspoň nejaké rozptýlenie...
Mimakro, my sme v podnájme doteraz...

etuska
24. mar 2008

Mimakro-presne ako pises 😉
Mna sa vtedy jedna kamoska pýtala,ci nechcem ist na UPT 😠 😠 😠

mimakro
24. mar 2008

A vidíš? Prežili ste to. Ja občas ľutujem, že som Ondrejka nemala v 20. Vtedy som veľmi bábo chcela. Ale škola je škola.

etuska
24. mar 2008

presne tak.A teraz mame skoro 4 rocnu kocku a kamosky co vtedy behali po diskotekach sa vydavaju 🙂 Nic nelutujem.Ved som mala vtedy 24-idealny vek na babo 🙂

monkula
24. mar 2008

Ja som Jarka mala v 20-tich

Maťka, pošli, jedno hore-dole... 😀 😀 😀 Ale musíš prísť aj ty...

mimakro
24. mar 2008

Etuska, pre niekho je to riešenie ☹

monkula
24. mar 2008

Bohužia+, veľa báb má UPT ako antikoncepciu... 😠 😠 😠

etuska
24. mar 2008

Mna to ani nenapadlo a mojich rodicov tiez nie. A teraz mame krasnu dcerku,oni vnucatko....
A s drahym sme chodili spolu peknych par rockov,k dietatu som neprisla "v bare" 🙂

mimakro
24. mar 2008

Etuska, sme rovesníčky. Ja som si povedala, že prvé bude do 25 a podarilo sa 😀

michalag
24. mar 2008

nam sa maly postastil 2 mesiace pred mojim nastupom na VS a drahy ten bol tesne po VS ked sme sa to dozvedeli. Ja som skolu vzdala lebo som sa nechcela stresovat zo skuskami a viem ze neskor by som to aj tak nechala a to by ma mrzelo urcite viac 🙂 , aj ked viem ze je vela mamiciek ktore to zvladaju aj so skolou 🙂

monkula
24. mar 2008

Miška a čo si chcela študovať?

martinadt
24. mar 2008

Moni postaráš sa aj o mňa? 😀 😀 😀 aj ja ti budem nejakou vareškou búchať po radiátore ak chceš 😀

mimakro
24. mar 2008

Monkula. UPT ako antiko pri dnešných možnostiach? Asi žijú na inej planéte 😠

etuska
24. mar 2008

Mimakro-tak to teda sme 🙂
A vsetko sa da,ak ma clovek jasne priority a ide si za svojim snom 😉

mimakro
24. mar 2008

Len keby to aj ostaní akceptovali a rešpektovali

michalag
24. mar 2008

moni, strednu som mala strojarsku odbor TIS a potom som par mesiacov chodila na Fevt (Fakulta enviromentalnej a vyrobnej techniky), je to tiez v podstate so strojmi 🙂

etuska
24. mar 2008

mna ani tak ostatni netrapia 🙂 Kazdy nech si zije taky zivot aky ho chce mat 🙂

mimakro
24. mar 2008

Moja svokra doteraz nedokáže prežiť, že pre mňa nemá cenu lesknúca sa podlaha a nabýtok bez zrnka prachu. Ale pozor! V chlieviku nežijeme. A dečky na poličkách. A veľkonočná výzdoba.

monkula
24. mar 2008

Maťka, po radiátore mi búchajú susedia, nie deti... 😒 😒 😒 Postarám sa aj o Teba, navarím, aj knižku Ti prečítam... 😒 😀
Mimakro, bohužiaľ, poznám jedno dievča, tá nemá ani 18 rokov a už má 2 UPT za sebou, pretože jej mama s ňou nechcela ísť ku gyneko. predpísať antiko...

etuska
24. mar 2008

Mimakro 😀 😀 😀 -ja mam svokru pravy opak,no v pohodeeee 🙂 Chodim si k nej oddýchnut a este aj podakuje ked umyjem riad.No proste zlata zena 🙂 -ako moja druha mama

martinadt
24. mar 2008

Moni a s tými susedovcami sa stále nedá dohodnúť? 😠
takýchto ľudí tiež "môžem"

mimakro
24. mar 2008

Tak to je prvotnopospolná spoločnosť 😒

etuska
24. mar 2008

Moni-to vazne o tej babe? 😒 ☹

mimakro
24. mar 2008

Etuska, však ani moja nie je monštrum. Ibaže máme na určité veci odlišné názory a ona iný, ako svo,j neakceptuje. Alebo len véééľmi ťažko.

mimakro
24. mar 2008

Baby. Ja fičím. Posteľ volá. Možno nabudúce. Dobre sa mi s vami kecalo. Dobrú noc a sladké sníčky. 😉

monkula
24. mar 2008

Miška, aj ja som mala strednú TIS... 😀 😀 😀
Maťka, ja sa s nimi nemienim baviť, pre mňa sú to malomeštiaci, zahľadení do seba, ale prajem i m len jedno...
Aby sem po nás prišli študenti počúvajúci death-metal a žúrky celý víkend... 😀 😀

etuska
24. mar 2008

Hmm 😠 😀 -takych by bolo viac.Moznoze vychadzame dobre spolu preto,ze tam chodime raz za mesiac 🙂 😉 a vtedy si chce najma vnucku uzit.
A paci sa mi,ze aj ked nema v dome upratane, v pohode si cita knihu a keca s nami pri telke,taka pohodicka.Uz mi aj chyba,dlho sme tam neboli