Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
16. apr 2008

matka ip 😉

martinadt
16. apr 2008

http://www.lidl.it/it/home.nsf/pages/c.o.200804...

toto a ešte sme kúpili taký olejček aj pri tom bola taká kačička 😝 nestálo to dokopy ani 4e 😅

dannynka
autor
16. apr 2008

matak super...akurat dnes som sa na to pozerala v letaku 😉

martinadt
16. apr 2008

aj u nás to majú?

dannynka
autor
16. apr 2008

ano aj u nas ... 😉

pa pa a bru nocku aj Vam 😉

tinakul
17. apr 2008

No včera som vás už nestihla ☹ ale nič to... teraz viem, že zase tu nik nie je - no aspoň takto si píšeme 😅 večer sem možno dofrčím, ale nie skôr ako o desiatej , lebo Sophi berieme na víkendík k našim... takže ak tu niekto bude pokecáme,oki??? 😉
Oli aj ty si tu už nejak málo , hm?? 😕
Páni moji, až teraz som si všimla , že Dany tvoja Gabika má už rok a pol??? 😕 😅 To strašne letí ale - tak všetko naj... 😵
Mati a tvoja Didi už pomaly rok 😅 no ja žasnem... No dúfam, že s vami už konečne pokecám dnes one-line hm?? 🤐 😀

adelik
17. apr 2008

ahoj..je tu niekto? 🙂

dannynka
autor
17. apr 2008

ahojte... 🙂
Tak Gabika u spinka a ja som sem dosla nachvilku nakuknut 😉
tinka-no veru ten cas tak strasne letiii ani sa nenazdame a z nasich babuliek budu uz velke slecny... 😅

tinakul
17. apr 2008

Baby to tu zase nik nie je??? 😠 ☹

michalag
17. apr 2008

Ahojte, uz tu asi nikto nie je vsak??? ☹ Ale ked chodim neskoro, tak... 😅

tinakul
17. apr 2008

ja som tu Miši čaues 😉

michalag
17. apr 2008

jeeej, ahoj necakala som ze tu este niekto bude 😅
Ako sa mate? Tak na vikend si idete oddychnut?

tinakul
17. apr 2008

No v podstate áno 🙂 Zajtra čakáme navštevu, potom sa chystáme vrtat do dvoch izieb nové garniže, malej chcem vynovit trošku detskú izbičku 😉
No a v nedelu máme mat tiež návštevu...
A vy ako??? Co ste dnes porábali??? Ako sa má Samko??? 😕 Inak Samuel je ozaj pekné meno 😉

michalag
17. apr 2008

tinka dakujeme 🙂 aj mne sa velmi paci, len keby ich nebolo tak vela 😅
Samko sa ma celkom dobre, len nam strasne malo papa a uz sa mi zda ze aj schudol, neviem co sa robi ☹ 😢 Ked ma papat a hovori ham, tak mu dam a on spapa 2 lyzice a hotovo, je napapany. Uz nas to hneva, ale nutit ho nemozem lebo by mi to vy... a bolo by uplne po jedeni 😅
My sme dnes boli doma, potom sme isli do obchodu a domov, kedze sa rozprsalo 😒 . My planujeme cez vikend k mamine, lebo mala narodky, tak jej chceme zaniest darcek a v sobotu mozno pridu druhy starkovci, inak budeme doma

michalag
18. apr 2008

Ahojteee 🙂 , je tu niekto???

dannynka
autor
18. apr 2008

miska ahoooj ja tu 😀 😀

dannynka
autor
18. apr 2008

kde ste kto??
asi nik ze?
tak idem teda snorit na MMA 😅 😅

michalag
18. apr 2008

danny, ja som tu, len maly dnes nejako nevie zaspinkat, tak ....

dannynka
autor
18. apr 2008

miska -chudatko a coze mu je?zeby zubky? ☹

tinakul
18. apr 2008

čaute 🙂 No práve odišla prvá návšteva - tu bol bráško staršý so žienkou a s malou 😵 No a o chvílu sa chystáme vrtať garniže do troch izieb 🤐 tak tu bude veselo 😀 😝
Sa teším, lebo malá dostala na meniny macka pooh - záclony - tak hneď ich aj vyskúšam 😎
Miši no to má asi také obdobie, ani spať, ani papkať 😒 hm, No ono sa hovorí že niektoré detičky neskôr odmietajú papkať, ale potom sa to pohne neboj 😉 a môžu to byť aj zuby ako píše Dany 😉
Maťulík a ty si kde??? Ani Ip od teba ma nečakalo, no toto 😠 🤐

michalag
18. apr 2008

Ahoj tinka, a ako idete malej prerobit izbicku?

Samko mi tento tyzden spinkal cely az na dnes, tak to sa da zvladnut, ale ked mi nespinkal vtedy cely tyzden to bolo aj pre mna dost 😅
A idem sa pochvalit 😝 😀 tento tyzden mi povedal ze kaka (kakal) a naozaj bol pokakany, tak mozno sa to konecne rozbehne aj s nocnikom 🙂 , uz si zacina uvedomovat ze nieco robi, tak som rada 🙂

Matka a ko sa mate vy???

michalag
18. apr 2008

baby, aj vam to skoci na prvu stranu ked odoslete prispevok?

tinakul
18. apr 2008

Mne to neskáče 😅
Miši no s mackom pooh začína mať všetko - tak neviem - v podstate teraz dostala obliečky s mackom a taktiež záclony, no a má už šmýkačku s mackom pooh - ktorú mám v albume z vianoc... tak teraz ešte takú včielku jej ideme na plafon navrtať - tá sa točí okolo vlastnej osi na motúze priesvitnom - akoby sama lietala a je tuším na baterky - to máme z Čiech -- tak trošku jej to zútulníme kým príde domkov 😵 Svokor donesie vrtačku a všetko povrtáme, lebo pri nej by sa prášilo , dalej centimeter s lienkou máme - pripevníme na stenu taktiež... no proste samé vrtačky budú 🙄 dúfam, že susedia si zapchajú uši.... 😅
Tak vidíš, ale je šikovný, snád to už pôjde... to naša už asi pol roka nekaká do plienky 😅 už neviem čo je pokakaná plienka našťasite 😝 Ale s tým spánkom si to ani neviem predstavit, keby nehajala čo i len týžden poobede 😝 🙄

dannynka
autor
18. apr 2008

babulky vy ste sa tu akurat rozpisali a ja uz musim off lebo moja slecna sa medzicasom zobudila 😒

dannynka
autor
18. apr 2008

miska-aj mna to hodi na prvu stranu takze niesi sama 😝

tinakul
18. apr 2008

danny no ty si potvorka, zase zdrháš??? 😀

tinakul
18. apr 2008

no teraz aj mna to hodila na prvú 😎

michalag
18. apr 2008

asi s tym zase nieco maju 😠
aj my sme Samkovi zutulnili tu izbu, ma tam penove figurky macka pooh a na vchodovych dverach mame menovku macka pooh 😅 😀 . Ja uz dlhsie rozmyslam nad nejakou peknou detskou zaclonou, tak dufam ze nejaku peknu najdeme 😅

dannynka
autor
18. apr 2008

tinka no ja by som tu rada ostala ale dieta je hore 😅 😅

dannynka
autor
18. apr 2008

baby aj ja by som rade zutulnila izbicku ale kedze mame len jednoizbak tak by som vlastne zutulnila nasu obyvacku....

Tinka Gabika mi sedi chvilku este na kolenach,neviem do kedy tak som este tu.... 😉