Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

monkula
26. aug 2008

maťka, tak to je mi ľúto, že ste si nesadli, a čo mu vadí? 😠
a prečo nemáš v albume aj nejakú svoju fotku? veď ja ani neviem, koho mám tak veľmi rada.... 😀 😀

dannynka
autor
26. aug 2008

moni ahooooj 😀

michalag
26. aug 2008

Ahojteeee 🙂 ,

dannynka
autor
27. aug 2008

miska ahojky...aj ked je uz druhy den 😀 😀 😀 😀

akurat varim obedik a mangela som vyhnala aj s Gabikou von tak som nakukla.... 😀 😀 😀

matka-s tou naladou je to niekedy aj u nas....s nout uz abni do obchodu nemozem ist vcera akurat sme boli v tescu no si mala vidiet to rodeo co robila..s nou sa uz ani nakupovat. neda 😝 a ked neni po jej tak sa hadze o zem a reve trebarz aj na cely autobus alebo obchod 😝 ,dufam ze ju to cim skvor prejde 😅

michalag
27. aug 2008

Ahojte,
danny a co dobreho si varila? Nam sa Samko zlostil v obchode zatial iba raz aj to koli tomu ze netlacil nakupny kosik, lebo isiel vzdy inde ako my 😅
ono to raz musi prejst a potom uz bude lepsie 😉

dannynka
autor
27. aug 2008

miska varila som masko nieco podobne ako gulas a akurat ho papam aj s ryzou 😀 😀 😀

michalag
27. aug 2008

danny, tak bruuu chut 😉
My sme uz po obede, mali sme leco s ryzou a maly sa poriadne napapal 🙂 , konecne

dannynka
autor
27. aug 2008

miska dakujem uz mam po obede 🙂 🙂

vidis dala si mi dobry tip..asi zajtra spravim leco... 😉

a ozaj Samko mal meninky ze?dodatocne mu vsetko naj a Gabika mu posiela pusinku 🙂

michalag
27. aug 2008

danny, dakujeme 🙂
Nam svokrovci doniesli za malu tasku paradajok a paprik, tak sme si spravili. sice som sa bala ze to Samkovi nebude chutit ale kozky z paradajok som mu povyberala a pekne to papal 🙂

A co planujete na predlzeny vikend?

dannynka
autor
27. aug 2008

neni zac 😵

veru aj moji svokrovci maju toho teraz hojne na zahradke,som si tiez vcera doniesla rajcinky....ale GAbika ich moc nemusi...v surovom stave mi nzje..mozno v uvarenom ano asi budem musiet vyskusat.... 😅
a predlzeny vikend asi nic...manzel ide piatok normalne do prace ako keby bol pracovny den,a asi aj v sobotu...takze u nas to istia babiny 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
27. aug 2008

a vy co planujete? 🙂

michalag
27. aug 2008

Tak konecne som dovesala pradlo, len dufam ze nebude prsat, lebo je zatiahnute 😒
My paradajky spapame, ale paradajkovu polievku nie
Neviem ako bude drahy robit ci budu mat 4 dni volno, alebo im z pondelka prehodia az na piatok, ale ak bude mat volno, tak niekam vypadneme ak nam pocasie dovoli, aspon budeme mat trochu zmenu 🙂

martinadt
27. aug 2008

ahojte, čo je nové? u nás konečne svieti slniečko, malá sa hrá v piesku tak som kus skočila po pc 😝

dannynka
autor
28. aug 2008

ahojte kde ste kto 🙂

dannynka
autor
29. aug 2008

😒

michalag
29. aug 2008

danny, ahooooj 🙂

dannynka
autor
29. aug 2008

miska ahojky,ja som len na chvilku nakukla....chystam sa hajat..dnes mam toho veru celkom dost za sebou uz nam konecnce ide tepla voda tak si idem napustit plnu vanu asi a vychutnat si ju ... 😝

michalag
29. aug 2008

ja som uz od vcera KO, len dufam ze na mna nic nelezie 😒

dannynka
autor
29. aug 2008

no ja uz som z vane von 😉 supis pocit... 😉

a coze na teba lezie?drahy to asi nebude hmm?

michalag
29. aug 2008

tato nie, ale mohol by 😅 😀 , ale uz 2 den som strasne unavena 🙄 , a ledva zijem 🙄

dannynka
autor
29. aug 2008

hmm tak to potom neviem..ze by jesenna unava 😀 😀 😀 😀

michalag
29. aug 2008

Ako ste sa dnes mali?

dannynka
autor
29. aug 2008

no v celku fajn...
doobedu som tu mala maminku,tak kym ona mi varila ja som zehlila a upratovala a mangela som vyhnala von aj s malou aby sme mali doma klud 😉
a vy?

dannynka
autor
29. aug 2008

no nic mangel sa mi akurat vratil s prace tak idem ja haji lebo som celkom unavena a mangel ma este daku pracu na pc 😉
tak bru nocku prajem a pekny vikendik

😔 😔 😔

dannynka
autor
30. aug 2008

ahojte pekny vikendik vsetkym prajeme 🙂

martinadt
30. aug 2008

ahojte kočky tak ako sa máte? 🙂 konečne mi ide inet riadne bol tu dnes ujo napravil mi to a malá spinká tak som sem na chvíľku mrkla, ale ako kukám, je tu docela mrtvo 😕

dannynka
autor
30. aug 2008

ahoj moja ja tu este chvilocku 🙂

martinadt
30. aug 2008

jé danny ja som si nevšimla že si tu len tak som bludila netom, ako sa mate?

dannynka
autor
31. aug 2008

no som si aj domyslela matka,nevadi snad sa tu dakedy stretneme...mame sa celkom fajn.....len uz aby bol utorok 😅

a Vy sa mate ako?

michalag
31. aug 2008

Ahojte 🙂 ,
Tak my sme mali zaujimave poobedie 🙂
O 15:30 sme sa vybrali na malu prechadzku s tym ze do 18:00 budeme doma, ale nakoniec sme sa rozhodli ist peso az do Kupelov Sliac a naspat sme sa odviezli vlakom a prisli sme domov a bolo 19:30, vsetci sme boli KO a chudak Samko nevladal ani sediet na nocniku 😅
Ako ste travili dnesok?