Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

margaretka11
27. nov 2008

Ahojte Michala, Monkula 🙂

Dany to je práve najťažšie, vyvedú dáku somarinu a potom sa tak sladúčko usmejú, no hnevaj sa 😀

margaretka11
27. nov 2008

Michala aj naši malí zopakujú naše meno, pokiaľ sa tak s manželom pred nimi oslovíme. Ale zatiaľ na nás menami nevolajú. Ale myslím, že to sa bude dať v pohode vysvetliť, že ako nás majú volať 😉

dannynka
autor
27. nov 2008

miska vola....he he na mangela Vadooo, je rado a na mna sem tam dadaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

monkula
27. nov 2008

Miška, na mňa malá kričí Moniiiii 😀

dannynka
autor
27. nov 2008

margaretka ved to....ttie ocka a sibalsky usmev...vtedy by som ju vybozkavala celu 😵 😵

ahoj moni 😉

monkula
27. nov 2008

ahoj danny, krásne bruško 😵

dannynka
autor
27. nov 2008

moni dakujem 🙂

a hodim jednu perlicku z dneska..skopirujem z inej temy lebo sa mi to neche znova pisat 😉

som sa povodne isla kupat ja a GAbika sa ku mne pridala ,ja som sedela naprti jej ale na fotto ma chvalabohu neni vidiet ,a este nieco ako tak sedela naproti mne tak zrazu mi zacala liat vodu z misky na brucho a vravela ze "aby babetku nebolo zimka" 😵 😵 😵 😵 taka bola podarena 😵 😵 😵

margaretka11
27. nov 2008

No ja som v podaní detí Kaka a ocino je Peťo, to vedia pekne vysloviť.

Dany no presne, ja zvyknem tiež zaútočiť pusinami. Ale keď neviem odolať 😵

michalag
27. nov 2008

mna najviac vie dostat ked Samko nieco spravi a kukne na mna takymi psymi ocami a povie prepac, vtedy by som ....
deti su proste nasi anjelikovia

margaretka11
27. nov 2008

Dany musela byť zlatučká 😵 , malá starostlivá sestrička 😵

monkula
27. nov 2008

marharetka, u nás je Kako jarko 😀

dannynka
autor
27. nov 2008

margaretka-veru da sa takym pokladikom odolat.... 😵

monkula
27. nov 2008

danny, ja Ti na foto vidím lýtka 😀 😀

dannynka
autor
27. nov 2008

miska a poriadne"vychcany"vedia kedy maju zautocit na nase city potvorky jedny 😀 😀 😀 😀 😀

margaretka11
27. nov 2008

Michala u nás je to tak, že Simonka je mozog väčšiny akcií (a ešte keby si počula ten jej víťazoslávny "rehot" keď sa jej niečo vydarí 😀 ) a keď niečo vysrstí a vidí, že sa hnevám tak dobehne ku mne, rýchlo ma začne hladkať a hovorí mami, mami tým svojim nežným hláskom 🙂

michalag
27. nov 2008

danny, jeee zlatucka, aka starostliva 🙂 😵

tak to mas dobre ze je Gabika aka starostliva. U nas minule ked bol tatino pri Samkovi ked sa kupal tak mu vylial vedierko vody na hlavu, tak som sa rehotala ci sa kupal spolu s nim 😅 😀

margaretka11
27. nov 2008

Monkula to fakt? Ale ja som Katka, nie Jarko 😀 .

Dany deti sú náramne prefíkané. Niekedy nevychádzam z úžasu..

dannynka
autor
27. nov 2008

miska tak to muselo byt super,mne by si to Gabika nedovolila ale mangelovi urcite ano 😵 😵 😵 😵

a co sa Gabiky tyka som rada ze aspon ako tak rozumie tomu ze ma bratceka alebo sestricku v brusku....som zvedava ako bude reagovat jked sa narodi ci nebude ziarlit 😅

dannynka
autor
27. nov 2008

moni-tak mas dobre orlie oci 😀 😀 😀 😀

monkula
27. nov 2008

Tak dodatočne všeetko naj k meninkám 😉
A seba oslovuje Lala, alebo kajka, aj Kaka sa už zadarilo 😀

margaretka11
27. nov 2008

Dany, tu sú moje ovečky naživo, takto sa vodia za ručičky (ale iba ak sa im chce):

https://www.youtube.com/watch?v=lBl0VCpIjeE
monkula
27. nov 2008

šak mám okuliare, ne? 😀

dannynka
autor
27. nov 2008

tak tiez prajeme KAtkle vsetko naj,aj moja svokra je tiez Katka este aj meniny ma v ten isty den tak ideme v nedelu vinsovat 😅

dannynka
autor
27. nov 2008

moni 😀 😀 😀 😀

akurat sa to moje mimi hmýri v brusku...asi sa mu este nechce spat.. 😀

margaretka11
27. nov 2008

Moni ďakujem 😵

Naši sú Momo a Mima, ale Simonko na sestričku niekedy volá Momo 😀 . Trochu sa mu to pletie 😀

Dany, myslím, že Gabika bude aj starostlivá, ale aj trošku žiarlivá. Predsa len doteraz sa všetko točí okolo nej a potom bude mať akoby konkurenciu. Ale to všetko sa časom utrasie a myslím, že hlavne bude rada, že má súrodenca 😵

monkula
27. nov 2008

už ho cítš? 😕 😵 😵

margaretka11
27. nov 2008

Dany ďakujem 😵

dannynka
autor
27. nov 2008

margaretka.krasne video.... 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
27. nov 2008

moni ano uz asi 2-tyzdne 😀 😀 😀

margaretka no necham sa prekvapit ale snad to zvladne GAbika oki,a bude sa o svojho surodenca pekne starat 🙂 😉

monkula
27. nov 2008

Katka, a prečo ste deťom dali rovnaké mená? Bez urážky, iba pýtam 😉