Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
16. máj 2009

ahojte 🙂 pisem jednou rukou v druhej drzim maleho tak ma prosim ospravedlnte za prpiadne chyby 😅

miska-prvy tyzden ako tak,manzel dokonca musel tahavat aj nadcasi a zvladli sme,uz som si poriadila aj babyvak na maleho lebo sa rad nosi a zatial to vyzera ze sa mu tam pacxi a ja si aspon daco porobim ked mi deti ako naschval spia na preskacku 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😝

tinka-dodatocne vsetko naj Sophinke k meninkam 😵 fotecky si krasne pridala,ako rychlo babulky rastu vsak?Ja si to az teraz uvedomujem ked mam doma Dominika a naproti Gabike je to drobcek 😅 😵 😅 ,ale aj tak ich oboch mooooooooooooooooooooooooooooc lubim 😵 😵 😵 😵

tinakul
17. máj 2009

Dany díky 😵 Vidím ,že to máš perné teraz ked o desiatej ešte držíš malého... a ako kojíš v noci??? Teda kolko krát??? 😕 Neboj neskôr sa ti možno trafia so spánkom narovnako 😉 A veru máš pravdu - aj ja až teraz vidím pri druhom dieťati ako to letííííííí a ako rýchlo rastúúúúúú 🤐 🙂 Nuž taký je život... Aj Cynthi sa zo začiatku chcela furt nosiť, no sekla som tým, jej sa totiž nepáčil babyvak, a nosiť som ju furt nemohla... ja moc využívam vajíčko - teda tam ked sedí, je kludná, potom hrázdička , alebo kolotoč ju už začínajú dosť bavit, a ked až ked sa už ozaj začne nudit, zoberem na chvílku na ruky 😉 Sophinka mi dost pomáha, ked niečo robím , ona jej zapína muziku na hrázdičke, alebo ju hojdá vo vajíčku a malá Cynthi sa na nu usmieva a stále za ňou otáča 😵 Už sú zohraní párik tie dve naše kočenky 🙂 😉

dannynka
autor
17. máj 2009

tinka-no veru mame to obe vesele.ale myslim ze ked si najdeme rezim tak to bude oki,v noci kojim asi 2-krat a 1 prebalujem Dominik neni narocny,ale tato noc bola o hubu a navyse ma boli hlava a nemame doma nic od bolesti 😝 .Inak aj ja dost vyuzivam vajicko tiez ked v kuchyni potrebujem varit tak si ho tam polozim,ale dlho mi tam nevydrzi....iba ked spi 😅 a zatial kolotoc ani hrazdicka ho nezaujimaju.... 😅 ,a co sa tyka pomahania aj mne GAbika dost pomaha,vynasa plienocky po Dominikovi.podava mi veci co potrebujem a tak 😉 takze tiez sikulka 😵
no nic ideme sa obliekat a ideme na chvilku von a hlavne do tej lekarne lebo mi ide hlava roztrhnut 😅
peknu nedelu prajem 😉

dannynka
autor
17. máj 2009

pekny den za nami...a zajtra znova zacina ten isty kolotoc ked bude manzel v praci 😅 😅

inak oekny zaciatok tyzdna prajeme 😉

michalag
18. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

prajeme kraaasny zaciatok noveho tyzdna 🙂 😉 😵

tinakul
18. máj 2009

My tiež 😉

dannynka
autor
18. máj 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
autor
19. máj 2009

ahojte 🙂

tak my sme dnes absolvovali poradnu a Dominik krasne pribera a uz aj podrastol 😵 uz ma 4120g a 55-cm,dnes ma presne 3-tyzdne 😵 😵 😵 😉

tinakul
19. máj 2009

Dany supiš 😉 gratulko k trom týždňom- malý ozaj pekne rastie 😵 😵 😵
Baby už ma nehnevajte, napíšte dačo viac.. to tu viazne 😠 😝 My sme dnes s babami boli v lese , no plno komárov bolo 😝 Cynthi prehajala dnes celý deň, tak som zvedvá na noc 😝 No a mamina moja bude mať v sobotu velikánsku oslavu 50 rokov 😵 Tak sme dnes kupovali záhradnú hojdačku a k bazénu velkú umelú palmu 😵 Tak už len aby počasko vyšlo, lebo to bude vonku 🤐 😉 A vy ako sa máte,?? Dany čo ako bolo dneska s detičkami???
Inak Sophi si teraz uvedomila, že má noštek a dve dierky a veselo sa v ňom špára 😖 No už jej dvakrát krvácal a nič nezaberá na ňu 😝 pomoooooooooc, neviem čo vymysliet, žeby som založila novú tému?? 😅

dannynka
autor
19. máj 2009

tinka dakujeme 😵 😵
veru v poslednej dobe si tu piseme len my dve a to mame doma po dve seti 🤐 😅 😀 ,baby kde sa flakate?
Co sa tyka malinkeho tak tiez sa mi zda kludnejsi,neviem ci to neni nahodou tym ze som zacala pit caj pre kojacie mamicky a Dominik sa uz tak nenatahuje 😉 a je kludnejsi 😉
a co sa tyka Sophinky veru neviem skus na nu nieco vymysliet...nieco co na nu zabera,trebarz ze sa nebude pacit chlapcom ked ju tak uvidia alebo nieco podobne 😅 😅 😅

dannynka
autor
20. máj 2009

😒 😒 😒 😒

tinakul
20. máj 2009

ja som nakukla,dnes sme boli v sade J.Krála - Sophi si poskákala na trapmpolíne a ja pokočíkovala 😵
Dany dnes sa nerýpala v nošteku 😝 😀 klop-klop- možno ju to prejde pomaly - teda dúfam 😎 Inak tie čaje pijem od začiatku, dalej vineu, dojčenskú vodu a Tomu pre kojacie maminky 😉
Neviete aké má byť počko v sobotu??? 😕

dannynka
autor
21. máj 2009

tinka-bodaj by si mala pravdu,mozno staci si ju len nevsi,at a Sophinku to prejde 😉

veru neviem ako ma byt v sobotu 😅

dannynka
autor
22. máj 2009

☹ 😒 😠

penny13
23. máj 2009

Vy máte na pokeci nicky? ja tam nechodím. pre prihlásenie som musela použiť sestrin nick 😖 🙂 Inak ako sa darí vaším drobcom?

martinadt
24. máj 2009

ahojte baby, ja iba na skok, každý deň sme niekde a beháme hore dole, dnes ideme s Maťkom do práce, je tam akýsi park tak tam pobudneme s maličkou, ževraj sú tam aj nejaký slováci, no možno na nich natrafime 🙂
hodila som aj pár foto malej 😉 trošku sa už striasame toho boja čo v nej je ale véééľmi pomaličky

danny ty ako s dvomi drobcami? 😕 ako to zvládaš?

tinka a vy ste asi u svokrovcov alebo u vašich že?

miška sa tiež niekde fláka 🙂

tak zatial čaute

dannynka
autor
24. máj 2009

ahojte 🙂

jeeej matka Teba tu stretnut...ale hlavne ze ste oki a mate sa fajn... 😉 JA zvladam zatial ako tak,chce to dostat sa do kolobehu a urcite to bude oki,a mooc mi pri tom pomaha aj babysatka.... 😉 a samozrejme aj Gabika 😵

Prajeme pekny zaciatok noveho tyzdna 🙂 😉

dannynka
autor
25. máj 2009

😕 😕 😕 😕

dannynka
autor
26. máj 2009

kde ste vsetky babulky? 😒

simka9122008
26. máj 2009

Ja som ešte tuuuuuuuuuu, o chvíľu vyrážame von a vy ako Danny?

dannynka
autor
26. máj 2009

jeeej super ze aspon niekto akurat som aj monkule pisala ip ze nas zanedbava 😀 😀 😀

no my este doma cakam kym sa GAbika zobudi a vyrazame k nasim 😉 Dominik sa mi zobudil pred chvilkou 😵 a zachvilku bude papat 😵 😵 😵

monkula
26. máj 2009

no, veru, zdrbala ma riadne..... 😀 😀
Ja som boal aj teraz u našich ,predtým usvokry, takže mám pomenej času na neta keĎ tu nikoho nevidím, tak se mani neleziem, nerada si píšem sma zo sebou.... 😀 to nechávam dany 😀

dannynka
autor
26. máj 2009

moni-sa nevyhovaraj...... 😀 😀 😀 😀

ozaj aj miska nas tu nejako zanedbava budem musiet aj tej ip-ckovat 😀 😀 😀 😀 😀,sak si to mozem dovolit ako zakladatelka tejto temy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
26. máj 2009

čaute 🙂 to je krásne počko teda 😵 My už v bazénoch fičíme, nemám čas na net, ale po večeroch si ho trošku ukradnem 😀 😉
No vidíš Dany už aj detúrence sa ti naučili v rovnakom čase spávať 🙂 Už sa to upravuje však?? 😉
My nového nič, len mám nové háááro - blond melír - a oslava dopadla úúúúúúúúžasne 😵 ale faktickky bolo skvele, aj Cynthi sa páčilo, aj Sophinka poslúchala , sa vytancovalla- no všetko klaplo 😵 Teraz mávame návštevy, stále niekto chodí pozerať Cynthi - zrovna teraz jedna návšteva asi pred hodkou odišla 😝 takže sa nenudíme 😀 No veru Miška nás zanedbáva, ale aj Oli a ostatnéééééééééé 😝 A my dvojdetné máme kopec času však??? 😅

michalag
27. máj 2009

Aaaahoooojteeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

danny, uz nemusis 😝 😀 😀 ..... bozinku ako ten cas leti, Dominik bude mat zajtra mesiacik 🙂

tinka, tak mate aspon postarane o program a nenudite sa 🙂 , aj ked pri deturencoch sa nena nudit, ci je jedno alebo dve

My sme cele dni vonku od rana do vecera, ved treba vyuzit to krasne slnieckovo .... a to som este zacala vecer behavat, takze vecer som rada ze lezim a kukam Tv, popripade driemem 😅 😝 😀. A Sami teraz chodi ku starkej kazdy tyzden a minuly vikend si ho zobrala na cely, takze mi sme od radosti nevedeli co so sebou a v piatok ide opat od rana, takze trochu budem asi upratovat
Teraz sme zacali dost vazne uvazovat o vacsom bytiku kedze tie ceny isli dost dole (a vraj to nepotrva dlho) ale este musime ist do banky, ci by nam navysili uver, kedze zatial zijeme len z draheho platu .... ak by nam toto vsetko vyslo, tak mozno zacneme pracovat na surodencekovi pre Samiho 😉 🙂 , tak nam drzte palce 🙂 🙂 🙂 😉

michalag
27. máj 2009

jeeeje ale som sa rozpisala
..... ale idem sa vam este pochvalit, dufam ze to nezarieknem 😅 klop-klop-klop . Uz asi mesiac spava Sami naobed bez plienky 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

tinakul
27. máj 2009

Miška supeeeeeeeeeer - gratulujem k odvyknutiu plienok 😉 😵 No a jasné, teraz treba využiť lacné byty - tak vám držím palce, je to vela behačiek a vybavovačiek, ale všetko sa dá, len treba chcieť 😉
A Samko si nakoniec zvykol na víkendy bez vás??? 😕 Nechýbate mu??? A aj ty si si zvykla bez neho?? 😕 Si pamätám začiatky, že ti moc chýbal a tak si sa obávala 😝 Tak to je obrovská pomoc, ked takto začal zostávať však?? 😉 Aj Cynthi chceme na to naučit, ale bude to tvrdšý oriešok ako bola Sophi 🤐 no ved uvidíme 😉 🙂

michalag
27. máj 2009

.... no ved uvidime, dnes bol drahy v banke a ten chlap co tam bol nevedel toho vela, takze sa musi spytat nejakeho experta na hypo, ale nechapem co taky clovek robi v banke ked to nevie 😅 😠
.... este stale nam chyba, ale chcelo to len cas, ale cez noc este nespinkal, tak sa nam to tento vikend hadam konecne podari... a co sa tyka Samiho kym nas nevidi popripade mu niekto nespomenie maminu tatina tak je dobre 😉 ale je to naozaj velka pomoc ked si mozem vklude porobit co treba popripade len tak vylozit nohy 😅 🙂
.... Preco myslis ze so Cynthi to bude tazsie?

michalag
27. máj 2009

tinka, tie plienky to ma naozaj veeelmi tesi ... bola to naozaj poriadna drina aby sa Sami zacal pytat sam .... ale ja sa ho este stale pre istotu pytam ked dlhsie nejde na wc ci mu netreba lebo obcas sa pozabudne ked sa hra a ... ale to nie je taka tragedia ked obcas cvrkne ako ked som ho prezliekala 10x za den lebo bol komplet mokry.

michalag
28. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
danny, Dominikovi vsetko naj k prvemu mesiaciku 😵 😵 😵 😉