Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
12. jún 2009

babuulky nestiham odpisat snad ked bude viac casu bo akurat sa mi malinky zobudil a place a nechce sa nechat utisit ☹

inak stihla som pridat fotto 😉

michalag
12. jún 2009

tinka, praveze sme sa nepohli nikam, takze ostavame zatial v nasom ☹ , ale verim ze sa to casom zmeni 🙂
.... tak to mas super ze ti Sophi poslucha a ma rada sestricku 🙂 😵 , .... Sami ma praveze obdobie odvravania a neposluchania 😒 🤐 (asi skusa co moze a co nie) a vidim ze by uz potreboval aj surodenca, lebo to zacina vyuzivat ze je len jeden 🤐 🤐 🤐 , ale od septembra ide do skolky tak mozno sa casom zmeni na anjelika ako bol predtym 😅 .... inak neviete nejake triky na to aby neodvraval 😅

danny, krasne fotocky 😵

michalag
12. jún 2009

danny a este som chcela napisat ze z Dominika je hotovy fesak 🙂 😵 😵 😵

dannynka
autor
15. jún 2009

ahojte 🙂 pekny zaciatok tyzdna prajeme 😉

miska dakujeme 🙂 😉

martinadt
16. jún 2009

ahojte babenky, tak ako sa máte? ja som tu dlhšiu dobu nebola 😅 zanedbávam teraz.. ale s maličkou sa teraz nenudím.pár dní sme boli pozrieť na Slovensku, mala som nejaké povinnosti a teraz sme väčšinou celé dni vonku keď je pekne slniečkovo..kúpili sme malý bazénik, malá sa tam čľapotká rada no a ja som cez víkend prehnala slnenie a som spálená 😅 tak sa teraz len liečim buď v tieni alebo len doma, ledva niečo na seba oblečiem 😲

no ale vidím že aj tu to trošku stojííííííííííííííííí 😝 hmm???? hehe, vidím že detičky pekne rastú 🙂to je fajn..my dnes asi skočíme do mesta s Maťkom poobede ak nie dnes tak zajtra, lebo má Maťko voľno, tak bude u nás aj spať.. no a v štvrtok alebo piatok pôjdem do jedného hotela skúsiť prácu..uvidíme ešte by som tam mala volať alebo skočiť a riadne sa so šéfkou dohodnúť ktorý deň mám prísť ale skôr asi v piatok aby bola Danielka cez víkend s ujom ak by som tam pobudla aspoň pár dní..

tak prajem pekný deň.. večer sa snáď ozvem keď sa malá bude zabávať s chalanmi 😉 pá

dannynka
autor
16. jún 2009

jeeej matka drzim palceky aby ti ta nova praca vysla 😵 😵 😵

martinadt
17. jún 2009

teda tu je mrrrrrrrtvo 😕 😕 kade beháte kočky? či po slniečku? mne akurát Dadka zaspinkala, tak mám kúsok pre seba, nechce sa mi ani nič ledva sa kývam čo mám plecia spálené 😅
ale musim povedať že som z tohto konika úplne vytočenáááa 😠 nechodím sem síce až tak často, ale tie nové témy mi tu s prepáčením lezú hrozne na city 😠 keby som ja na každú kravinu mala založiť novú tému tak je tu milión pokecov a milión otázok 😠 ty kokso niektoré baby sa doma asi fakt nudia alebo čo 😖

tinakul
17. jún 2009

čaute 😉
Miška čo také ti odvráva malý??? 😕 - uved príklad, možno pomôžem...
Mati máš IP a ktoré témy ťa až takto vytočili??? 😅 😕
Dany vidím nestihačky, 😝 a už máte aký taký režimček??? 😕 No u nás sa Cynthi ešte tiež v noci budí 🙄 neviem čo s tým, hovorí sa že do šiestich mesiacov je to oki... a čo potom?? 😖 😝

michalag
17. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
matka, ze teba tu aj vidiet 😝 , ale som rada ze si sa ozvala 😉
tinka, nepriklad ked uz som velmi nahnevana tak mu poviem prestan Samko a on hned nato prestan mama, odloz hracky, neodlozim ..... a takto teraz ma ani nenapada, ale vie ma to obcas vytocit 😅 😠

dannynka
autor
17. jún 2009

ahojte 🙂 matka ked je vonku tak krasne tak sme vsetky vonku 😅

tinka-este zatial rezim nic moc..ale snad uz nejaky bude,inakk v sobotu krstime a este som zabudla ze Domi mi zacina bojkotovat kocar..... 😅 😅 😅 🙄

amanti
17. jún 2009

Můžu se k vám přidat maminky?

simka9122008
18. jún 2009

Danny malý je nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýý, tfuj, tfuj

martinadt
18. jún 2009

čaute, stavím sa sem ešte lebo bohvie kedy sa zas ozvem 😅 v piatok idem na skúšku do hotela uvidíme ako bude..
tinka maš ešte IP 😉 hm a tie témy by som tu asi dlho menovala 😅 a už sú tu ďalšie nové.napr. žehlička - tefal alebo philips? .. Na čo nedáte dopustiť?... tie Nálepky čo sa zbierajú, sú tu už asi 2 alebo 3 témy s rôznym názvom 😀 Oblečenie maminiek, tisíc rôznych diét, sto rôznych názvov antikoncepcií , nákupy v rôznych mestách joooj a mohla by som menovať ešte ďalšie a ďalšie, teda aj tieto pokeci, tento náš, pokec do 25, pokec pre mladé mamičky, pokec nad 30 😀 potom to tu hľadám ako teliatko a väčšinou sme na nejakej 3 alebo 4 strane už 😝 podľa mňa je to zbytočné a ten kôň potom nefunguje 😖 a mne tu nejde tak rýchlo bleskovo internet že by som vyčkávala hodinu kým mi otvorí stránku 😅 no nič v poslednom čase som nejaká podráždená na všetko, asi založím tému, čo robiť keď som podráždená 😀

Miška nemala som veľa času, aj my teraz lietame po vonku, malá sa čľapce v bazéniku to sa jej veľmi páči vo vodičke, alebo chodíme do parku, snažím sa aby sa začala hrávať aj s inými detičkami 😉 ako sa máte so Samkom?

danny tak vám prajem pekné krstiny 😉 😵

amanti vitaj medzi nami 😉

dannynka
autor
18. jún 2009

ahojte 🙂

simka dakujem 😵 ze by po mamine 😀 😀 😀 😀 😀 .A Vy sa mate ako?

matka drzim palceky 🙂 😉 a dakujeme 🙂

simka9122008
18. jún 2009

No celko fajn, pustili sme sa do maľovania, tak trochu sa financie míňajú do bytu, malá je strašne živá, už my sama vylezie na veľkú preliezku, tak mám čo robiť 😝 😝 😝

dannynka
autor
18. jún 2009

simka-viem o com hovoris aj Gabika uz lozí kade tade 😅 😀 😀 😀

amanti
19. jún 2009

Dannynka, teprve budu mamimka
Těším a děkuji za uvítání
A.

dannynka
autor
21. jún 2009

😕 😅 😕

michalag
21. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,

danny, tinka, matka ako sa mate???

amanti, vitaj 😉 🙂

miriam17
22. jún 2009

mamicky neviete ci treba vymene poukaze od obvodneho dokotra ked potrebujem ist na usne?

olianko
22. jún 2009

Ahojky 🙂
Ako sa mate? Som tu tak dlho nebola 😔
Ja este stale 2v1 ale uz mi to ide na nervy.Nic nevladzem robit, spuchnuta som ja medved..no poviem vam daco hrozne.Cez brucho si ani nevidim na laby a ked si ich mam este oholit 😝
Uz chcem mat doma babatko 😠
Danny maly ze rozkosny 😀

monkula
22. jún 2009

ahojteeee..

miriam, potrebuješ... výmenný nepotrebuješ len pri návšteve očnej a psychologičky...

tinakul
23. jún 2009

ahojte 😉 No Oli akurát som na teba myslela 😲 však už vydrž tých pár dní a budeš to mať za sebou 😉
Amanti vitaj a ukáž sa častejšie 😉
Miška, nooooooo s tým odvrávaním - to aj naša Sophinka skúšala , resp. niekedy aj skúša, ale napr. má rozhádzané hračky, poviem jej uprataj, ona - neupracem - tak ja jej - neberiem ta na prechádzku a zmrzku, a začne mrnčať - ale ked jej poviem, že jej pomôžem, ideme spolu a navigujem ju čo kam má dat - zrazu ju to baví - len to treba robiť v rámci hry a nie príkazu 😉 u nás to aspoň funguje 😉
Mati ti si sa zase kam stratila?? 😕
No Dany a aké boli krstiny?? My sme ešte nemali, budú až v júli, lebo baby majú šatičky tak nechceme riskovat počko 😅 😝
A tak skoro sa mu prestalo páčiť v kočíku?? 😕 Alebo si ho naučila na babyvak?? 😕

dannynka
autor
23. jún 2009

ahojte 🙂

miska mame sa vselijako,asi ako pocasie 😅

jeeed oli,drzim palceky a tesime sa na spravicky o malinkom,prajem kratky a bezbolestný porod,vydrz uz to mas za par 😉

moni-ty aj zijes 😅 😀

tinka-krstiny super,Dominik prespal celu dobu v kostole a o Gabike som ani nevedela,strazil ju dedo a potom doma mi abika hovorila ze sa jej v kostole pacilo 😵 ,a zhodou okolnosti v den krstin sme malí aj uvitanie obciankov 😉 ak budem mat viac casu zmensim fotto a vlozim 😉
A co sa tyka krstim tinka nakoniec som zistila ze Dominik nebojkotuje kocik ale boli ho brusko ☹ ,stale sa natahoval a plakal,tak sme kupili hadicku kremik na brusko a cvicime z nozickamy a pomahame mu vytlacit vetry a kakanicu a odvtedy je v kociku ako tak lepsie.Zevraj chlapci byvaju bruskový tak snad nam tp cim skvor prejde.Veru velakrat si z mainkym neviem rady,naozaj ako keby som prve dieta mala si pripadamGabika bola uplne ina 😅 😅 😅 😅 😅 .Inak Gabika mi uz nespava cez obed tak to mam perne a vecer líham zmorena do postele 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

dannynka
autor
23. jún 2009

idem pridat jednu krasnu Domiho fotku 😵 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
23. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 sa mi dnes podarilo odfotit 😉

olianko
24. jún 2009

ahojky 🙂
Joj danny maly aky ja zlatucky usmievavy.Sa nemozem vynadivat...aj ja uz chceeeeem 🙂
U nas Saska tiez odvrava .Dakedy to zvladneme ale dakedy mi normal prasknu nervy ☹

michalag
24. jún 2009

Ahojte 🙂
danny, Dominik je nadherny a aky smejko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ... aj nas bolievalo brusko, ale ani neviem do kedy, prestalo to z jedneho dna na druhy a mozno aj vtedy ked sa uz zacal viac hybat
oli, uz treba len vydrzat 😅
tinka, u nas taketo veci nefunguju 😖 ☹ ... obcas si krasne odlozi hracky ze ani neviem a obcas je to boj, ale on je povaha ze musi mat posledne slovo 😠

dannynka
autor
24. jún 2009

oli-mi hovor nievo o tych nervoch,Gabika mi ich pije denno denne 😅 ale niekedy o nej ani neviem....a navyse Dominik cez den skoro vobec nespi a chce byt len na rukach a tak nestiham nic obit 😝

miska-veru aj ja cakam kedy to prejde,bodaj by to bolo cim skvor 😅 tak isto ako olinkin porod 😀 😀 😀

martinadt
24. jún 2009

ahojte babenôčky, nemám moc čas dnes ale aspoň idem rýchlo napísať..
tinka odpíšem potom aj na IPčku ale neviem či sa mi večer podarí skočiť na net, Danielka má zas rušné dni tak sa trošku trápime 😖 má horúčky tak teraz mi zaspinkala chúďatko ☹
danny na bruško je tuším dobrý feniklový čajík..skúste to, aj kamoška mala s týmto problémy tak malému dávali ten čajíček 😖