Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
19. mar 2008

No taký dobrý obedík vynechala??? 😢 Však si vravel že ju donútiš,hm??? 😕 Asi fakt bola zoslabená čo?? ☹

mr_matthew
19. mar 2008

jak zase sak peeeeeeet rokof existuje a ty sa opytas ci mas syna? dufam ze mi zajtra dojdes kupit plavky volajake s kacickov alebo lietadielkom na ten pobyt 😎 😎

tinakul
19. mar 2008

tak máte ako my - 16 Miška - len nám už išli aj posledné, len sa poriadne ešte neprerezali 😒 tak čakáme tiež 🙄
to príde určite tá reč.... však moja mi už nadáva - Mami dostaneš po liti 😅 😀 alebo som tuším už spomínala ale mami, nehovol blbosti 😝 to bude radost

mr_matthew
19. mar 2008

nvm teraz ide zase ona strajkovat ze neste jest a schudla tam ma 52kil a teraz bude zas ona tvrdohlava ze nejde jesc

tinakul
19. mar 2008

teda matthew ale tak stará maminka ecce necem byt 😝 tak neviem ako to poriešime - a bereme aj štrudlu??? 😀 😀
Zajtra kedy vstávaš, hm??

tinakul
19. mar 2008

Bože tak to poriadne schudla 😝 chúdatko moje - ale vlastne tuším aj chcela byt štíhlejšia 😉 aj ja cem 52...

mr_matthew
19. mar 2008

jasne ze bereme strudlu a nesi stara sak mam len peeeeeeet bozeeeeeeeeee 😀 a zajtra stavam mno asi s dadkov ale do roboty idem na deviatu

michalag
19. mar 2008

tinka 😀 😀 😀 ,

mr, neboj ved tinka sa naje ked bude hladna, doma jej bude urcite lepsie chutit 🙂 😉

tinakul
19. mar 2008

a Dadka kedy vstáva??? 😕

mr_matthew
19. mar 2008

boze co vy stete vkuse chudnut dpc neznasam to 😠 😠 😠 by som vas dal klacat za to jednu za druhov a tinku prvu lebo vi ze to nesu srandy s tymito vecaaami neraz ostala v nemocnici z nejedenja a nepitja 😠

tinakul
19. mar 2008

Miška 😀 ale mattheovi je lúto, ked to dobré jedlo od šefkuchára nikto nechce 😖 Však už aj ja som bola pozvaná na obed - podmienka bola však do jednej hodiny tam byt a ešte k tomu aj so štrudlou upečenou na kapote 😠 to sa nedalo stihnút predsa 😠

tinakul
19. mar 2008

neboj matthew ona sa dá do poriadku - ja som si ale skôr myslela, že tam priberie, neviem prečo 🙄
Ja nedržím dietu, len cvičím a som spokojná s kilečkami, len o trošku ešte menej by som cela 🙄

mr_matthew
19. mar 2008

dadka stava kolo tej siestej sem tam teraz ked v noci nespala potiahla aj do siedmej tak uvidime jak s mamkou vydrzi spat

tinakul
19. mar 2008

tak ako chlapi sa starajú o svaly a brucho - tak aj baby o isté partie a dobrú postavu - a po pôrode o to viac, vieš mr??? 😅

michalag
19. mar 2008

tinka, keby ta niekto odstrelil z BA do IT. tak by si to mohla stihnut 😅 😀

tinakul
19. mar 2008

no to máš ozaj skorý budík ale až na deviatu do práce?? No si ozajstný mr 😀 😀 a kedy končíš??? 😕

tinakul
19. mar 2008

Miška 😀 😀 asi tak 😀

tinakul
19. mar 2008

haloooooooooooooooo

mr_matthew
19. mar 2008

mila martinka keby si stela tak to stihnes 😀 aj lietadlo ma kapotu 😀 😀 😀 vrtulniky existuju teeeeez 😎 😎 😀 a mal som chut na strudlu 😀
tak racej cvic jak drzat dietu ja nvm ja zozerem za den hrozne vela ale racej to vycvicim vypotim vybeham vylietam ale aby som nejedol no to snad ne 😠
chlapi sa staraju o svaly ale cvicenim a ne dietov a tak by to malo byt aj u vas ne cely den nejest nepit a potom sa poskladat na zem odpadnut 😠 vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mr_matthew
19. mar 2008

robim od 9-14 a potom od 17 abo 18-20 abo 21 podla vyplnenej kapacity hotela ludi jak chodia na veceru a thak

tinakul
19. mar 2008

nééééééé preboha , to nie.... keby si ty videl kolko ja baštím, aj by si ušiel 😀 😀 😀 a sladkosti - ja závisláčka od čokolády 😖 no mám štastie, že som bola vždy štíhla od prírody, tak mi to zostalo... len už musím aj trošku cvičit - takže milý matthew ja tvoje pokyny plním počuješ??? 😅 vrrrrrrrrrrrrrr

mr_matthew
19. mar 2008

tak tym nakaz aj mile ostatne damy 😝 😝 a ked milujes cekoladu tak ju aj jec 😝

tinakul
19. mar 2008

tak to máš dobré až moc - iba taká krátka prac. doba?? 😕 Tak ty ani nemáš byt z čoho unavený 😝 😀 No normálne zavidímmmmmmmmmmm 🙄

michalag
19. mar 2008

tinka, tak sa k tebe pridavam, ja tiez milujem sladke 😝 , to je moja zavislost 😅 , ale teraz sa mi nejako nechce cvicit pred tym to bola moja kazdodenna droga 😵

tinakul
19. mar 2008

Ja som už Tinke písala, že aby sa pokúsila viac minerálky, proste tekutín pit, ale jej to ide asi ťažko 😒
Keby sa dalo cez net nakazit ludí, už by som mala nový džob tomu ver 😉 😀

mr_matthew
19. mar 2008

kratka? 😀 😀 😀 ked to das dokopy mas to osem hodin jak normal 😀 len s tym ze cely den je v piiii lebo cez obed nestihnem ani do mesta riadne lebo pol hodina cesta tam pol spat hodina cestovanie len a hodinu max hodinu a pol byt v meste toe malo 😀 esce ak idem s holkami to sa neda

tinakul
19. mar 2008

Miška podávam ruku ... Matthew počuješ??? Dalšia dáma v partií , ktorá môže sladkosti 😀 Tak o čom si to točil??? 😅

Miška - no musíš si za den vyčlenit čas na cvičenie a donutit sa - ja to robím vždy v rovnakom čase a potom si dám kúpel 😉

mr_matthew
19. mar 2008

tak len jecte dale sladkeeeeeee secko 😉 ja si asi uvarim esce cokoladu pred spanim 😀

tinakul
19. mar 2008

ale no - nemusíš skoro vstávat jednak a holky by si stihol za tri hodky - a to za bieleho dna môže malokto 😀
a čo to ?? No po deviatej frei??? Však to je žúžo, prosím ta 😀

tinakul
19. mar 2008

varenú milujem - hod mi sáčok - došla mi pistáciová- či zase sa mám odstrelit až do IT??? 😅 😀