Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

monkula
22. feb 2008

Tinka ,ja tetovanie len plánujem, tam , kde sú kríže... 😀 😀 😀

Bolelo to?

dannynka
autor
23. feb 2008

kde ste kto? 😲 😲 😲 😲

dannynka
autor
23. feb 2008

tak ked nic idem ja do vane a bruuuuu 😔 😔 😔 😔

dannynka
autor
24. feb 2008

si tu pisem sama zo sebou asi 😅 😅 😅

michalag
24. feb 2008

Ahoj danny 🙂 ,
si asi trpela samomluvou 😅 😀 😀 😀

olianko
24. feb 2008

ahojky
ako ste stravili nedelu? my sme mali krasne pocasie , boli sme vonku, prisla babka, moj brat, urobila som obed-narobena som jak kon 😅 , ale inak kraaaasa 🙂

dannynka
autor
24. feb 2008

ahoj oli este si tu?

dannynka
autor
24. feb 2008

oli aj u nas bolo dnes krasne sme si spravili vylet do Tr.Teplic 😉

dannynka
autor
24. feb 2008

tak ked tu nik idem ja bruu,bo som utahana,akurat som dovarila obedik na zajtra tak mam dost 😝

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

monkula
24. feb 2008

Avoj...
Aj u nás bolo teplúúúškooo 😵 😵 😵
Bola som s Chiarkou v parku, no utrpenie... Ani sedieť, ani ležať, pár metrov prešla za ruku, potom chcela štvornožkovať... Pišťala, vrešťala... hanba 😅 😅

olianko
24. feb 2008

danny som este tu a este tu budem aspon do jedenastej 🙂
ahojky monkula 😉

monkula
24. feb 2008

ahoj... 😀 😀 😀 😀

No, idemhneď aj het, malá konečne zaspala, idem sa venovať manželovi... Je nedeľa 😅 😅 😀 😀 😀 😉 😉 😉

michalag
24. feb 2008

Ahojte 🙂 ,
Tak aj my sme dnes vyuzili ze bolo krasne a isli sme von, hned sme zobrali aj motorku a maly sa na nej pekne naucil chodit 😵 😉

tinakul
25. feb 2008

No čaute 😵 čakala som , že tu toho bude viac 😅 no akosi to tu stojí.. musíme sa rozkecat 😀 😝
Monkula, to tetovanie nebolelo, skôr to bolo náročnejšie na čas a polohu 😝 Celý čas rovnako sediet a nadržiavat, uf - do toho som sa skutočne zapotila - zdalo sa mi to dlhé 😝 ale určite záleží moc na tvojom výbere obrázka - čím zložitejší, tým dlhšie sa tetuje 😝 🙄

Dany trpiaca samomluvou 😀 😀 😀 aký bol výletík do tých Tr.Teplíc??? 😕
Matka ty kde si??? 😕
Oli ty kedy máš íst na ten casting do zmenárne??? 😕
Miška to je supiš 😵 Ja však mám na motorku len zlé spomienky 🙄 🙄 som malej už po lete zatrhla motorku, lebo tri krát mala úraz, dva krát menší - ale na pusu, no a - naposledy si skoro zúbky vybila - tak som zúrila, že som ju hned predala 😝 🙄 dúfam, teda, že vy v tom budete opatrnejší 😉

dckami
25. feb 2008

Holkyyy, tohle je bomba http://www.babysigns.cz 😝

dannynka
autor
25. feb 2008

ahojte...... 🙂
oli jeeeeej nova fotto 😲 😲 😲 😲
tinka,ahojky no v tepliciach nic moc bo tam bolo chladnejsie ako tu u nas a ja som ju samozrejme malo obliekla tak sme spravili kolecko a isli spet,ale stavili sme sa este u svokry na rodinnom dome a tam behala po zahrade,nahanala gol a vobec nemala studene rucky bo na zahradku krasne svietilo slniecko 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
25. feb 2008

matka a ty si sa de stratila?si sa uz dlho neukazala 😲 😲 😲

olianko
25. feb 2008

Ahojky
Danny no skusam , ze ktoru tam dat 😅
Tinakul idem tam teraz v piatok tak vecer vam dam referencie co a ako...ci som vhodny material pre nich 😅 😉
Danny toto pocasie je inak hrozne....paci sa mi , ze je tak teplo a pekne ale tiez neviem ako mam Alex obliect aby jej nebolo velmi teplo ale ani velmi zima

olianko
25. feb 2008

jej a vo svtrok uz ide Prison Break...velmi a tesiiiim 😀

dannynka
autor
25. feb 2008

oli,tak sa nachystaj ze si tam pockas cele poobedie,mama tam dlho cakala 😝 😝 😝
veru pocko o nicom,aj dnes doobedu krasne svioetilo slniecko a poobede otras sa zatiahlo ale dalo sa 😒

olianko
25. feb 2008

danny ked mi volali z tej zmenarne tak povedali , ze to bude trvat take dve hodinky...akto bude trvat viac tak sa na to mozem vies co ...

dannynka
autor
25. feb 2008

oli no mama cakala viac,bola na 15-30 a vybavila sa skoro az o 18-nastej 😝

dannynka
autor
25. feb 2008

oli idem uz bru bo som nejaka unavena po dnesku,Gabika ma dorazila 😅 😅 😅

😔 😔 😔 😔 😔

olianko
25. feb 2008

danny neblazni...
tak dobru noc 🙂

tinakul
25. feb 2008

Oli - dobrá foto, skoro som ta nespoznala 😅 😉 dobre na nej vyzeráš 😉 a určite budem držat palce aby si uspela, oki??? 😉

No Dany už som ta nestihla, ale Matka sa zase ozaj dlho neozýva 😒 dúfam, že nie sú choručké 😝 😝 😖 a brúúúúú noc teda všetkým 😔

olianko
25. feb 2008

tinakul dakujem 🙂 trosku mrtvolna ale da sa 😀
vsetky uz idete spat ☹ tak dobru nocku

monkula
26. feb 2008

oli, dobrá dotka... 😉 😉 😉

dannynka
autor
26. feb 2008

monkula ze dotka,isto preklep ze? 😀 😀 😀 😀
tinka,no po vcerajsku som bola riadne unavena tak preto som to zalomila skvor,a veru dobre ze som sla bo GAbika sa o polnoci zobudila a vypitala sa k nam do postele,a potom ani neviem kedy ju mangel dal do postielky 😀 😀 😀

dannynka
autor
26. feb 2008

kde ste kto?? 😲 😲 😲
to tu v popslednej dobe neako spinka 😔 😔 😔 😔 😅 😝

olianko
26. feb 2008

ahojky kde ste kto?