Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
4. jún 2008

babule nespite 😲

michalag
4. jún 2008

Ahojte babenky 🙂 ,
Ako sa mate? Nejako tu je mrtvo 😅
danny, Gabika je na fotkach zlatucka 😵 a ako vidim aj auticko uz mate v poriadku 🙂
tinka, este stale nemate povolenie?

michalag
4. jún 2008

danny, a Gabike blahozelam ku 20 mesiacikom 😵 🙂 😉

dannynka
autor
4. jún 2008

jeeej miska dakujem 😀 😀 😀

no ano auticko je uz oki...a mame sa fajn. 😉

a vy?ako Saami uz sa pyta na serblicek?

michalag
4. jún 2008

danny, Sami? ...pred 2 tyzdnami ho zacali zaujimat farby, na kazdu jednu sa pyta "aka", sice nepovie ale ovladame zakladne farby, ked sa ho spytame tak nam ju pekne ukaze 🙂 , hoci este sa stane ze sa pomyli ale... tesime sa s nim, len keby sa uz pustil rozpravat 😅

dnes sme boli poobede chvilku von kym nezacala burka a po 15 minutach sa mi strepcil z motorky na zem, padol na chrbatik a trosicku si buchol hlavicku (nastastie len ako keby si ju polozil), postavil sa posuchal hlavicku, oprasil si kolienka a isiel dalej 🙂 😉 este sa na tom aj smial. Ale doma som si vsimla ze ma trosku oskrety laket ☹ .

...a nocnik?...obcas sa nam podari a obcas nie a vacsinou sa vycika vtedy ked uz ma plienku (cez obedne a vecerne spinkanie) . Niekedy mam pocit ze caka iba na plienku, ale sranda je ze rano naobed a vecer pred spinkanim si sam pyta nocnik 😵 ...dnes ked sa mu podarilo do nocnika tak si pekne zatlieskal

Baby ako vam deti piju, dostatocne k tymto teplotam? Lebo nas drobec (podla mna) pije malo a nedonutim ho ani za svet ☹ 😒

dannynka
autor
4. jún 2008

miska-tak pofukaj za nas Samimu "bo" a posli od Gabiki pusinku... 😉

inak moja mala je schopna vypit denne aj 3-litre caju...ked jej dam plnu flasku,vzdy ju vypije do dna..ale teraz v tychto horkach je to asi normalne... 😉

michalag
4. jún 2008

danny, odkazem a rano mu pusinku od Gabiky preposlem 🙂
mozno sa mi to naozaj iba zda s tym pitim, lebo raz pijeme z pohara a vonku zase z flasky, tak neviem, ale ak vypije liter tak to som rada 😅

dannynka
autor
4. jún 2008

miska-bud rada ze vipije tolko kolko vypije,mam kamaratku ktorej dcerka nechce vobec pit.... 😅

michalag
4. jún 2008

tak to sme potom natom este celkom fajn 😝
no pomaly pojdem do hajan, lebo sa mi uz oci zatvaraju 😅
Bruuu nocku a Gabike posielame pusinku a prajeme krasne snicky 🙂

dannynka
autor
4. jún 2008

miska aj ja napodobne,.... 😉
bru nocku aj Vam a GAbike rano pusinku odovzdam pa pa 😔 😔 😔

martinadt
5. jún 2008

ahojte
ja len trošku na skok, .. od začiatku júla začinam pracovať aj ja.. teda poriadne a idem sa aj s malou odsťahovať od uja, teda tam kde budem pracovať budem aj s malou a má sa mi aj kto o ňu dobre postarať, takže asi sa tu už ani neukažem, neviem či budem mať internet

monkula
5. jún 2008

maťkaa. to nám nerob... ☹ ☹ ☹
Môžem Ti poslať tel. číslo: Nech si aspoň občas napíšeme...

martinadt
5. jún 2008

moni stalo sa niečo ... prečo sa chcem konečne postaviť na vlastné nohy, a postarať sa o dcérku sama, zrejme to tak ostane navždy a práve preto sa chcem osamostatniť s malou čo najskôr.. a jasné že mi môžeš poslať číslo

michalag
5. jún 2008

Ahojte 🙂 ,
mati ☹ ☹ 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

martinadt
5. jún 2008

ahoj miška, ako sa ma sami?

dannynka
autor
5. jún 2008

ahojte kto tu?

martinadt
5. jún 2008

ahoj danny ja som tu

monkula
5. jún 2008

maťka, IP 😉

martinadt
5. jún 2008

moni už som ti aj prezvonila to som bola ja 😉 ja síce nemam klipko ale moc ľudí to číslo nema

dannynka
autor
5. jún 2008

matka aj ja ceeeem ciselko... 😒 😒 😅

monkula
5. jún 2008

Ani ja nemám Clip-ko...

Danny a moje nechceš? 😀

martinadt
5. jún 2008

danny ty máš tuším moje čislo na O2 nie? či na easy? tak pošlem obe obom ak chcete len to na O2 neviem naspamäť 😅

moni tak ten šašo čo len prezvonil som bola ja 😝

monkula
5. jún 2008

Napadlo ma...a nie si šašo 😠 😠 😠

martinadt
5. jún 2008

😉 to je oki a tak hádam som vam dobré čisla napísala 😅

monkula
5. jún 2008

veď uvidíme... Aj ja mám O2 a za minútu platím 2 koruny, zajtra sa zbehnem opýtať, či by ma to stálo toľko aj di IT a keď kúpim kredit, zavoláme Ti, môžeme? 😀 😀

martinadt
5. jún 2008

moni ja tu nepríjmem hovor na slovenské číslo to by mi kredit padol za sekundu asi 😀

olianko
5. jún 2008

ahojky
tak ako sa mate?
marti takze ty uz pojdes pracovat? no ja sa desim dna kedy budem musiet ist do roboty 😝 dufam, ze si tu matersku este predlzim 😉
a ak sa smiem spytat tak co budes robit?
a takto si tu rozdavate ciselka? 🙂 tak aj asvoje vam mozem dat 😉
inak, dufam ze ste dnes mali krasny den

olianko
5. jún 2008

ozaj danny ako dietka?

martinadt
5. jún 2008

prepáčte bola som v sprche

oli ahoj ty nezvestná 🙂 ako sa máte? alex ti dáva zabrať
pôjdem pracovať do takého penzioníku

monkula
5. jún 2008

oli, no daj... Aj ty Danny... 😀