Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
14. júl 2008

miska netusim... 😀
mne este GAbika stale nespi,je asi od 20-20 v postielke a nechce spat ma z nej asi 😠 ,a to cez obed spala len 30-min 😝

michalag
14. júl 2008

danny, mi vcera tak .... a dnes mi nespal cely den tak bol nastastie unaveny a hned zalomil ako som ho tam polozila 😅 🙂

dannynka
autor
14. júl 2008

miska tak aspon vies o com hovorim... 😝

uz nastastie spinka ale som zvedava aka bude noc 😅

dannynka
autor
15. júl 2008

kde ste kto babule? ☹

dannynka
autor
16. júl 2008

babulky nespite..uz asi pomali a zabudate na tuto temu...fnuk... ☹ ☹ ☹

michalag
16. júl 2008

Ahoj danny 🙂
ja nezabudam len Sami vymysla zo spanim a aj vecer mame problem zaspavat, vymysla, len aby nemusel spinkat 😖

dannynka
autor
16. júl 2008

miska aspon jedna verna....,a kde ste ostatne.... 😠 😀 😝

michalag
16. júl 2008

danny 😀 😀 😀
Inak nevies nahodou ako sa ma Matka s Danielkou?

Tinka, kde siii a kde je slubene foto???

dannynka
autor
17. júl 2008

miska no sme sa vecer obisli...no veru neviem ako sa maju..ale snad dobre...velakrat na nu myslim 😅

tinakul
17. júl 2008

nebojte sa žijem 😀
pravdupovediac poobede spinkám s malou aj tri hodiny, takže nestihám príst na net... a večer ideme spať okolo deviatej a som už taká unavená, že opäť dávam prednosť spánku 😖 no to tehu si so mnou máva poriadne 🙄
Ale nezabudla som, a pripomeniem aj mužíkovi aby stiahol foto pre vás...a ked nebudem mať pri sebe malú, tak si s vami dlhšie pokecám - slubujem 😉 inak vás čítam, aj fotky kukám 😉 tak pá zatial

dannynka
autor
17. júl 2008

jeeeeej Tinka tak predsa si nas prisla kuk.. 😵 😵 😵 😵 😵
drzime mooc palceky,veru len si pospinkaj lebo potom sa uz tak skoro asi nevyspinkach pri dvoch detuchoch..xi xi
inak myslime na Teba stale..drzime palceky...a tesime sa na fotto 😉

monkula
17. júl 2008

Tinka, ta ksa držkaj...
danny, ajoooj, kde je fotočka?

dannynka
autor
17. júl 2008

moni tu,zmenila som na novsiu 😀

monkula
17. júl 2008

no, super, aký máš? 😀

olianko
17. júl 2008

ahojky 🙂
este si na mna pamatate? 😔 ako sa tu mavate?
danny a ty mas kde foto?
Marti mala je rozkosna, boze ake ta ma velikanske krasne oci 🙂 a tusim ti uz aj zacala chodit / podla fotiek/
...a tinakul co to vidim? 😕 si tehulka..tak gratulujem 🙂

monkula
17. júl 2008

oli, no čau, a ty si sa kde flákala?
Jeeej asnažíte sa otehotnieť, krása... 😵 😵

tinakul
18. júl 2008

Baby dakujem 😵 držím sa... a ja dúfam Dany, že aj potom sa vyspím, lebo ja som prvotriedny spachtoš 😝 😅
Oli no ozaj ty kde si bola?? 😕

tinni
18. júl 2008

ahojte 😉 jeej tini, ty si tehu 😵 gratulujem 😉

dannynka
autor
18. júl 2008

tinka a fotto si uz vlozila hmm?

monkula
18. júl 2008

nie danny ,nevložila, už som t okontrolovala, asi tinka spinká 😀 😀 😀

tinakul
19. júl 2008

Tinni díky 😉
Pre všetky zvedavé som teraz pridala dve fotky 😉 Tá v 14.tt je fotená dnes - takže aktuálna 😝

tinni
19. júl 2008

Jeeej, krasne brusko 😉 Sophinka sa tesi na surodenca? 🙂

dannynka
autor
19. júl 2008

tinka-jeeej ake krasne brušenko mas 😵 😵 😵

michalag
19. júl 2008

Ahojteeee 🙂 ,
tinka, krasne brusko 😉 😉 😉

baby ako sa mate? zase to tu nejako stoji 😅

tinakul
20. júl 2008

Baby ďakujem 😵 pomaly rastie no 😀 Tinni Sophinka sa stráááášne teší, dokonca má babiku, ktorú teraz všade nosí so sebou, že to je jej bábo a oblieka ju, prebaluje, pusinkuje, kočíkuje 😎 a každý deň mi vytiahne tričko a pohladká bruško 😵 Ked iné maminy opisovali, že toto robia ich staršie detičky, moc som tomu neverila , ale je to pravda 😵 Takže na vianoce jej asi dokúpime pre bábiku postielku, plienky, a vela oblečenia, aby ma mohla opakovať vo všetkom 😀 😉

dannynka
autor
20. júl 2008

tinka tak to je super... 😵 😵 😵 😵
ozaj babule pridala som par fotto s dnesneho vyletiku 😉

tinakul
21. júl 2008

Dany pekné fotečky 😉 A kde ste to boli na výlete, hm?? 😕 Malá už zase kus vyrástla, je zlatunká 😉

dannynka
autor
21. júl 2008

tinka dakujeme....si to stihla bo fotocky som uz aj vymazala 😅
boli sme na púťi bolo to u nasich je to asi 5-km tak a 5-km spet,Gabike sa moc pacilo..aj ked sme boli s kocikom,ale aj tak chvilkami isla po svojich..a dokonca dnes rano sme stavali o 10-15 😀 😀 😀 co inak vstavame okolo 7-30 😀 😀 😀 😀
a vy sa ako mate?babenko v brusku?a Sophinka?
inak dnes sa mojej kamoske co mame v jeden den dcerky narodene druhe mimi....ma znova dievcatko.... 😵 tesim sa s nou aj ked si neviem predstavit mat teraz pri Gabike mimi 😅 ledva stiham pri nej..... 😅

dannynka
autor
21. júl 2008

zabudla som dopisat..
tak opravujem text
inak dnes sa mojej kamoske co mame v jeden den dcerky narodene,narodilo druhe mimi....ma znova dievcatko....
😵

tinakul
22. júl 2008

Tak pekný výletík ste si spravili 😵 My sa máme teraz dobre, možno aj tým počasím, že nie je tak horúco 😉
Toho 29.7. idem na 3D tak uvidíme čo nové v brušku, inak som celkom v pohodičke už 🙂
Sophinka je dobručká, vela spinká, pomáha mi v domácnosti, teraz je asi zrazu obdobie kludu 🤐 😉

No vidíš, tak to je super, len to by sa aj mne zdalo - ten rozdiel trošku skoro 😝 ale niekto sa na to asi cíti 😝