Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
13. jan 2009

len aby 😀

michalag
13. jan 2009

sice som unavena, lebo som rano utekala k zubarke - vcera ma zacal priserne boliet zub (hlavne ze mi vtedy povedala ze kaz tam nieje) a dnes ma poslala na Rtg, potom mi tam dala vlozku a povedala ze ak to neprejde ze mi ho bude musiet umrtvyt 😒 ☹ . a ak ta bolest ustupi, tak mi da blombu.
Ale racsej spat nejdem lebo potom by to bolo horsie

A vy sa ako mate?

dannynka
autor
13. jan 2009

miska tak zuby to je teda s tymy je hrozna opletacka,a tomu ver ze viem o com hovorim 😝 😝 😝

no my celkom fajn,Gabika zacina coraz viac a viac vystrkovat rozky tak to aj tak vyzera..... 😅 😅 😅

dannynka
autor
13. jan 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
autor
14. jan 2009

😒 ☹ 😔

dannynka
autor
15. jan 2009

uz to vzdavam ☹ ☹ ☹ 😒 ☹ 😔

michalag
15. jan 2009

danny, nevzdaaaaaavaj, ja som tuuuuuuu 😉 🙂

dannynka
autor
15. jan 2009

jeeej super este stale si tu? 😅

dannynka
autor
15. jan 2009

jeeej aj ja,som musela dat GAbiku spinkat ale uz som tu.... 😉

michalag
15. jan 2009

este som tu 😉

michalag
15. jan 2009

este si odbehnem a za chvilku som spat 🙂
Mne maly tiez zaspal a som rada, lebo v poslednom case pri mne zle naobed zaspava co cez vikend ked je doma tatino, tak zaspi hned, asi ma skusa 😅

dannynka
autor
15. jan 2009

miska oki 😉

tie nase detuchy nas veru skusaju,aj Gabika mi posledne dni robi to so tebe Samko,ale teraz je tam zazracne ticho,pojdem skusit nakuknut ci uz haja 😅

michalag
15. jan 2009

uz som spat
Uz su vacsie, mne maly naobed tazsie zaspava
Ozaj nevies nieco o tinke?

dannynka
autor
15. jan 2009

aj ja uz som s5 😉

veru aj Gabike sa tachsie zaspava potvorka moja 😵

o tinke zatial nic,ked 10-teho porodila tak tusim ked rodila normalne a niesu komplikacie tak by mali na 4 den pustit domov,no uvidime kedy sa sama ozve 😵 😵 😵 a da aj nejake fotto malinkej 😉

michalag
15. jan 2009

Ahojte 🙂
kto tu?

michalag
15. jan 2009

Ahojte babenky,
Chcem sa spytat: Samka od vcera bolia nozicky, neviete cim to moze byt? Neviem kde ho bolia len ked si davame pomozky, pancuchy tak mi vravi "boli" a ma zohnute prsteky a niekedy nedoslapuje uplne, ale len bokom. Pocula som uz o boleni noziciek z rastu, ale neviem ci toto moze byt ono. Ak ho to neprejde, urcite zbehneme buduci tyzden k Dr. Nemate s tym niektora skusenost?

dannynka
autor
15. jan 2009

misk ja ale uz som na odchode 😅

michalag
15. jan 2009

danny, 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
ale chapem 😉 🙂

dannynka
autor
15. jan 2009

Gabika mi dava moc zabrat,ale slubujem ze zajtra cez obed ked tu budes som len tvoja.... 😉
A co sa tyka Samka,moze to byt aj rastom,niekde som ciatala ze deti rychlo rastu a vtedy niektore deticky zvyknu takto bolievat nozicky,tusim tu bola aj taka tema niekde skus pohladat,drzime palceky aby bolo Samkovi cim skvor oki a nic ho nebolelo.Pa pa a bruu nocku prajeme 😔

martinadt
16. jan 2009

ahojte kočky, mne malá akurát zaspinkala a ja idem vyriť kým mi tu nepobehuje.. som unavená ako pes 🙄 nestíham nič a pomaly mi malá nedovolí už ani na wcko skočiť 🙄 a vkuse by sa len po Maťkovi vešala lenže on jej nič na to nepovie no des 😔

miška inak s týmto skúsenosť nemáme, ale mňa by asi najprv napadlo či jej nejaké topánočky neni sú malé 😕 ani som o tom ešte nepočula 🤐

danny a ty ako zvládaš tehu 😕

tinka je už hádam doma s maličkou

tak pá niekedy sa snáď stavím na dlhšie

dannynka
autor
16. jan 2009

ahojte babulky kto tu teraz?

dannynka
autor
16. jan 2009

matka sko da ze len na skok... 😒 snad nabuduce ostanes dlhsie 😉

matka zatial sa mam v celku dobre,aj ked uz byvam viac unavenejsia,a ako citam tak sme na tom podobne s dcerkami,ani ta moja pomali bezomna ani krok nespravi,no veru neviem snad ju to prejde cim skvor,teoreticky by uz od oktobra mohla ist do skolky 😅 😒

michalag
16. jan 2009

Ahojte, ja tiez len na skok, lebo Samko stale vykrikuje maminka, maminka, takze ani dnes nespime 😒

dannynka
autor
16. jan 2009

miskaGbaika to chvalabohu vzdala okolo 13-30 😅 😅 😅

olianko
16. jan 2009

Ahojky
Tinakul gratulujem k malej Cynthii 😀 😀 😀
Danny tebe sa to tiez krati ...to len ja si este riadne dlho pockam.
Mna teraz tak straaaaasne bolia krize , ze mam pocit, ze sa niekedy ani nepostavim
😝 To som pri Saske vobec nezazila.neviem co budem robit ked budem mat velke brucho a 8.mesiac na krku.
Zatial mam len poriadnu ritisko 😝
Marti a tvoja mala uz ma rok a 8.mesiacov...boze ako to rychlo uteka
Ozaj danny davas malu aj do skolky? Ja by som chcela Sasku od septembra tak dufam, ze ju zoberu 🙂

tinakul
17. jan 2009

ahojte, dňa 10.1:2009 sa narodila Cynthia - miery 3000g a 49cm - sekcia 😉 Včera nás pustili domkov, tak sa zotavujem pomaly, ale som ubolená ... mám vela mliečka, tak kojíme a mám 51kg, žily dopichané ako narkoman 😅 Malá poslušná, stále hajká, sme odfotené v dnešnej pravde a nakrúcala nás aj televízia STV2 😉
Neskôr sa vám ozvem..

dannynka
autor
17. jan 2009

ahojte 🙂

oli-skvolku zatial zvazujem,este niesom pevne rozhodnuta ze pojde do skolky ked ja budem doma,uvidim este mam chvilku cas 😅 😅

tinka-tak super ze mas vela mliecka,a prajeme skore uzdravenie po porode 😉 staci pohlad na ten malinky pokladik a vsetka bolest prejde 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
18. jan 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michalag
18. jan 2009

danny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,
tinka a na ktorej strane ste v pravde, hmmm? Mame ju doma a hladala som, ale asi nevidim a potrebujem skulky 😅 😀

dannynka
autor
18. jan 2009

miska presne aj ja som hladala a nikde som nenasla a kvoli tinke som ju kupovala 😅 😅 😅