Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

monkula
12. feb 2008

no, idem ja babuľky moje, Jarko chce cereálie a potom mi treba ísť do mesta, budem variť maďar gujáš, mňaaaam 😵 😵 😵

maca21
12. feb 2008

zienky sa lucim ideme papat a von vecer sa stavim pekny dnik vsetkym 😉

tinakul
12. feb 2008

Miška , Dany ste ešte tu??? 😕 Nejak sa k starej partií neviem dopracovat - ved tu už pribúdajú furt nové tváre a mám z téjto témy chaos trošku 😝
Maca ty si mi zase zdrhla??? 😕 🙄

michalag
12. feb 2008

aj ja uz idem trosku povysivam ,ebo vecer zase nic nespravim kedze budem mat serial 😝 😀 .
Vecer sem nakuknem 😉
Zatial sa majte 🙂

tinakul
12. feb 2008

Tak Maci aj tebe pekný dník - papááá 😵

dannynka
autor
12. feb 2008

tinka som,len som bola uspat Gabiku bo teraz po novom si s nou musim lahnut na obed pockat kym zaspi a potom vstat a ist si porobit 😅 😅

tinakul
12. feb 2008

aha, tak aspon niekto koho poznám tu je 😅 a ako sa má malinká??? Je to nejaká viróza alebo??? 😕

dannynka
autor
12. feb 2008

no sak preto som si myslela ze si ma tu nechala,uz som si chcela ist aj za GAbikou lahnut 😀
ale mas stastie 😀 😀
no dr povedal ze len vyroza ze treba pockat 2-dni a prejde to,veru dnes sa mi uz zda troska lepsia 🙂 😉
a vy ako?

tinakul
12. feb 2008

a nemá chut do jedla alebo aké príznaky to ešte má??? 😕 No ja písem pre istotu aj v inom fore, lebo som si tiež myslela, že si zdrhla 😝

No my ešte soplíkujeme - ale ti poviem, tolko čo vyfúka tým viac hlienov sa tvorí - takže to nemá konca 😝

dannynka
autor
12. feb 2008

tinka chud doo jedla veru nemala,ale uz sa pomalinky rozjeda,dnes na ranajky chlebik s maslom a pol flasky mliecka,a na skory obed si sama doniesla mali poharik vyzivy a to az tak ze chytila podbradnik a skriabala sa do stolicky 😀 😀

chudatko Sophinka,nech to mate cim skvor za sebou 😉

tinakul
12. feb 2008

díky... 😵 no ale potom vyzerá byt už v poriadku, ee??? 😕 Však ked stolica aj vracanie sú oki, tak aká je to viroza??? 😕

Inak pekné foto si si zmenila - to v okne sa mi ozaj páči 😀 Kolko hajinká tvoja malá ešte cez den??? 😕

dannynka
autor
12. feb 2008

tinka no ono to mala od nedele,nic my nepapala a az dnes sa jej polepsilo 😅 ,ale ked som jej rano davala liek aj ten mi vyvratila 😝
dakujem, 😀
a spinka?ako kedy ale vacsinou tak cca od 1-1,5 😉

tinakul
12. feb 2008

Tak to je ešte dobre - že tak vie hajat 😉
tým pádom rozumiem, ešte nie je v poriadku 😔 ale už sa to aspon upravuje, no supiš 😉 Inak vonku ste boli, či teraz radšej ee??? 😕

dannynka
autor
12. feb 2008

do r..i,som pisala prispevok dlhy a my ho neodoslalo

dannynka
autor
12. feb 2008

tak este raz 😒
no ani nevies aka som rada ze uz aspon daco spapa,a vonku sme neboli ale rozmyslam ze poobede pojdeme ked nema teplotku 😉

dannynka
autor
12. feb 2008

idem ja spratat kuchynku a napapat sa zatial pa a mozno vecer 😉

dannynka
autor
12. feb 2008

kde ste kto?si pisem sama zo sebou 😅 😅

olianko
12. feb 2008

ahojky
tak uz je trojka? 🙂
danny aky bol den?
my sme mali dnes "bitku" na ihrisku o kocik 🙂

dannynka
autor
12. feb 2008

ahoj oli,my dnes celkom fajn den,akurat cakam na muza kedy pride s prace postaram sa o neho a pojdem do hajan 😉
a vy ste sa ako dnes mali?a aku ze to bitku ste mali?

olianko
12. feb 2008

Ale Alexandra a este jedna nasa kamoska Lucka/ma 2roky/ sa obe rozbehli ku kociariku.A samozrejem vyhrala Lucka, Alex strasne plakala.Tak potom si ho vymenili a strasne plakala Lucka..no proste horor...my mamicky sme sa len smiali 😅 ale inak pekny den 😀

dannynka
autor
12. feb 2008

a koho to bol vlastne kocik?
inak tiez to poznam ked chodime 3-kamosky spolu von a nedajboze jedna z nas nema kocik a ta druha ma 😅 😅

olianko
12. feb 2008

danny to bol kociarik nejakeho dievcatka ktore sme nepoznali 😅
od teraz uz ozaj budem stale nosit ten nas 😵

michalag
12. feb 2008

Ahojte kocky, ste tu este? 😕

dannynka
autor
13. feb 2008

miska ee ja uz som o takom case spinkala 😀 😀

tinakul
13. feb 2008

Ja tiež Miška podobne ako Dany 😀 ale teraz som chvílku nakukla 😉 Sme piekli koláč valentínsky a teším sa na valentína ako díte 😵

monkula
13. feb 2008

Babyyy, nejdete s nami niektorá v piato kna nakrúcanie 5 proti 5? Na poslednú chvíľku nám odpado ljeden hráč... 😠 😠 😠

tinakul
13. feb 2008

Monkula čože??? 😕 No pekne, už v piatok to má byt a hráč prečo odpadol??? 😝 😕

dannynka
autor
13. feb 2008

baby ahojte 😀 😀

monkula
13. feb 2008

Je to čéf môjho muža, ale ten má tiež svojho šéfa a ten si zrazu zmyslel nejaký audit a jednoducho ho nepustí... 😠 😠

dannynka
autor
13. feb 2008

monkula,to jak naschval ze 😠 😠 😠