Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

olianko
24. mar 2009

Ahojky 🙂 Tak somsem zas nakukla ze ako sa mate? 😵

michalag
24. mar 2009

oli, my dobre 🙂
ty sa pochval 😉 🙂

tinakul
24. mar 2009

Fíha tu sa to teda rozbieha, len ja nestíham... len na mrk... tak Miška áno, Sophinke je na výšku akurát - skôr vtedy sa mi zdal väčší, ale dočiahla na pedále, aj sa minulé leto pekne naučila na ňom jazdiť 😉 Možno toto leto to pôjde už bez tých náhradných koliesok 😉
Pekný dník aj vám - tu raz svieti slnko, potom sa zamračí a snežo-pršo - hotový apríííííííííííl 😲 manžel je stále chorý, ale dačo od žalúdka, už išiel aj do práce chudáčik - zajtra ide k dr . tak uvidíme.. 😢 😝
Tento týžden tu mám svokru - pomáha -- tak aj si kúsok oddýchnem, lebo Sophi začína byť občas vzdorovíta- takže máme čo robiť 😉

dannynka
autor
25. mar 2009

ahojte 🙂 pekny slnieckovy dnik prajeme 🙂

oli-mi celkom fajn a Ty?

miska a Vy co nove?uz sa pomalinky chystate na Samkove narodeninky vsak 😵

tinka-no tak citam ze vy mate stale veselo s tymy chorobamy 😒 snad sa Vam uz polepsi a aj pocasie sa umudri lebo ani to moc nepomaha... 😝 ked je tak hnusne skaredo 😠

michalag
25. mar 2009

danny, aj vam krasny dnik 😵
oslava bude az 4.4., kedze narodeniny ma takmer v strede tyzdna. Akurat vcera sme pozerali v Zurnali novorodencov co sa narodili a taaaak strasne to ubehlo 😅 , ani sme sa nenazdali a uz bude mat za 6 dni 3 roky

dannynka
autor
25. mar 2009

no veru,strasne to leti... 😅

a ozaj ako ti s materskou?mas uz nejaku pracu? alebo ako to budes riesit kedze Samko uz bude mat 3-roky?

michalag
25. mar 2009

danny, ani sa nepytaj. Stale hladam ale kedze mam uz iba necely tyzden, tak ak sa nestane zazrak, tak musim ist o tyzden v stredu na UP 😒 ☹ . Boze ako tie behacky po uradoch z duse nenavidim 😠
Dnes som volala na 2 inzeraty a na jednom sa nehlasila, tak som poslala sms, ako mala v odkazovke a druhy ma poriadne odbil: "ak nemate skusenost z bizuteriou tak neotravujete a nezdrziavajte" Debo 😠 😠 😠 . Skoro som mu zavolala naspat a ...... ale aj taky su ludia 😒

dannynka
autor
25. mar 2009

miska-tak to ano.....tie urady mi ani nespominaj,ja este stale nemam vybavenu matersku kvoli mojmu zamestnavatelovi..... 😠

michalag
25. mar 2009

tieto nase urady si davaju nadcas 😠 😠 😠 😠

dannynka
autor
25. mar 2009

miska no veru.......ale co uz s nimi,posledneh oňidem na poradnu tak sa zastavim aj na socialke......snad uz tam papiere budu 🙄 .
A vam sa ako dari?ozaj a Samka budes kedy davat do skolky?

michalag
25. mar 2009

do skolky je zapisany od septembra, ale dohodla som sa s riaditelkou ze ak si najdem robotu tak mi ho zoberie od aprila 😉 . Uz cakam len na postarku kedy mi donesie papier ze ho beru a budem kludnejsia 🙂 😉
a ty ides dat Gabiku teraz od septembra?

dannynka
autor
25. mar 2009

my sme mali tiez podanu prihlasku este minuli rok ale kedze Gabikin rocnik je silny a je vela deticiek,a riaditelka skolky vie ze som na dalsej MD tak mi prislo domov vyjadrenie zo skolky ze mi ju neberu lebo nesplnam podmienku ze som doma a teda dieta ma s kym byt doma takze to vyriesili za mna, lebo som mala dilemu ci ju do skolky dam alebo ee...tak nakoniec to rozhodli za mna a budeme vsetci traja doma gazdovat spolu,nebudem ju musiet rano do skolky budit a budem ju mat pekne aj s mimi doma,aspon si na seba zvyknu a budu sa mat radsej 😉 uvidime ako Gabika prijme mimi,ale myslim ze s tym nebude mat problem 😅

no nic polievocka dovarena idem ja do sprchy a haji,dufam ze sa mi bude dat spinkat.Pa apa a bru nocku prajeme 😉 😔

dannynka
autor
26. mar 2009

dobre usnezene ranko prajem,teda aspon u nas snezi ako blaznive 😅

dannynka
autor
26. mar 2009

no co babulky kde sa flakate?hmm?

tinakul
26. mar 2009

No vidím, že ste rozoberali škôlky 😉 No naša Sophi tiež ide v septembri a Dany UŽ SA NEMOZEM toho dočkať 😅 😎 A lutujem že nešla od toho januára, lebo s dvoma detmi je to ozaj pernééééééé.. však uvidíš 😉
No ale do septembra vydržím 😝 😉 Vidím na nej že kolektív chýba, a ja sa jej už plne neviem venovať, aj keby som chcela ☹ takže riešenie je škôlka a Cynthi už bude aspoň väčšia tak s chorobami sa zvezú spolu 😉
No a to počko je ozaj bláznivé , ale hlásim klop-klop že sme zdraví konečne - aby som to ale nezakríkla - už chcem pokoj s chorobami 😝
No Miška s tými prácami to musí byť ťažké, hlavne teraz ked je aj tá kríza ☹ držím palčeky...

dannynka
autor
26. mar 2009

tinka co sa tyka Gabiky a skolky aj tak by som nemala na vyber pretoze ked som doma na MD tak by mi ju aj tak nevzali....zevraj tu u nas na sidlisku nezobrali cez 210-+deti ze sme silny rocnik 🤐

michalag
27. mar 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂,
tinka, tak supeeer, nech vam to uz vydrzi a choroba vas uz zdaleka obchadza 😉 😵 🙂

dannynka
autor
27. mar 2009

ahojte babulky.pekny vikednik vsetkym prajeme 🙂 😉

michalag
27. mar 2009

danny, aj my vam 😉 🙂

dannynka
autor
27. mar 2009

miska ty este tu?hmm?uz sa pomalinky aj na oslavu chystate vsak?

michalag
27. mar 2009

este som tu, ale za chvilku uz pojdem do hajan, lebo zajtra nas caka namahavy den. Rano odniest Samiho ku starkej, potom do mesta, zaniest darcek domov a zase naspat pre Samiho a este s nim ist von, fuuuuu

michalag
27. mar 2009

Tebe kedy nabehol 37tt ? Ved doobeda si este mala 36tt 😨

dannynka
autor
27. mar 2009

miska no ved aj ja sa divim ze kedy stihol nabehnut 😕 ,ale aj tak to tu nejako zvlastne pocita pretoze oficialne som o tyzden menej tehu teda 36-tt.

veru mala by si ist buvat aby si zajtra vladala,ja som cez obed pospala s Gabikou tak sa mi teraz este vobec neche spinkat 😅

michalag
27. mar 2009

danny, uz idem, lebo zajtra fakt nevstanem 😅 😝
Tak bruuu nocku a krasny vikend 😵 😵 😵

dannynka
autor
27. mar 2009

oki napodobne,bruu a sladke sny 🙂 😉

dannynka
autor
28. mar 2009

pekny slnieckovy dnik prajem 🙂

miriam17
29. mar 2009

ahojte mamicky neviet poradit neaku pracu z domu cez internet taku kde netreba posiela registracne poplatky....nieco ako lepenie obalok skladanie hraciek ....ale nie predaj parfemov alebo sspekrkov....dakiujem eeeelmi pkenee

dannynka
autor
29. mar 2009

miriam rada by som poradila ale o nicom takom neviem 😅 ,ale skus pohladat vo volnej diskussi som tusim videla nejaku temu zameranu na takuto pracu 😉

dannynka
autor
30. mar 2009

kde ste vsetky 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ☹

dannynka
autor
30. mar 2009

😒 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹