Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
7. mar 2008

Oli nemyslela som pas , ale Dany chcela tie hodinky, tak narýchlo vkladám 😉

dannynka
autor
7. mar 2008

tinka oki,rychlo kukam 😀 😀 😀

dannynka
autor
7. mar 2008

jeeej tinka krasneeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olianko
7. mar 2008

ja som myslela tiez hodinky 🙂 tak sup sem s nimi 🙂

michalag
7. mar 2008

oli, to dievcatko ma asi fakt v sebe nejaku agresivitu 😒 . A co Alex, meplakalaked jej robila zle, alebo ju neodstrcila?

My sme sa stretli vcera s jednou babou z konika a keby ste ich videli i(ona ma dievcatko 17 mesacne). Mala prisla ku Samkovia trosku ho strcila a potom prisiel Samko k nej a uz to odkukal a hned ju hned odstrcil. Tie deti vsetko mozno odkukaju. Ja som hned povedala Samkovi ze nesmie do nej strkat a potom sa hrali na skovku a behali jeden za druhym. No boli rozkosní 😵 😵 😵 .

Tinka, ja som rozmyslala ze Samkovi by mozno bolo lepsie medzi detmi, mozno by sa aj skor rozhovoril, ale skoda ze tu velmi nepoznam mamicky co maju deti v pribliznom veku ☹ . Urcite by to bolo lepsie
Chodila by som aj do MC len to je na druhom sidlisku a kym by som tam prisla tak by sme tam boli nejakych 30 minut a uz by ho zatvarali 😒

michalag
7. mar 2008

tinka su krasne 😉 🙂

tinakul
7. mar 2008

No baby kukajte lebo zachvílku mažem 😀 díky dany 😉 sme sa pochopili nakoniec 😀
Miška, no to by bol ozaj dobrý nápadík a nemohla by si skorej vychádzat z domu??? Lebo aj tú reč si opakujú po sebe a Sophinku od januára beriem do MC, na fit lopty a chodievame aj do rôznych detských kútikov poobede 😉 a strašne vela sa učí od starších detičiek 🙂

dannynka
autor
7. mar 2008

tinka-no veru aj ja mozem fitlopty len a len odporucit,dnes sme boli a Gabike sa moooc paci 😀 😀

tinakul
7. mar 2008

tak babenky, mám ešte nejakú prácičku, tak sa majte krásne brú nocku, matka a tebe silno držím palčeky 😵 phuj,phuj,phuj 😉 😔

dannynka
autor
7. mar 2008

babulky aj ja sa uz lucim lebo mangel ide k pc 😉

tak matka aj my silno drzime palceky nech ti to rychlo ubehne a nech si cim skvor oki 😉

babulky este raz bruu nocku 😔 😔 😔 😔

michalag
7. mar 2008

tinka, ja nad tym uvazujem uz daky mesiac a stale premyslam, len tu vo ZV vela takych moznosti nieje. Este raz si zistim ze od kedy dokedy to je a potom sa uvidi. Ak by to bolo od 9:00 tak by to mozno aj slo, lebo bus nam ide o 8:30.
Idem kuknut ci nemaju nejaku stranku 🙂

martinadt
7. mar 2008

babiky ďakujem

asi si pôjdem ľahnúť k malej aspoň kus sa napijem ešte čaju a ľahnem si do kľudu, tak pa pá
držkajte sa a posielame božtek drobcom

michalag
7. mar 2008

matka aj ty sa drzkaj 😉 , budeme na teba mysliet 🙂

michalag
7. mar 2008

Baby, prosiiim poradte mi. Chcem spravit pozvanku na Samkove narodeniny, ale nejako ma nenapada text 😅 😖

michalag
7. mar 2008

baby, to tu strasim uz iba ja 😅 😀 😀 😀 ?

dannynka
autor
7. mar 2008

miska ee ale ja uz idem bruu ked tak zajtra oki?

bruu 😔 😔 😔 😔

michalag
7. mar 2008

danny, ok 😉 . ja uz tiez idem lebo zajtra o 8:00 ideme k mamine zaniest Samka a my ideme na nakup. Chceme malemu zutulnit aspon tu jednu izbu ktoru mame. Tak sa tesim 🙂

tak bruuuu aj tebe 😉 🙂
😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

martinadt
8. mar 2008

ahoj kočky

dúfam že ste spinkali dobre aj vy aj detičky

idem ja ešte na chvíľku k maličkej si poležať aspoň a .. pred odchodom možno ešte napíšem a večer poviem Maťkovi keď príde z práce aby dal vedieť aspoň

zatiaľ pa pá

dannynka
autor
8. mar 2008

matka ahojky,my sme spinkali fajn,a vy?

no drzim palceky aby ti to cim skvor a hlavne rychlo ubiehalo a budeme na teba mysliet a drzat ti palceky 😉
akurat ideme s Gabikou von lebo je tam krasne slnieckovo 😀

tinakul
8. mar 2008

čaute 😵 Mati už aj ja som ti písala IP, teraz nám montujú satelit.... 😵
je tu rušno, potom skočíme do Madarska, začína sa vyčasovat- už neprší , tak pekný víkendík a ak by som sa tu už neobjavila, Matka budeme čakat na správičky, držat palčeky a bud silná oki???? 😉 Ty to určite zvládneš 😉

dannynka
autor
8. mar 2008

tinka si este tu? 🙂 🙂

martinadt
8. mar 2008

ahojte

tak vám idem ešte napísať.. snáď sa mi aj odtiaľ podarí ozvať a ak nie tak ... aspoň niekomu sms napíšem mám na vás číselko ..

majkajte sa pekne aj detičky ..

dannynka
autor
8. mar 2008

matka oki,drzime palceky..... 😉

tinakul
8. mar 2008

Dany až teraz som tu, ale vy už asi ne ☹ no furt nám montujú satelit a ide to ako slimák veru - 😝 😝 😝

Všetkým maminkám želám všetko naj k dnešnému ženskému sviatku MDŽ 😝 😵 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
8. mar 2008

tinka no veru uz som tu nebola ale som az teraz,tak ako uz mate namontovani satelit? 😀

michalag
8. mar 2008

Ahojte 🙂 ,

matka, drzkaj sa tam a nech ti to rychlo ubehne aby si bola opat doma 😉

tinakul
8. mar 2008

Dany krásnu kyticku si dostala 😉
My sme sa akurát vrátili s Madarska - boli sme odviest aj chlapíka, ktorý nam namontoval satelit - uf, normálne som unavenááááááááá 😝 ale manželík ma pozval na dobré palacinky - ako darek k MDŽ 😵 mňamky to je niečo pre mna 😝 😝 nejak sa nám ale ochladilo 😖

tinakul
8. mar 2008

no idem ja... asi tu nik nie je 😔

dannynka
autor
8. mar 2008

tinka sooom 😀 😀 😀

michalag
8. mar 2008

aj ja sooooom 😀 😀 😀