Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
8. mar 2008

tak smse dve ale ja uz nebudem dlho 😀 😀

michalag
8. mar 2008

danny, ja som tiez zvedava dokedy lebo som unavena ako kon a navyse ma boli hlava 😒

dannynka
autor
8. mar 2008

no veru ani my o tom nehovormdnes sme mali riadnu vychazku isli sme peso od nas vyprevadit babinu na opacny koniec mesta a este k tomu pesšo 😝 ale aspon sme sa presli 😉

michalag
8. mar 2008

tomu verim , my sme boli dnes na tych nakupoch a boli sme na nohach od 8:00-13:00 a nakoniec sme domov sli busom lebo uz sme boli fakt hotovi, ale hlavne ze sme malemu kupili darcek a svetlo do kuchyne

dannynka
autor
8. mar 2008

miska a co ste kupili?pochval sa 😉

mr_matthew
8. mar 2008

seva modre zenske tinka je v nemosnici a dosli dobre

dannynka
autor
8. mar 2008

jeej mr ako sa mas?

no som rada ze matka v pohode dosla a co malinka ako?nehlada maminku? 😲

dannynka
autor
8. mar 2008

miska no krasne ste kupili,myslim ze Samkovi sa bude pacit 😉

mr_matthew
8. mar 2008

dadana revala cele poobedie nvm preco ale volaco s ajej nelubilo ze vraj nvm ja som s nu nebol teraz som len dosel z prace

dannynka
autor
8. mar 2008

chuda malinke,a tinka isla kedy do nemocky teda o kokej?

michalag
8. mar 2008

Ahoj mr

ja sa s vami rozlucim lebo ma boli strasne hlava 😒 , hadam to zajtra bude lepsie a pokecame viac 😉

majte sa a bruuu noc 🙂 😔 😔 😔

mr_matthew
8. mar 2008

tinka sla davat spat malu o 15tej a ostala pri nej lezat esce pol hodinu aj tej sa tazko odchadzalo mno a ked sa krpana zobudila mamka tu uz nebola a ja sem jej dal jest a odviezol som ju k jednej kocke thak nvm tam ze plakala vkuse

dannynka
autor
8. mar 2008

miska bruuu 😔 😔 😔 😔

veru ani ja tu dlho nebudem bo idem pustit mangelika k pc,tak bru nocku aj tebe mr 😉 😔

kachnickapalicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca21
9. mar 2008

pekny nedelny dnik 🙂 my mame oca doma tak sa venujeme 😉

kachnickapalicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca21
9. mar 2008

ahojky co je dnes? vsetky relaxujete s rodinkami 😀

michalag
9. mar 2008

Ahojte
maci, ja sa snazim spravit nejake vajicko na Velku noc, ale sa mi nedari 😠

mr_matthew
9. mar 2008

cavte zeny ocuvajte mam otasku jak donutite dieta jest?

aponchie
9. mar 2008

hlavne nenutit 😉

tinakul
9. mar 2008

čau matthew,
no vidím, že sa trápite ☹ hlavne hlavu hore - babo ked bude hladné bude papat... zatial nenút- musí si zvyknút na zmenu, že tam nie je Tinka 😒 už je dost velká nato , že pochopila, že niečo sa stalo a jej maminka zmizla 😖 - neboj o pár dní si zvykne na nový režim... ani výživy, ani mliečko, nič ti nechce??? 😕

mr_matthew
9. mar 2008

mlieko vypila asi 50ml ve flaske co bolo a s vyzivi bolo vac na pobradniku jak zedla a je nervozna neste nic robili sme jej aj taku kasu vo vode aj tu plula von s lyzicky a dokonca ani zemiak ani jablko nestela

tinakul
9. mar 2008

no tak aspon že to mliečko vypila... 😒 a vieš aj kolko zvykne vypit??? Lebo nemám prehlad kolko jej Tinka dávala 😒
No zemiak - ako zemiakovú kašičku ste skúšali??? 😕 Ona určite cíti neprítomnost maminky, preto tá nervozita - zrazu obrovská zmena na dieta - a dáva to poriadne najavo.. hlavne nenútit ozaj, počkat dva, tri dni - jasné , aspon toho mliečka jej viacej dávajte....alebo mäská nadrobno... niečo jest musí... 😝

olianko
9. mar 2008

ahojky 🙂
m_matthew asi nieje hladna.Dali ste jej aj vodu alebo cajik ci nahodou nieje smadna? a place ?
inak dnes bolo tak krasne 🙂 ale vraj sa to ma pokazit 😠

tinakul
9. mar 2008

čau oli 😉 no ozaj bolo krásne 😵 nám malú doniesli až večer - inak sme mali relaxačný dník a poriadne som vonku sa priznám ani nebola 😝 😝 tak dúfam, že zajtra sa to ešte nepokazíííííí 😠
a vy ste malí aký víkendík??? 😕

Matthew dúfam, že malá už hajinká, hm??? 😕

mr_matthew
9. mar 2008

nvm kolko vypije ked je tu tinka ale jedine co aspon trocha pila bolo to mlieko cez den s nou bola kamoska ale ze s caju tiez moc nevypila a kasu zo zemiaka sme robli ze sme jej ho uvarili a rozmixovali to tam ja ju nestem nutit ale nemoze sa jej volaco stat ked nic neste?

mr_matthew
9. mar 2008

neska zaspala o pol devatej ale vcera som ju hompalal v sedacke esce o pol dvanactej

tinakul
9. mar 2008

No počkaj Matthew 😕 - a za celý den teda vypila len 50 ml mliečka??? 😕

mr_matthew
9. mar 2008

ne to 50ml vypila ked sla spat tu doma a pri tej kocke ona vravela ze mala nestela pit rano nevypila skoro vobec nic mlieka to bola esce s nami a cez obed jej davali caj nvm kolko tam vypila ja sa doto bars nevyznam