Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

olianko
9. mar 2008

tinka vikend bol fajn.vcera sme mali navstevu, odisli az o pol noci 😅 a Alex sa rano zobudila o siestej 😝 dnes sme boli vonku na ohrisku a poobede sme zbehli do dracika kupit formicky do piesku 🙂
mr_mattew skuste ju castejsie nukat pit vodu alebo cajik a nasa Alex napriklad doobeda skoro vobec nechce jest az potom poobede sa rozpapka

tinakul
9. mar 2008

och chúda maličkééééééé ☹ musí byt ozaj zmetená - ale sám vidíš, že dneska skôr zaspala 😝
no to určite potrebuje čas, a zajtra bude zas o niečo lepšie 😵 no musíte dúfat... tú kašu ste dobre robili, ja neviem a banánik s detským sušienkami, alebo ako som už spomínala , nejaké mäsko kuracie nadrobno ste neskúšali??? 😕

mr_matthew
9. mar 2008

tak kasu sme robili tak jak robi tinka aspon teda co som videl jak to robi nvm tak ona nechala napisane co jak robit tak hadam dobre a nic ine sme okrem toho nedavali ja som len stel to vedet ci sa jej volac o nemoze stat z toho ze neje ked je taka prtata

tinakul
9. mar 2008

No to dobre oli, že až po pol noci??? A to malá bola dovtedy hore?? 😕 😝
Aj naša bola s babinou vonku na ihrisku doobeda a taktiež dostala nové formičky 😵

Matthew ono sa jej nič nestane ak dnes menej papala - netráp sa - to je normálne pri tejto zmene, len ozaj jej furt treba ponúkat čajík, dojčenskú vodu.... a to mliečko je dôležité vediet kolkokrát pije a kolko ml.... lebo to je najpodstatnejšie pre bábo - to mlieko je ako strava 😉
A okrem čaju u tej kočky nič ani nejedla??? 😕

olianko
9. mar 2008

z toho ked nepapa jeden den by sa nemalo nic stat len musi pit tie tekutiny aby nebola dehydrovana lebo to je horsie.to zistis aj podla toho ako velmi bude plna plienka

mr_matthew
9. mar 2008

tak tinka ju esce pred tym chovala od seba no teda chapes a to mlieko pije teraz asi treti den ale tak skusim jej vac krat davat aj ja ked snu budem a u zuzany jej skusali tiez davat vyzivy aj volake pire

tinakul
9. mar 2008

presne Matthew ako oli píše - tekutiny sú podstatné 😉

olianko
9. mar 2008

tinakul Alex som dala spat o siedmej takze v pohode len ja som sa potom nevyspala....ted aj tak by som nesla spat pred polncou
...kurnik zasa tu sedim a pritom sa musim ucit nemcinu a aj knihu mam rozcitanu 😠 🙂

tinakul
9. mar 2008

no tak vidíš - ach ved mna to nenapadlo, že ona ešte kojila 🙂 tak to si malá ozaj musí zvykata ešte aj na umelé mliečko, preto menej pije 😒 ale to potrebuje čas a tak vidím, že aj tá zuzana sa snaží... len jej ponúkajte, určite ked bude hladná bude papat... hlavne aby vela pila v priebehu dna 😉

Dobre ja sa s vami pre dnešok lúčim a držím palce Matthew.. daj vediet zajtra opät čo nové... 😉 Oli ahojček snád zajtra viac pokecáme... papáááááááá brúúú noc 😔

olianko
9. mar 2008

ja idem tiez..musim dostat nejake slovicka do hlavy 😅
tak dobru nocku a mr_mattew dufam, ze vsetko bude o.k. a hlavne v klude 😉 dobru nocku

mr_matthew
9. mar 2008

mno takze len castejsie davat jest a pit hej? skusim oukej dik a to esce volaco ked tu kasu co sa sype do vody ci prasok ci co to je to ak skusim dat o hodinu dve tak to mozem zohriat ci to mam vyhodit a urobit nove?

dannynka
autor
9. mar 2008

awojteee 🙂

dannynka
autor
9. mar 2008

tak som vas nestihla 😒 ☹

mr no ja by som radsej urobila novu 🙂

chuda Didinka,veru musi si zvyknut na novu situaciu a potom bude urcite lepsie 😉

dannynka
autor
9. mar 2008

oki,tak idem teda aj ja bruu,pa pa 😔 😔 😔

olianko
9. mar 2008

este som sem kuk 🙂
danny v utorok idem na to----bude masko 🙂
mr_mattew vzdy urob cerstvu kasu.Inak skus ju ovonat po takej hodinke ked ti zostane vo flaske.Mne vzdy vonia akoby skysla 😅
teraz ale naozaj dobru nocku 🙂

tinakul
10. mar 2008

čaute 😵 máme to ale krásny dníček 😉 Sophi mi zahajala - dnes ma celý den osovuje Tina-mama 😀
Mattew tak ako babenky píšu - nedávaj jej nikdy tú istú čo je už odstatááááá, božechrááááň 😖 😝 musíš stále novú 😉
Dany ty volajako neskoro si nakukla 😒
Oli 😀 dúfam, že si si tie slovíčka naliala lievikom do hlávky 😀 😀 😝 by sa mi teda nechcelo tak neskoro nad knihou sediet 😝 😝 😝 A kedy to mávaš tie hodiny??? 😕

dannynka
autor
10. mar 2008

tinka teraz som nakukla 😀

michalag
10. mar 2008

Ahojte 🙂 ,

Ten moj certik nejako nechce spinkat lezi v postielke a vykrikuje, inokedy ked ho polozim tak je tisko. Tak dnes budeme asi vecer skor spinkat 😅

tinakul
10. mar 2008

jéééééj vy ste tu??? 😕 Dany no konečne aj teba vidím naživo 😀 čo porábate 😕
Miška, no asi si ho dnes slabo unavila, hm?? 😕 🙄

dannynka
autor
10. mar 2008

tinka noo som ,vcera preto tak neskoro bo som hladala na MMB nejake vecicky na Gabiku 😉 .
Gabika spinka a ja sedim za kompom a "dietujem" a zajtra sa ku mne aj oli pridava 😉
tinka a vy sa ako mate?

miska-no veru si ho asi malo unavila 😝 😀

tinakul
10. mar 2008

fíha, no potom mi dáte vediet či tá dieta zaberá, oki??? 😕 A na akú to idete?? Na tú kávovu, alebo??? 😕
Sophi tiež hajinká, boli sme v MC a sa nachodila na špagátovom rebríku a taktiež vyskákala na trampolíne , že bola k.o.system 😅 a hned zahajkala , len čo sme domkov prišli 😔 😵
A našla si nejaké vecičky na Gabiku??? 😕

dannynka
autor
10. mar 2008

tinka-no ja uz mam dve kila dole a som na 8-mom dni takze nieco na tom urcite bude 😉
no a pre Gabiku som na nete hladala capicku nejaku jarnu,a nakoniec som aj nasla ale boli sme dnes doobedu v meste a objavila som taku ustu v obchode a za rovnaku cenu tak som mohla aj vyskusat,a bola som spokojna,hodim link len idem pohladat oki?

dannynka
autor
10. mar 2008
tinakul
10. mar 2008

čiapočka je kráááááásna 😵 - tak ju mohli dat aj lacnejšie ee??? 😕
Počuj a ide teda o tú kávovú dietku??? 😕

dannynka
autor
10. mar 2008

dakujem,aj mne sa moc paci a aj Gabika je v nej mooc podarena 😉

nie nieje to kavova ale 90-dnova,ak chces posli mi do ip tvoj mail,a ja ti to preposlem 😉

michalag
10. mar 2008

baby, ja si skor myslim ze vcera si to naspinkal aj na dnes 😝 😀 , vcera nam spinkal 3 hodky a 15min 😅

danny, mozno sa aj ja k vam pridam s tou dietkou, este stale sa rozhodujem

dannynka
autor
10. mar 2008

miska pridaj to uz budeme tri,aj oli zacina od zajtra.... 😉

idem ja uz sa venovat Gabike bo sa mi prave zobudila tak pa
😉

maca21
10. mar 2008

ahojte zienky 🙂 my sme sa predchvilou dovalili domkov z bojnic a stavili sme sa este u znamych na debat,decka sa zahrali tak bolo super,maly uz spinka 🙂 doki povedal, ze este nam potrva kym sa uplne vyliecime a odporucilmore, ale my sme chceli ist len na tyzden reku s malym uplne staci, ale vyvíedol nas ze vraj aspon 10dni aby to malo nejaky efekt tak zhanam 😀
danny chutna capicka
ahoj miska davno sme sa tu nestretli
mathew drzte sa, Didinka si urcite zvykne
oli danny vy takto dietujete? aj ja by som mala, ale neviem ci vydrzim 😅 danny kolky den?
ahoj tinka

dannynka
autor
10. mar 2008

ahoj macka,no skoda ze ste sa aj v tn nezastavili ☹ ,mohli sme stretko spychnut ale co uz mozno nabuduce 😉
A som rada ze Nicolasko to uz ma na ustupe 😉
no a ja som dnes na 8-mom dni 90-dnovej dietky dnes som mala ovocny den a zajtra sa ku mne pripaja aj oli 😀 .
pridaj sa aj ty budeme mozno 4-ked sa aj tiinka prida 😅

maca21
10. mar 2008

ahoj danny ani u kmotrovcov sme neboli, bo kmotor musel do holandska taknabuduce isto pojdeme na kafco 😀 a da sa ta dieta vydrzat? waaw 8den aj si uz co to zhodila? ked ja neviem ci vydrzim 😕
aj ja som rada, ze ekzem bude oki, cil zhanam dovcu tak sme pribehujem 😀