Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
19. mar 2008

😀 😀 tak som ti už chýbala čo??? 😅 😝 nepoteším ta, kuchyňa ešte zostáva 😀 a ten buchot dolahol až sem do BA 😀 😀 😀
No normálne nebudem mat koho tu provokovat Matthew 😝 Tinka aj niečo rozprávala, alebo skôr oddychovala ešte??? 😕

michalag
19. mar 2008

tinka, dnes som nevysivala a teraz v podstate vysivam malo, bud robim scrapiky alebo som u maminy. A ked je prcek hore, tak sa spolu hrame a blaznime 😀 ...zajtra ideme objednat tortu pre drobca, tak sa tesim...a vecer ma caka balenie, lebo ideme na 3 dni ku svokrovcom 🙂 ...len ma stve to pocasie, co ma byt akurat od piatku do nedele 😠 😠 😠

tinakul
19. mar 2008

ahoj oli,
no to centrum je centrum volného času 😵 Dnes nám opät zasnežilo, že??? 😅

michalag
19. mar 2008

Ahoj oli 🙂 ,

moni, tak vam budem drzat palce, aby vam tie sopliky rychlo presli 😉

tinakul
19. mar 2008

POčkaj Miška a aké má byt počko??? 😕 Však už teraz je to na nevydržanie 🙄 a ako nočníkovanie??? 😕

olianko
19. mar 2008

ahojky vsetci
tinakul je to toto ? http://www.cvcgesba.edu.sk/ 🙂

michalag
19. mar 2008

tinka, pocasie ma byt ako doteraz snezenie a v nedelu dazd 😠 kukni sem www.meteo.sk. Ja sa riadim podla toho a vacsinou to tak aj je, ale dufam ze sa to este zmeni 😅 😝

tinakul
19. mar 2008

áno, šikulka, bola si tam už??? 😕

olianko
19. mar 2008

nebola len som to kukla na nete 😉

tinakul
19. mar 2008

Matthew si pomalý zase 😠
Bože Miška tak to je hrúza ☹ a to aj my sa chystáme zajtra preč 😖 no to budú pekné sviatky 😔 😝

tinakul
19. mar 2008

aha, no my sme dnes boli, a robili sme také žabky z papiera - tvorivá činnost, dalej nám nafúkali hrad a skákalo sa, no malá sa opät poriadne vyštavila, len teraz ma trošku vytočila - nechcela vlásky umyt 🤐 a pritom si už rada umýva 🙂

mr_matthew
19. mar 2008

coe ty provokaterka 😀 co sa certis? 😀 😀

mr_matthew
19. mar 2008

tinka v podstate povedala len ze je rada ze je doma od malej sa nestela ani pohnut mala sa po nej valala a tinka ju ani nepustila potom sme ju kupali spolu v izbe bo ona nevladala a lahla si s nu do postele mala vypila mlieko a tinka ju vkuse hladkala as spolu zaspali

tinakul
19. mar 2008

však trpím samomluvou zase 😠 no počkaj 🙄 si mi neodpovedal či veci do práce nachystané,hm?? 😕 😀

michalag
19. mar 2008

tinka, co ti mala trosku trucovala?
...s nocnikovanim, mame stale problem, ja uz vobec neviem kedy cika, lebo vzdy ked ho tam dam tak sa mu nic nepodari, ale teraz hovori na vsetko nie (teda kruti hlavickou). No ked bude teplejsie, tak skusim aj tak ze bez plienky a mozno to pojde lahsie 😅 🙂

mr_matthew
19. mar 2008

😀 😀 no ja som sa sprchoval uz sak co ine si mam chystat 😀 nestacim ja? 😀

tinakul
19. mar 2008

ach to je krásne matthew - no normálne ma to dojíma 😔 sa teším až pokecáme s Tinkou 😉
A ty si nebol dojatý ako chlap?? 😕

mr_matthew
19. mar 2008

😀 😀 😀 neeeeeeee bol som rad ze je doma len nvm zajtra s nu doma ostava aadro sama by to asi nezmakla

olianko
19. mar 2008

no mr. ani sa tinke necudujem..musi byt velmi statsna , ze je zasa s malinkou
tak to pocasie otrasneeee 😝 kazdy rok sme zahajovali grilovaciu sezonu na velkonocny pondelok ale teraz.....

mr_matthew
19. mar 2008

mrs. matka de si 😀 😀 😀 😀 😀 nestihas? 😀

mr_matthew
19. mar 2008

oli co sa stazujes 😀 my sa budeme esce v aprili lyzovat tu 😀

mr_matthew
19. mar 2008

no provokaterka pomala si 😀

tinakul
19. mar 2008

hm, Miška celý den bola dobručká až ku koncu dna vystrkovala rožky 😖 ale poriešili sme to 😝
no takže máte obdobie slovíčka nie??? 😀 To si ešte užiješ 😝 Nám to ide celkom, len ešte sú nehody ked s pozabudne, aj ja sa spolieham na leto 🙂

Ale áno, myslela som nejakú desiatu Matthew a šaty..... vieš,??? 😀

mr_matthew
19. mar 2008

mati robim v kuchyni desiatu si nenosim 😀 😀 😀 vyslo by ma to draho takto jem na ucet sefov 😀 😀 😀 😀 a saty? koho zajima co mam na sebe 😀

tinakul
19. mar 2008

som rýchla ako blesk 😀 zase machruješ??? 😝 😀 a adro je ujo??? 😕

mr_matthew
19. mar 2008

😀 😀 nemachrujes nestihas 😀

mr_matthew
19. mar 2008

jaj a hej jj adro je ujcok 😀 adrian sa vola

olianko
19. mar 2008

tak keby sa tu aspon lyzovat dalo tak to by bolo super ale aj ta lyzovacka bola tento rok na 😝 😉

tinakul
19. mar 2008

oli no snád sa to už po velkej noci zlepší to počko 😒
No ozaj však ty robíš v kuchyni 😀 a ozaj som zabudla - tam máš nejakú uniformu kuchára?? 😅

mr_matthew
19. mar 2008

sak jak sa to vola rondon ci jak 😀 😀 😀 normalne biele nohavice a taku pi*ovinu 😀