Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
27. apr 2008

danny, myslela som tym aby sa ucil byt aj bezo mna a zaroven na noc so starkovcami (dufam ze som sa vyjadrila dobre 😅 ). Drahy chce aby som si proste oddychla aj ja, zlaty 😵 vsak 😵 .Len som zvedava ako to bude s tymi plienkami, dufam ze mu ich nebudu davat 😠

Ved ak by mi velmi chybali pojdem za nimi 🙂

dannynka
autor
27. apr 2008

miska tak to ti prajem vela vela sil..ja by som isto nevydrzala...ja by som si asi bez gabiky neoddychla lebo by som sa strachovala co je s nou..takze asi tak... 😅

babulky idem ja uz haji lebo uz ani na klavesnicu nevidimco vlastne pisem... 😅

tak bruu nocku a sladke snicky 😉

😔 😔 😔 😔

martinadt
27. apr 2008

danny ja som zatiaľ spokojná že aj keď malá pomaly začína bežkať keď sme von z kočíka sa vôbec neťahá von do chodenia a ked ju aj vytiahnem kus pobežká a chystá sa na ruky 🙂
tak prajem dobrú noc

miška ved uvidíš a po nejakom čase si zvykneš hádam 😉 ja sa tiež bez malej učím aj keď ja len zatiaľ na hodinku dve 😅

michalag
27. apr 2008

zo zaciatku mi bude urcite smutno, ale postupne by sme maleho chceli davat pravidelne aj svokrovcom na vikend, tak raz sa naucit musi 😉

danny bruuu nocku 😉 🙂

martinadt
27. apr 2008

no asi tak 🙂 naučí sa aj on a hádam aj ty 😉

miška idem aj ja prajem dobrú a kľudnú nôcku 😵 pa pá

michalag
27. apr 2008

aj ja uz asi pojdem, lebo tiez sa mi nejako drieme, tak aj tebe bruuu nocku 🙂 😉

tinakul
28. apr 2008

teda, ste tu toho ešte trošku napísali 😉 Miška držím palčeky aby si malý zvykol 🙂
Naša chodí tak, že sa už sama balí a dopredu viem ku komu pôjde a čo tam bude robiť a sama hovorí, že sa teší 🤐 🤐 a my zase máme radosť a čas postihať všetky veci čo v priebehu týždna nestiháme - napr. taký zubár 🙄
Čo porabate baby??? 😕 Dany je asi u maminy však?? 😕 Malá mi skôr zahajala, lebo už do pol ôsmej bola hore dnes 🙄 😎

dannynka
autor
28. apr 2008

tinka ee netrafila si mama je u mna lebo ma vychadzky 😀 😀 😀

idem sa jej venovat ale vecer sa tu ukazem 😉

dannynka
autor
29. apr 2008

kto tu? 🙂

michalag
29. apr 2008

Ahojte, my sme dnes boli kuknut starku a Sami mi vyzyvoval uz v buse cestou domov, ked sme prisli tak hned zaspinkal 🙂

dannynka
autor
29. apr 2008

miska ahojky aj moja Gabika sa uz cestou domov v kociku ukladala asi je nieco vo vzduchu spacie 😀 😀

michalag
29. apr 2008

ja by som si lahla tiez, ale potom by som bola na tom asi horsie ako teraz a neviem co by som robila v noci 😅

dannynka
autor
29. apr 2008

no veru aj ja preto radsej cezz obed za compom 😀

michalag
29. apr 2008

danny 😀 😀 😀 , napodobne 😀

dannynka
autor
29. apr 2008

tak sme dve 😀
ozaj bohvie kde sa flaka tinakul 😀 😀

michalag
29. apr 2008

danny, asi tiez spi so Sophi 😅 😀

dannynka
autor
29. apr 2008

no asi ano 😀 😀

no lucim sa s tebou prave sa mi dieta zobudilo tak sa jej idem venovat 😉
napapame sa a pojdeme von vychutnat si slniecka pa pa a pekny dnik 😉

michalag
29. apr 2008

Ahoj a uzite si slniecka aj za nas, lebo tu je pod mrakom 😒

tinakul
29. apr 2008

Hahhahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 my sme ozaj zalahli už o pol dvanástej - ja som práve teraz vstala a Sophi pokračuje 😀 😉 A poviem vám teda že som do ružova vyhajaná....... Baby no norrmálne ste ako jasnovidkyne 😅 Aj tu začína byť pod mrakom ☹

michalag
29. apr 2008

Haloooooooo baby, kde ste ktoooooo?????????? 😕

tinakul
29. apr 2008

čaues ja tu 😵 Ako ste sa dnes mali?? 😕

dannynka
autor
29. apr 2008

aj ja tu este jednym ockom,bola som uz aj vo vani ale akosi ma prebrala a uz sa mi nechce az tak moc spinkat 😅

dannynka
autor
29. apr 2008

tinka my dnes fajn,vonku krasne pocko tak sme si ho do sytosti uzili..domov sme prisli az o 19-nastej 😀

tinakul
29. apr 2008

ahoj dany 🙂 Tak supiš, mne sa zas zdalo, že sa ochladilo oproti včerajšku, ale taktiež sme boli von 😝 😀 Tak malá hned zalahla?? 😅

michalag
29. apr 2008

Ahojte,
tak my sme dnes tiez boli von, ale kedze mladenec si vyspaval az do 16:15, tak sme aj von isli neskor 1 😅 6:50 a vratili sme sa o 19:15, aj to bojoval ze chce byt este von

tinakul
29. apr 2008

No to je ale bojovník jeden Miši 😀 a kedy vlastne plánujete víkendík bez malého?? 😕

dannynka
autor
29. apr 2008

no veru oproti vcerajsku veru bolo chladnejsie ale co narobime... 😅

miska-tak vy teraz po novom takto vyspinkavate 😅 😝 😀

tinakul
29. apr 2008

baby ste dnes pomalé 😝 či skôr ospaléééé??? 😅

tinakul
29. apr 2008

no halooooooooooooooooo 😕

tinakul
29. apr 2008

schválne , kolko príspevkov sa mi za sebou podarí nahodiť?? 😀 😀 😀 😀