Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
7. jún 2008

no veru teraz asa mi to ešte trošku zíde

dannynka
autor
7. jún 2008

verim verim...ozaj moja a ako to budes mat s malou ked zacnes pracovat?a asi od kedy planujes zacat pracovat? 😅

martinadt
7. jún 2008

zmluvu mam od 1. jula čižže okolo 27 odchádzame.. a malá bude môcť byť pri dvoch kočkách, možno sa budú striedať, pri jednej tam kde budeme bývať a druhá je v tej istej dedine ta je dokonca aj slovenka

dannynka
autor
7. jún 2008

boze,neviem si predstavit ze by som mala ist teraz do roboty a Gabiku nechat opatrovatelke..by som to asi neprezila.. ☹ .Drzim palceky aby ti to vsetko dobre dopadlo....ale aj tak stale nemozem pochopit ze preco ides od uja prec...ale na druhu stranu viem ze sa chces osamostatnit..... 😒

martinadt
7. jún 2008

no ja by som ju cudzej osobe ani nezverila, ako tú slovenku poznám, a zase na druhej strane no, v podstate ta kočka druhá je pre nás cudzia, ale malú budem mať na očiach, keď bude s ňou tak to je jedina utecha

dannynka
autor
7. jún 2008

a malinka bude tam kde budes ty pracovat....alebo niekde inde v tvojej pracovnej dobe?

martinadt
7. jún 2008

no ak bude s tou taliankou, tak bude tu pri mne, len ja budem pracovať a ona bude v budove, maximálne vonku pred domčekom sa hrať na záhradke a ak bude pri tej slovenke, tak bude odo mňa len takým kopcom takých 5 minút

dannynka
autor
7. jún 2008

tak super.... 😉

martinadt
7. jún 2008

to áno

dannynka
autor
7. jún 2008

som ta trosku zanedbavala bola som mangelovi spravit veceru,este si tu?

martinadt
7. jún 2008

danny prepáč ja .. akosi som tu nebola

dannynka
autor
8. jún 2008

nevadi snad dneska vecer sa tu zase stretneme 😉

martinadt
8. jún 2008

ahojky, ujo zobral malú akurát plávať lebo sa jej nechcelo spinkať, tak hádam sa unaví a bude spinkať cez obed a dlhšie..

dannynka
autor
8. jún 2008

jeeej tak super aspon si odddychnes a daco doma dobre uvaris.. 😵 😵

martinadt
8. jún 2008

no dnes asi neurobím nič nejako sa necítim najlepšie.. pôjdem si skúsiť kus pospať alebo aspoň poležať 😔

dannynka
autor
8. jún 2008

no len chod,ja som prave dopiekla strudlu takze uz nestiham si ist lahnut za Gabikou 😅 🙄

martinadt
8. jún 2008

ahojte, no my už konečne spinkáme ..

dannynka
autor
8. jún 2008

matka aj mi uz davno 😀 😀

tinakul
9. jún 2008

ahojte 😵
no viem, dávno som tu nebola - snažím sa vás dočítat 😅 Mati 😝 kráááááááááááááááásne fotečky a konečne si ma potešila 😉 A čo vlastne budeš robkat od toho prvého júla mojko??? 😕 Som nevedela, že ani net nebudeš mat - určite budeš - však ako inak budeme kecat ha??? 😕 Ranné správičky ma už nebudú čakat ☹ to mi nerob 😝 ja tuším číslo mám, aj ty ee?? 😕 Ale net je lepší... určite ho budeš mat - ja tomu verím 😀

Inak babenky som v 9. týždni tehu - tie čo ešte neviete mala som väčšie tehotenské nevolnosti, ktoré pomaly ustupujú, takže snáď sa už dostávam do normálu 😅 termín ešte nemám, ale doplním časom v pase 🤐
Tak zatial tolko , snád večer pokecáme 😉

michalag
9. jún 2008

Ahojte 🙂 , kto tuuuuu????

tinka, tak vam Gratulujeeeem a nech ta uz nevolnosti obchadzaju 😉 Tak super Sophi budem mat braceka alebo sestricku 😵

tinakul
9. jún 2008

ahoj Miška 😉 ty tu??? 😕 Dakujeme, a vy ako sa máte, a čo Samko??? 😕

michalag
9. jún 2008

Teraz ako je teplo, tak sme stale von na piesku (predtym sedaval na pieku a hral sa a sedel tam ako taky pucik), ale teraz uz odkukava vsetko zle co sa nema ale rozpravanie ani za svet 😅 .

michalag
9. jún 2008

a uz mate to povolenie?

tinakul
9. jún 2008

Ešte stále sa mu nechce rozprávat??? 😕 No teda, ale do troch rokov má čas - len aby ´bol čo najviac medzi detmi 😵 teraz v lete to treba využiť 😉
A ako ste na tom s plienkami??? 😕 Naša Sophi má druhý deň takú zápchu, že plakala chúda, to sa nám ešte nestalo - tak v lekárni dali kvapky a sirupček - snáď to prejde 😔

michalag
9. jún 2008

tinka, tak nech sa Sophi z toho rychlo dostane a nech je co najrychle z toho fit 😵

vcera sa mu podarilo povedat tata ale dnes ked som sa ho pytala, tak uz to nechcel povedat, on je proste pohodak po tatovi 😅 😀 a plienky??? no teraz sme mali krizu a prestal sa pytat na nocnik 😖 ... tatino sa ho vcera pytal ze ako nam ma povedat ze mu treba, tak mu to ukazal, tak sme sa smiali ze teoriu ovlada, len skoda ze mlacky robime na koberec a nie do nocnika 😅

tinakul
9. jún 2008

Na koberec to bolo aj u nás často - no teraz fungujeme ozaj bez plienok a to celý deň 😉 dokonca aj poobede spinká a nepociká sa , lebo vie, že nemá plienku - dôležité je však ju dat pred spánkom na nočník a pred každou prechádzkou - a udrží moč aj tri hodiny 😉 On to pochopí, len mu už nesmiete dávat vôbec plienky, iba na spanie.... a začne mu to vadit uvidíš.... treba leto využiť 😉 držím palčeky a neboj rozkecá sa - poznám aj trojročné, čo poriadne nerozprávali a v škôlke sa rozkecali 😵 Zato naša Sophi už má poriadny slovník - napr. Do liti - zabudla som doma Belu - ako bábiku - no tá dostane po liti 😝 😀

michalag
9. jún 2008

tinka 😀 😀 😀
ved ja dufam ze sa v skolke rozkeca, ale aspon ovladame farby a vzdy sa pyta "aka aka" a kym mu nepovies tak sa to pyta

a uz si bola aj u dokiho?

tinakul
9. jún 2008

Bola jasné 😉 Hned ako mi vynechal menzes 😅 dnes akurát mi robili velký odber a ešte som bola na EKG - to dopadlo výborne , dalej som sa objednala na velký UZV - zistujú šiju a krk bába - či nie je nábeh na down.syndrom... takže samé behačky 😝 len aby mi už zle nebolo 😝 Vždy sme chceli dve deti 😵
A vy druhé neplánujete??

michalag
9. jún 2008

Sami sa mi zobudil tak som isla k nemu a dala mu napit, lebo v byte mame ako v saune 😒
tinka, ja by som uz aj chcela len drahy nie ☹ , ale to koli nasmu jednoizbaku, keby bol vacsi byt tak by urcite bral aj on. Ale ja hovorim ked sme to dokazali vyriesit vtedy ked sme cakali Samiho, tak urcite by sa aj toto vyriesilo a mozno by sme kupili vacsi byt. Neviem ako ho presvadcit 😅 🙄 🤐

michalag
9. jún 2008

a Sophi to uz vie?