Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. okt 2008

dobre ranko babulky,vy ste tu vzdy ked ja nie 😠 😀

tinka-tak drzime palce nech ste obe cim skvor oki a zdravucke 😉 .A s tymy vyseldkami..veru kto sa ma vyznat ked raz povedia tak a druhy krat tak... 😠

miska-neboj Samko sa to nauci ked pride jeho cas 😉

dannynka
autor
23. okt 2008

dobrer anko,aj ked uprsane ale co uz... 😅

tinakul
23. okt 2008

Dobré ránko Dany, vlastne už je obed pomaly, takže dobrý den 😀 😝
Neboj Miška ono to príde, naša Sophi mi už ani nepovie , že ide piškať, ale sama letí na zachod, vyzlečie sa , vypišá, vyleje z nočníka a spláchne, ešte sa aj utre a príde aby som ju doobliekala 😀 😉 a to robí asi týždeň takto 😵 Včera mi oznámila dokonca, že na nočník je už malá, že to posuňme bábu, ona to už nepotrebuje, tak asi ho zabalím a nech si zvyká len na záchodík 😎
Inak v noci začala trošku pokašlávat 😖 Soplíky už prešli, teplotka nie je klop,klop, len hlas nemala ešte svoj, som myslela, že to prejde... tak teraz asi kúpime sirupček ešte na ten kašel aby to už čím skôr prešlo 😝 Ja už skôr vykašliavam 🙄
Akurát teraz nám montujú kuchynskú linku konečne - sa to opäť ťahalo, tak dúfam, že dnes už finišujeme, je tu buchot , treskot, takže si to viete predstaviť 😝 ale rysuje sa to... 😵
Dany u vás prší???? Tu je len strašne šedo, taká tma akoby snežiť malo 😅 😝 Manželík išiel so Sophi prebrať mikrovlnku novú a mixer... tak som sama a visím na nete 😝 😉

michalag
23. okt 2008

tinka, tak dufam ze uz budete coskoro fit 😵
Tak Sophi je teda sikovnica 😵
Ked budete mat hotovu linku, tak nam ju ukazes? 😝 😀

dannynka
autor
23. okt 2008

ahojte 🙂
tinka veru u nas do rana prsalo ale potom cez obed sa trosku vycasilo,ale zase poobede zacal fukat taky studeny vetrisko..no veru otras pocasie... 😝
tak ako citam kazdu chvilku uz budete mat kuchynku hotovu...uz sa tesim na fotto novej kuchyne v tej sa bude varit ze? 🙂 😉

dannynka
autor
24. okt 2008

dobre ranko babulky..... 🙂 😉

martinadt
24. okt 2008

ahojte kočky, ako sa máte? čo je nové?

dannynka
autor
24. okt 2008

ahoj matka este si tu?

martinadt
24. okt 2008

ahoj danny ano som ešte tu

dannynka
autor
24. okt 2008

jeeeeeej super,si sa tu dlho neukazala ako sa dari?

martinadt
24. okt 2008

no nejako veľmi k netu nechodievam, ale v podstate je všetko po starom a čo vy?

dannynka
autor
24. okt 2008

hmm uz nestihas pri malej ze? 😀

no u nas klasika.....GAbika vymysla,ale veru uz vidno na nej ako sa meni...a aka je ucenliva teraz v tomto obdobi...he he keby si videla ako mangelovi rozkazuje a buzeruje ho potvorka jedna,,,, 😀 a aj krasne uz tancuje,chodime na jeden kruzok vola sa to tancujuce tigriky...a maly by sme aj pred vianocami vystupovat.... 😉
a dokonca uz vie aj doplnat slovicka do pesniciek..taka je podarena..musime ju niekedy nahrat 😉

martinadt
24. okt 2008

no teraz kým Maťko ešte nerobí, tak mi s malou väčšinou pomáha on, chodí s ňou von, a vie sa s ňou vyzabávať ale z Dadky je tiež čertisko, teda ani sa nečudujem keď s ňou Martin robí iba blbosti, dnes sa mi vybrala k jednému chalanovi a začala do neho zúriť 😅 no tak som sa hanbila, chudák ktovie čo si pomyslel 🤐

Gabika musí byť zlatá 😵 veď predsa je už veľká si môže dovoliť papuľovať 😝 a koniec koncov aj buzerovať 🙂 a veru mohli by ste ju natočit 🙂 a páči sa jej tam? 🙂

dannynka
autor
24. okt 2008

tak ta tvoja dcerka ma teda odvahu do velkeho chlapa si trufnut 😀 😀 😀

No musim na to mysliet a veru teraz idem na vikend k nasim tak ju natocit na videjko a dam potom na azet 😉
na tigrikoch sa jej prve dve hodinky moc nepacilo,ale na tretej hodine nastal zlom...sa ma cvicitelka pytala ze kde som ju vymenila...a od vtedy krasne spolupracuje a tancuje,taka je podarena 😵 😵 😵 😵 babulka moja... 🙂

michalag
24. okt 2008

Ahojte babenky, ste tu este???

michalag
24. okt 2008

danny, tak to naozaj musi byt podarena 😵
No s tym "buzerovanim" a papulovanim je to aj u nas tak 😅 😀 , ale aj sa nasmejeme 😀

martinadt
24. okt 2008

no teda to by bolo nič ale taká hanba 😝

musí byť zlatučká, isto ju nahrajte to je najkrajšie takéto malinké drobce ked tancujú 😵

ahoj miška vy sa ako máte?

michalag
24. okt 2008

matka, krasne fotocky, mala je rozkosna a uz je s nej velka slecna 😵 😵 😵 , boze ako to leti, vsak?

dannynka
autor
24. okt 2008

ahoij miska,ved to sa aj my nasmejeme co ta splieta vsetko... 😀 😀 😀

dannynka
autor
24. okt 2008

matka ako krasavicu mas v albume....ta v tych polovicnych plavkach nema chybu 😵 😵 😵 😵 😀 😉

michalag
24. okt 2008

matka, my celkom dobre, uz pozname vsetky farby od bielej az po fialovu, ruzovu, striebornu.... a tiez vsetky znacky aut ktore hadam existuju na tomto svete a konecne sme sa zase o nieco rozvraveli, tak sa vytesujeme 🙂
Dokonca mi povie aha mami terenne a ja ze kde, no tam a ukaze. Tie deti maju vacsi prehlad niekedy ako my rodicia 😅 🙂 😉

martinadt
24. okt 2008

ďakujeme 😀

miška a ako sa má samko? ešte máte cumlík? 😕 či ste sa ho nadobro zbavili? 🙂

dannynka
autor
24. okt 2008

no nic babulky,tehotenska unava ma zmaha,idem ja haji za GAbikou 😉 zajtra si Vas docitam,pekny vikendik a bruuu nocku 😔 😔 😔 😔 😔

martinadt
24. okt 2008

jéj miška to blahoželáááááááám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak sa pekne rozkecal malý 🙂

martinadt
24. okt 2008

danny dobrú

michalag
24. okt 2008

cumlik mame iba pri sebe v postielke, ale uz ho na spinkanie nastastie nepotrebuje, ale ani za svet by ho nechce dat od seba prec, ale to mi az tak nevadi, ale zato sa castejsie budieva ako predtym
Danny, vy mate este postielku, ci uz spinkate vo velkej?

michalag
24. okt 2008

danny, bruuu nocku 😉
matka, dakujeme, to bol pre nas strasny strasiak, ale nasastie sa to podarilo 🙂

martinadt
24. okt 2008

miška hlavné je že už ho nemáva v pusinke 🙂 o chvíľku aj na dudku zabudne neboj nič 😉

dannynka
autor
25. okt 2008

dobre ranko babulky 🙂
a zarogven aj pekny vikendik zelam 🙂 😉

michalag
25. okt 2008

Ahojte babenky,
Matka, prepac, ale vcera sa mi Samko zobudil s placom a isla som si k nemu lahnut a zaspala som pri nom 😅
Aj my prajeme krasny vikend 😵 😉