Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

sendi
6. dec 2008

ja sa tesim ked uz sebi bude chapavejsi a ked sa bude tesit z darcekov 😉 no ved to,ja by som tiez nakupovala,ale sebi potrebuje viac ked tak rychlo rastie,aj do domu vzdy nieco treba.veci pred porom su mifurt male 😒 takze aj tak si musim aj ja nakupovat,ale nie tak ako kedysi.a jktomu zboznujem tetovanie,no je to drahe takze si dalsie nemozem dovolit ☹

tinakul
6. dec 2008

ahojte babenky 🙂
No ja viem zase som vás zanedbávala, ale mala som toho dosť 😝 No Sophinke našťastie kašel ozaj ustupuje krásne a dnes sme konečne vyrazili aj na mikulášske akcie a bolo super 😵 len som zase unavená ako vždy 😝
Ale Dany píšeš, že Gabika sa trošku bála, zato naša išla aj dvakrát pre balík 😀 😀 😀 ale bola aspoň sranda a aj pekné fotoše sme porobili - potom pridám 😉 Dany a kašel už prešiel??? 😕
No vidím tu aj novú tvár -ahoj sendi vítam ťa medzi nami aj ja 😉 Ja som Martina 😉
Mati máš Ip 😉

dannynka
autor
6. dec 2008

ahojte babulky,tinka si este tu? 🙂

michalag
6. dec 2008

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 ,
My sme tiez Mikulasovali dobre a dnes sme robili uz aj medovnicky 🙂 . Uz nam pomalicky zacinaju pripravy na Vianoce 🙂

sendi
6. dec 2008

ahojcek tinakul,dakujem za privitanie,ka som Nina 🙂

martinadt
6. dec 2008

tinuš zabudla som v IP na fotočky sa teším, aj ja idem pridať jednu môjho malého mikulášika..

miška a podarili sa? ja hádam tak o tyždeň možno aj neskôr.. pri malej sa mi nedá tak jedine niekedy večer budem museiť

michalag
6. dec 2008

Matka, myslim si ze ano a drahy rad zdobi, takze tuto ulohu nechavam na neho 🙂 A hodila som zopar foto z dnesneho robenia pernikov tak ak chcete kuknite 🙂 😉

martinadt
6. dec 2008

jéj miška ty ešte nespíš.. idem kuk fotočky, aj ja som dala jednu môjho mikuláša

michalag
6. dec 2008

matka, kraaaasna foto 😵 😵 😵 😉

maca793
6. dec 2008

ahoj ste tu ešte? mne znova ako naschvál mrzne počítač ☹

martinadt
6. dec 2008

miška malý krááásne rastie 😵 on je taký šikovný že pomáha maminke? 😵

michalag
6. dec 2008

este nie, ale za chvilku uz pojdem, lebo mi nejako klipkaju ocka a zajtra ideme ku starkej nech si Samka aj ona trosku uzije kedze ho uz 2 tyzdne nevidela ☹

michalag
6. dec 2008

Ahoj maca, este ano 😉

michalag
6. dec 2008

Matka ano pomaha a zatial velmi rad 🙂, len skoda ze do puberty ho to urcite prejde 😅 😝 😀 😀 😀

maca793
6. dec 2008

takže úž pôjdete spať čo? ja som mala hrzný deň, otvorila som aj novú tému. dnes som hľadala malú 30 min. na mikulášovi, našťastie sa našla ale tie stresy, zaso som o niečo šedivejšia

martinadt
6. dec 2008

miška vezmi ho do latky tak ti aj v puboške bude pomáhať 😉

michalag
6. dec 2008

maca, tak to si musela mat poriadne nervy 🤐

maca793
6. dec 2008

to som aj mala ☹
bolo mi dosť blbo

michalag
6. dec 2008

Matka, zatial mi rad vysava, utiera stol ak su omrvinky, polieva kvety ked mu ich dam z policiek dole, hadze do pracky pradlo, no co si mozem viac priat, no nie 🙂 Ale myslim si ze v tomto obdobi deti chcu pomahat a napodobnovat rodicov. A niekedy mi to dobre padne, ja mu dam poliat kvety a medzitym si spravim nieco ine 🙂

michalag
6. dec 2008

to ti verim

martinadt
6. dec 2008

sorry baby idem na icq, pa pá

michalag
6. dec 2008

Babenky idem ja uz do hajan 😉
Bruuuu nocku 😉 😔 😔 😔 😔 😔 😔

maca793
6. dec 2008

matina pa

tinakul
7. dec 2008

ahojte 🙂 Téda včera som sa rozčulovala, že tu nikoho, ale ja moc skoro chodím a potom mi už klipkajú oči a vy vtedy začínate kecat iba 😖 No nič... Mati krásneho mikuláška máte domka 😵
Miška no ozaj šikovný na chalana 😉 A máš pravdu toto je práve také obdobie , že detičky radi napodobnujú a pomáhajú - to isté robí Sophi - aj ja by som chcela robiť medovníčky... no ak sa mám priznať ani dosku teraz na cesto nemáme 🤐 v novej kuchyni, lebo všetko staré som povyhadzovala a na vianoce máme dostať nový set - teda takú rolovaciu podložku na cesto a piect teraz neviem na čom 😎 😖 ale ostatní napečú, príp. nakúpime v pekárni také medovníčky 😉 Ved ja už ani nevládzem 😝
Dnes sa chystáme s malou do divadla na Santa Clausa poobede... zatial pa

martinadt
7. dec 2008

ahojte, malá zaspinkala a ja si idem asi zapnúť telku, riadiť sa mi teda moc nechce..
tinka ty si ešte oddýchni kým sa ti dá, o chvíľku budeš mať čo robiť, neboj nič,ešte skôr ti budú očka klipkať.. a potom to nočné vstávanie, aby si zvládala 😉

martinadt
7. dec 2008

čaute baby, malá je už spinká.. kde ste všetky? 😖

tinakul
7. dec 2008

Ja som teraz tu 😉 Dnes ti nejak skoro zaspinkala ee?? 😕 Ale možno ty tu už nie si Mati ☹

martinadt
7. dec 2008

ahoj tinuš som tu stále..

tinakul
7. dec 2008

jej ahojček, ako ste sa dnes mali?? 😕

michalag
7. dec 2008

Ahooooojte 🙂 🙂 🙂 ,
Ako ste sa dnes mali???