Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
4. máj 2009

tam malo byť 6250g 😅

martinadt
5. máj 2009

dobré ráno baby 😝

Tinka tak rastiete tak ako máte 😝 Cynthi do rána v poriadku? 😕 nechytili vás nejaké vysoké horúčky do rána už? 😕

zatiaľ pekný deň 😉 paaaa

tinakul
5. máj 2009

Mati našťastie ee 😝 len večer pred spinkaním mala tých 38 - tak som šupla čípok a dnes je to zatial oki 😝 možno navečer to ešte môže vyskočiť, no dúfam, že nie 😖
Obe babule mi opäť hajajú 😵 teraz dorazil aj manželík, tak pa 🤐

tinakul
6. máj 2009

Hej baby kde ste??? 😕 Fuj už zase pršíííííí, to je humus to počko, zas sa kolotoče nekonajúúúúúúú 😝

dannynka
autor
6. máj 2009

tinka u nas nstihacky tak som len teraz vecer nakukla 😅 😅 😅 😅

dannynka
autor
6. máj 2009

myslela som nestihacky len mam maleho na rukach tak sa mi zle pise 😅

michalag
7. máj 2009

Ahojte,
danny tak ako to zvladas s dvomi ratolestami? ..... krasne foto 😉 🙂
tinka, naozaj pekne rastiete 😉 a ako ste zvladli ockovanie? Sophi ti zacala opat naobed spinkat?

dannynka
autor
7. máj 2009

ahojte 🙂

miska zatial dobre,ale to mam manzela doma,uvidime ako od pondelka kedze v pondelok uz ide do znova prace 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

tinakul-tak Cynhia ti krasne pribera len tak dalej 😵 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
8. máj 2009

babulky krasny predlzeny vikendik prajeme 🙂 😉

martinadt
9. máj 2009

čaute baby, ako sa máte? aké je u vás počko? 🙂 my sme boli v parku od nejakej 10 a malá zaspinkala v kočíku tak s ňou sedím na teraske.. máme návštevku, prišiel Maťko s jedným kamarátom ešte na návštevu tak sa vytešujem trošku 😵 Maťko si tu ide hľadať robotu tak ostane o týždeň viac, no a ak niečo vhodné nájde tak tu ostane pretože doma nejde zohnať nič 😖

michalag
9. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
matka, Danielke dodatocne vsetko naj, naj, najsamlepsie k jej 2 rockom, hlavne vela zdravicka stasticka a aby ju maminka posluchala 😉 🙂 😵 😵
matka a ty sa mas ako??? a drzim palce aby sa Matovi nieco dobre podarilo najst 😉

martinadt
10. máj 2009

Miška ďakujeme krásne 🙂 ja sa mám celkom fajn, no.. len už čakám kedy nás prejd toto blbé obdobie s malou 😖 a čo ty? 🙂

tinakul
10. máj 2009

ahojte, ja som bola mimo netu - boli sme od piatka rána u svokrovcov, aj na chatke, tak som si trošku oddýchla 😝 No a Mati DANIELKE VSETKO NAJLEPSIE, VELA ZDRAVICKA, STASTICKA A LASKY, A ABY TO HROZNE OBDOBIE JU UZ PRESLO A MAMINKE ROBILA LEN RADOST 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Baby mna spálilo normálne slniečko - vyzerám ako červený rak v dekolte, ani make-up nezamaskuje, len ťažko a páli to ako dábel 😝 Mati to je fajn , že chalani sú späť a Maťko - možno práve na´neho by si Danielka opäť navykla,hm?? 😕
Dany tie nestihačky poznám 😖 ale GAbika ti určite pomáha, a aj manželík tak treba len vydržať a všetko sa vráti do starých zabehnutých kolajíííííííííííííí 😉 Už si bola kočíkovať?? 😕
Miška trošku boli teplotky z očkovania na druhý den, ale v pohode... 😉 Sophi mi zaspinká kedy ako, ale lepšie ked poobede nespí, lebo aj večer potom neskôr ide 😝 Tak mi pasuje, ked o pol ôsmej je v byte klud 😉 ale zase jej nebránim, ked zahajáááá 😔 😝

dannynka
autor
10. máj 2009

ahojte 🙂

aj od nas dodatocne vsetko naj Danielke k 2-rocikom,nech robi mamine len veeelku radost 😵 😵 😵

tinka-jasne ze uz kocikujem boli sme von prvykrat ked mal malinky 6-dni,ved bolo vonku krajsie ako doma 😅 😵 .Od zajtra mm nasupuje spet do prace tak budem prvykrat na detuchy sama no som zvedava ako to zvladneme 😕 😕 😅 😅 drzte palce 😅 .Ozaj tinka to kde sa Ti podarilo sa tak spalit?co si bola na tunise 😅 😝 😀 😀 😀

michalag
10. máj 2009

Ahojte,
matka, tak nech Danielku rychlo prejde "to jej obdobie" 😉
tinka, to sa ti ako podarilo? 😅 🤐 ..... a Cynthi naj k jej 4 mesiacikom 😵 😵 😵
danny, jasne ze budeme drzat palce ...... a myslou ti budem pomahat aby si prvy den bez tata uspesne zvladla s ratolestami 😉 , ved za chvilku sa urcite do toho dostanes 😉

tinakul
11. máj 2009

Miška díky 😵 no veru už štyri mesiačiky 🤐
Už sa začíname pretáčať na bruško 😉 Je to krásne obdobie... No a pýtate sa ma ako sa mi podarilo spáliť sa?? Ved sme boli na víkend u svokrovcov a skoro celý den vonku hlavne v sobotu - kočíkovanie v meste - nákupy - v najväčšom teple a neboli sme natretííííííí 🙄 no už som sa poučila 🙄 Ale konečne som si zadovážila niečo nového na seba v jednom butiku a kedže bol den matiek som si mohla zdarma vybrať bižutériu 😵 No a dnes som bola s babenkami na zmrzke 😉 a stretla som babu čo sme sa nevideli od kedy som na MD 🤐 a potešila ma poznámkou, že vôbec som sa nezmenila , ani nepribrala, ako to robím??? 😅 Sa čuduje pri dvoch detoch?? 😅 🤐 Ale dobre padol dnešok...
Dany držím palce a daj vediet ako... 😉 pa

dannynka
autor
11. máj 2009

ahojte 🙂

tinka no doobedu celkom fajn sme zvladli,aj obed a az potom ked Gabika zaspala a Dominika som nemohla uspat som uz bola z nervamy v kybli ale aj s krizamy co chcel byt stale na rukach teda spat a v ten moment ako som ho polozila bol hore takze cez obed som nic nespravila,az ked dosiel mm s prace chytil ho na ruky a ja som aspon na rychlo zbuchla rizoto,potom sme vyrazili spolu von a vecer klasika ako kazdy den..tato kupe Gabiku a ja maleho.... 😅 .Zajtra ak bude rano pekne pocasie tak asi pojdeme k nasim,mm ma do konca tyzdna tahat dlhsie tak aby nam nebolo doma smutno 😅 😅 😅

dannynka
autor
11. máj 2009

ozaj tinka ty si to ako riesila z varenim?

tinakul
12. máj 2009

Dany 😀 dve deti je žúžo čo?? 😅 Neboj to sú len začiatky také chaotickéééééé😉 No ja som si našla taký systém, že naučila som malú spať na balkone doobeda a to cca 2-až 3 hodky potiahne, tak vtedy so Sophi varíme 😵 a riadime, v rámci hry dáme prať veci, niekedy sa podarí aj žehlenie 😉 , natrepeme do umývačky riady, Sophi som ju naučila zapínať a dávať tabletky- ju to baví... Varím každý druhý deň, teda podla potreby a my až poobede chodievame von 😝 a vtedy naprogramujem vysávač v poslednom čase a manžel sa nestiha čudovať,ked príde z práce - že je doma čistučko, večera na stole a my tri na prechádzke 😀 No a víkendy si Sophinka užíva vždy u babín mimo BA, takže sa vyblázni až , až....
Teraz mi napr. Cynthi už hajká a Sophi je ešte vonku s manželom... tak ich čakám a idem ju hned kúpať a musím ju pochváliť - sama sa naučila zaspávať 😵 nenútila som ju, ale som rada, že prišiel ten čas 😉 Už druhý týždeň nám to funguje, prečítam jej rozprávku a dáme si pusinku, opustím izbu a ona zahajááááá 😔 😵 Len aby som to nezakríkla 😲 🤐 😎
Kde ste všetky?? 😕

dannynka
autor
13. máj 2009

dosla som len pozdravit bo nestiham pisat,deti davaju zabrat.....viac nestihnem 😅 tak len tolko ze na vas myslim 😉

dorotka
13. máj 2009

kocky nechce sa mi zakladat kvoli takej blbosti
tak snad v tejto teme by mi mohol niekto poradit
ak nahodou viete kde je a ako sa vola ten obchod so spodnym pradlom z naha jsi krasna tak mi prosim poradte do ip
rada by som ho navstivila ked sa mi do prahy podari dostat

dorotka
13. máj 2009

tak sa ospravednujem myslela som ze pisem do ceskej temy som uz fakt unavena idem spat

simka9122008
14. máj 2009

Dorotka v pohode nič sa nestalo
Dobré ránko všetkým aj tebe Dany, vieme to pochopiť že nestíhaš, myslíme na teba stále
Tiny no ty si šikulka že to takto zvládaš, ja sa tiež nesťažujem, treba si urobiť systém a potom to ide ľahúčko, no nie.

tinakul
14. máj 2009

čaute 🙂 Uf to je zase otrasné počko 🙄 No som tu len na skok, ráno sme boli na druhej kontrole klbikov - má to v norme - teda 1a - čo je super, len jadierka ešte nie sú celkom dovyvinuté, tak zas o dva mesiace kontrola 😉 No Dany aj my myslíme na teba 🙂 a pekné od teba že občas prídeš pozdraviť 😉 A jasnačka že chápeme 😵 😵
Simi ty máš pekný párik domka 😉 Malý už školáčik ?? to máš dobré, že samé ste domka 🙂 Sa chcem opýtať, či existuje v školách ešte niečo také že klubovňa alebo tak - že dieťa zostáva po škole sa tam učiť,hm?? 😕

dannynka
autor
15. máj 2009

uz to tu je akosi potichucky ked ja nestiham a nepisem,sme boli na spodku druhej strany 😲 😝 😅 😔

michalag
15. máj 2009

Ahojte
danny, tak ako si zvladla prvy tyzden???
tinka, nemala dnes Sophi meniny???

Ako sa mate?

tinakul
16. máj 2009

Mška áno mala, no my už oslavujeme asi mesiac, tak ani prehlad nemám -furt od niekoho niečo dostane, takže to sme ani tak nevnímali že včera 😝 😅

No veru Dany, teba tu niet a tuto to viazne, ja sa snažím , ale nechcem len ja prispievať 🤐 😀 Hlásili až 26 °C na víkend, no neviem, neviem čo z toho ..... 🙄
A ty Miška čo nové?? Ešte hladáš furt prácu?? 😕 Dany ako?? A ostatné kde ste ?? 😠

miriam17
16. máj 2009

mamicky prosim vas neviete my poradit ....moja viktrorka od vcera vecer zvraca....co mam robit???...teda co je na nevolnost u deti?

michalag
16. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂,

tinka, tak Sophi dodatocne vsetko naj naj naj k meninkam 😵 😉 🙂
ja mam teraz pauzu v hladani, kedze nemam kde nechat do septembra maleho, ale okolo jula/ augusta uz budem musiet nieco zacat hladat

tinakul
16. máj 2009

Miška dakujeme 😉 A ozaj som zabudla, že si si dala predlžiť MD 😉 tak to máš čas...
Inak pridala som do albumíkov nové fotečky, potom kuk babenky 🙂
Miriam mätový čaj po lyžičkách každých desať minut dávat a po ústupe držať dietu - papať len mrkvu,ryžu,zemiaky a banany resp.staršie pečivo 😉 a hlavne nepiť velké množstvo tekutín 😉