Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
1. júl 2009

zubkou = zubkov 😅 😝

tinakul
1. júl 2009

ty si ale stručná Miši 😅 viac nič nenapíšeš??? 😕 Aký deň si mala s malým?? Už hajá?? 😕 Ešte spáva poobede?? A ako s plienkami?? Už nemá ani na noc?? 😕

michalag
1. júl 2009

inak vam zavidim ze vam baby uz spinkaju, mne tu maly este strasi, ale za chvilku si ide umyt zubky a hajat, len skoda, ze zacal vstavat o 5:00 🙄 🙄 🙄 😒

martinadt
1. júl 2009

no dobre 1x do týždňa ty a 1x ja 😀 no máme málo zúbkov preto sa bojím že pôjdu všetky naraz 😖 a veru Maťko má priateľku už dlhšie, vlastne ako šiel niekedy začiatkom roka domov na pár dní, tak sa dali do kopy 🙂
Miška a vy čo robíte celé dni? 🙂

martinadt
1. júl 2009

inak baby kedy ste začali chodiť k zubárovi? ževraj už od 2,5 roka sa chodí ale no neviem si predstaviť ako by Dadka otvárala pusu 😕 skôr by tam vrieskala a kusla ho

tinakul
1. júl 2009

No o piatej?? 😕 To je ozaj skoro, a spáva ti poobede ešte?? 😕
Mati dohoda istá 😀 No tu okolo troch rokoch by sa malo íst, ale ťažko sa zháňa detský zubár, a pusu ti žiadne díte neotvorí 😢 Tak ani my sme neboli, umývame zatial poctivo zúbky, no dúfam že nemá kaz, dokonca som počula že niektorí zubári kaz v mliečnych zúbkoch neriešia 😲
Mati aj u vás je tak dusno??? 😕

tinakul
1. júl 2009

Mati peknú fotečku si pridala 😵 malá je strašne zlatučká 😵

martinadt
1. júl 2009

miška aj my sme mali také obdobie, malá mi vstávala o pol 6 🙄 ale zvyknúť som si musela 😀
tinka dobre berem, ale niekto by nám za to mal začať platiť nie? 😀 starať sa o dieťa, v tvojom prípade o 2 a ešte aj takéto služby 😀 ja si neviem sama predstaviť ako tu budeme hľadať zubára 😕 my už zubnú kefku máme, a malej sa páči ked si s ňou behá po zúbkoch sama len teraz neviem či si to kefkou škrabká tie ďasienka vzadu alebo čo 😕 počkám pár dní čo sa bude diať, či ma pustí do pusy 😅 aj u nás je dusno, sem tam spŕchne ale nie moc, akurát piatok sme boli v Bolzane čo sme zmokli, ale inak je tu sparno len na kopcoch v noci často vidieť ako sa blýska

michalag
1. júl 2009

matka, ked je vonku krasne tak sme cele dni vonku akurat cez obed ... a k zubarovi, ja ked som bola na preventivku tak som zobrala aj maleho ale nechcel otvorit pusu tak ho ani nenutila a povedala ze pokial sa nestazuje tak to zatial nechame tak a potom ked pojdem na preventivku tak ho mam zobrat zo sebou a skusime to opat ..... a bude chodit k mojej 😉 🙂

tinka, neviem co ho to chytilo, ale cez obed spava este 1,5 a niekedy az 3 hodky 😅 😉 🙂

tinakul
1. júl 2009

Miška tak máš dobrú zubárku 🙂 😉 Náš berie len dospelých ☹ a naokolí nikto 😠 a to sme v hlavnom meste
😠
Tak Miši sa nečuduj, však málo je trojročných detí čo cez deň spia.. on sa proste vyhajá a ráno do piatej mu už stačí 😉
Mati stačí na začiatok ked sa iba hrá s kefkou 😉 aj takto si čistý zúbky... postupne sa to naučí - však naša Sophi ešte dnes nevie poriadne vyplúvat, možno v škôlke sa to zmení 🤐 No Mati si pozrem, kto nám bude platiť za upratovanie domka?? 😝 😎 😀 Brala by som aj viac oddychu - sakra už by mohli vynájst žehličku, čo požehlí za nás 😠

martinadt
1. júl 2009

miška čiže ste nehľadali ani zubného decáka 😕 no teda mala by som sa tu pomaly poinformovať ako to tu je 😅

michalag
1. júl 2009

tinka, asi to tak aj je a mozno k tomu prispieva aj to ze je skor vidiet
inak mne maly prehlta pastu 😅 😝 a ja mu docistujem zubky po kazdom jeho cisteni

tinakul
1. júl 2009

No to svetlo aj nám dáva zabrať- aspoňže sú žalúzie, 😝 No a malé deti si poriadne nevedia samé čistiť ešte zúbky - teda trojročné určite ešte ee 😝
Ja som v časáku čítala, že najlepšie je dieta vziat so sebou ku svojmu zubárovi, správny je postup aký zvolila Miškina zubárka 😉 No ja som svojho presviedčala, ale on sa s detmi nezaoberá, ešte tu máme v poliklinike asi 7 zubárov, ale ani jeden neberie deti 🤐 asi pôjdeme do toho Zvolena 😎 😀

martinadt
1. júl 2009

jé miška fakt, mne pomaly aj malá začína hafrovať so spánkom cez obed 😖 keby tak pekne do 3 rôčkov potiahla 😀 inak detičky majú ževraj vo zvyku zubnú pastu papať 😕 ja keď som malej čistila zúbky pastou tak nechcela práveže, pár krát sme len skúsili ale potom som jej len nemočila kefku vodičkou a šmátrala si sama 😀
no mali by sme si nájsť nejakého pasáka 😀 snáď aspoň tých 20 € 😀 😀 a tú žehličku by som aj ja brala, nejaký stroj kde len hodím prádlo a vynde mi von aj poskladané a ešte aj do skríň by mi to mohlo šupnúť 😅 😀

tinakul
1. júl 2009

Mati 😀 😀 😀 ty by si čo ešte nechcela 😀 A ja chcem aby sa z pračky povešala na sušič samá bielizeň, pretože nám sa do kúpelne nezmestí velká pračka so sušičkou 🙄 a ešte chcem aby sa záchod aj kúpelňa umývali samé, a ešte aby sa špinavá bielizeň triedila a hádzala samá do pračky.... a ešte, ach jaj ja toho chcem ešte velaaaaaaaaaaaaaaa.... ale hlavne chcem vela oddychu 😝

michalag
1. júl 2009

tak aj nam sa stane ze cez obed nespinka, ale teraz ked vstava okolo tej 5:00 5:30 tak o 12:30-13:00 je tak hotovy ze za minutu je tvrdy

ani mi nehovorte o upratovani, lebo zajtra by som mala a taaaak sa mi nechce 😅 a zehlit ani nehovorim 😝

tinka to v celej BA nemate detskeho zubara alebo zubara ktory berie aj deti 😲 😲 😲 ???

tinakul
1. júl 2009

Miši určite sú v centre, musím pozistovat - ja hovorím nablízku o Petržke 🙄 aspoň neviem zatial o žiadnom...spolieham sa na školského , a na to, že snád Sophi ešte nemá kaz 😖 😝
žehlenie v tomto teple je iné kafe 😝 chcelo by to namontovat ešte klímu 🙄 Ozaj Miška ako s bytom?? Či ostalo to tak, už neriešite?? 😕

michalag
1. júl 2009

tinka, zatial sme to nechali tak, kym nebudem robit aj ja 🙂
ale aj tak ti zubari na nas zarabaju tolko ze pozriet detsky chrup by mohli

dannynka
autor
1. júl 2009

ahojte

michalag
1. júl 2009

ahoooj dannny, tak ako pozeram tak sme sa tu dnes pekne zisli 🙂 🙂 🙂

tinakul
1. júl 2009

no veru miška 😠
jéééééj dany vitaj ale nič nepýtaj 😀 No konečne ste tu všetky 😵 Dany ako dnes?? Malý hajká a Gabika? 😕

michalag
1. júl 2009

danny, ako sa mate???

tinakul
1. júl 2009

No Miška neviem asi Dany s Maťkou zdrhli 😀

tinakul
1. júl 2009

no babenky šup, šup, lebo zachvílku idem hajat- len čakám na manželíka, nie je ešte doma 😝 a to sme mali mat romantikus večer 🙄 už to vidím.... 🤐

dannynka
autor
1. júl 2009

akurat malho uspavam tak pisem jednou rukou 😅

michalag
1. júl 2009

danny, si asi myslela ze tu uz nie sme, kedze vacsinou to tak byva 😅 😝

michalag
1. júl 2009

upsssss 😀 😀 😀

michalag
1. júl 2009

babenky, tak ja musim drahy ma vyhana ze potrebuje este nieco skontrolovat a porobit do prace, ale som rada ze sme mohli konecne spolu aj popisat 🙂 😉

tinakul
1. júl 2009

Miška 😀 Dany ta predbehla - závislačka jedna - uspáva a stihááááááá s nami konikovat 😀 nesklame ani teraz 😎 😀 😉 si naša partia 🙂
No a ešte Maťka??? 😅 😕 😕 😕

michalag
1. júl 2009

tinka, ozaj uz davnejsie som sa chcela spytat kedy Cynthi oslavuje meniny???