Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
16. feb 2011

@tinakul no som zvedava ako mi v mš... 😒 ale už musí vlastne teoreticky už bude predškolača a prakticky ešte ee lebo jej zle vychadzaju roky 😅 😝 😀 .Inak Dominik tiež ešte nepojde teda od januara 2012 ale az od septembra,planujem s ním ostat az do 3-rokov,na 4-mesiace sa slubili svokrovci že postražia a nastupi až rok po Gabike 😅

jooooj a vzdorovitost už teda začala a riadna,ked neni po jeho hučí na cely dom a chce si presadit voje,a ked neni po jeho pokračuje,až kým sa mi nepodarí odputat jeho pozornost niečím iným ale aj to ide vela krat tažko 😅 😝 ,vidí to od sestričky tak preč by to nemohol robit aj on 🙄 🙄 🙄

dannynka
autor
16. feb 2011

@michalag verím,veru aj ja mám teraz stale pomenej času na oboch snažím sa obom venovat čo najviac ale tažko je to vela krat 😝

michalag
16. feb 2011

@dannynka ved Dominik je byk 😝 😀 .....to sa mam pri Lucke naco tesit, ona uz ma teraz take svoje ze si neda hocico, no zbohom ..... len u nas je problem zatial v tom ze ked so Samim chcem aj hrat pexeso tak nemozem lebo Lucka by polovicu pexesa dala do ust alebo by nam to brala a to plati aj pri inom, pri nej sa neda venovat obidvom bud jednemu alebo druhemu ☹ a to mi uz povedala aj svokra a to uz je co povedat, aj mamina ... on proste neobsedi ani 5 minut pri jednom a preto mame ohradku tam si k nej lahnem alebo sadnem a mozeme sa hrat 😝 😀

dannynka
autor
16. feb 2011

@michalag aj u nás je to nápodobne..Gabika sa hrá s goralkam pexesom a vystrihovaním iba vtedy ked Domík cez obed spí..inak to nejde...a veru je to tvrdohlavý býčko po tatovi.....totižto tato je narodený 25,4 a Domík 28,4 takže toho maju véééla spoločného....a aj tu tvrdohlavost 😝

dannynka
autor
16. feb 2011

@tinakul to už asi vzdala 😀 😀 😀

dannynka
autor
16. feb 2011

tak pre dnešok to už vzdávam aj ja 😉 ked tak možme skusit zase zajtra večer popriopade sa postuchame na FB a potom stretneme oki 😀 😀 😀 😀 😀

michalag
16. feb 2011

@dannynka ja sice zajtra pozeram Ordinaciu ale potom kludne 🙂

idem ja do hajan .... bruuu noc

tinakul
17. feb 2011

babenky ospravedlnujem sa, včera manžel potreboval pc - mal telefon ohladom práce a mne sa už nechcelo čakať kým to dovybavuje, tak som zdúchla 😝
ale každý večer som tu na pc o tej desiatej 😉 tak sem nakuknem. 😉

dannynka
autor
17. feb 2011

@tinakul
@michalag a dnes sa tu zase spalo 😀 😀 😀 😀 no no no 😀 😀 😀

tinakul
18. feb 2011

@dannynka
@michalag , teraz som tu ja a vy spíte 😀 😝

michalag
18. feb 2011

@tinakul aj ja som tu 😀

dannynka
autor
19. feb 2011

a ste sa včera "minuli" šikulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
19. feb 2011

@michalag no škoda 😝 my sa už chystáme na oslavu narodenín, ktorá bude zajtra 😵
Inak sa ešte pochválim aj vám babenky, skončili sme s logopédiou - vieme aj L, aj R ukážkovo 😉 a Cynthi je cez deň už bez plenok 😉 Joj ale som rada... pekný víkend vám prajem, snád ešte pokecáme 🙂

michalag
19. feb 2011

@tinakul tak snad mate alebo ste mali krasnu oslavu 🙂
jeeeej tak to mas doma velke sikulky ked uz Sophi nechodi na logopediu a Cynthi nema cez den plienky 😵 😵 😵 😵

My tiez chodime so Samim na logopediu ale akosi tento mesiac sme to dost zanedbavali kedze bol stale chory tak som ho nechcela trapit, ale skoda stale mu nejde "L" a ten jazyk ani za svet nevie dat za zubky ☹ .... na jar sme uz mohli skoncit ale asi tam este budeme pravdepodobne chodit do leta

michalag
20. feb 2011

@tinakul @dannynka 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

dannynka
autor
20. feb 2011

@michalag tu som 😀 akurat snorím po nete nejaku masku na karneval pre Domiho 😝

michalag
20. feb 2011

@dannynka a uz mas nieco vymyslene co by bol? a kde idete na karneval?

dannynka
autor
20. feb 2011

@michalag praveže ešte nič tak snorrím po nete a hladam inšpiraciu 😀 😀 😀 idemu tu u nás v RC bude karneval 😉

gop
21. feb 2011

Ahojte maminky. Som tu prvy krat, ale velmi sa mi paci vasa diskusia, aj celkovo tato stranka je pekna. Som mama dvoch dcer a chybala mi takato stranka, kde si maminky davaju navzajom rady, a ako vidim rady o vsetkom.

maca21
21. feb 2011

baby kedy?? nestiham cil som zaregistrovala 🙂

dannynka
autor
21. feb 2011

@maca21 😀 😀 😀 ty už si tuším jedina z nás pracovne zaneprazdnená to ta omluva 😀 😀 😀

tinakul
22. feb 2011

čaute mamulky 🙂 Jéj niekomu sa páčime 🙂 tak vitaj @gop a pridaj sa k nám 😉 aké velké máš detičky ?? 😕 a odkial si ?
No @maca 21 kedy budete mať druhé bábo ?? 😕 😉 tak by si stihala viac sem nakúkať ako my 😀

@dannynka už aj my máme kostými - ale my kvôli MŠ - 1.3. je karneval - Sophi má byť tentokrát čarodejnica... a ostatné karnevaly v obchodných centrách sme žial premeškali 😝 som si myslela že začnú neskôr, no omyl.. už dávno boli 😝 Tak ale keby som ešte ešte našla, aj Cynthi je istená - lebo po Sophinke má snehulienku 😵 a je na ňu ako uliatáááááááááá 🙂
Dany masky sú teraz všade, v ochodoch, v požičovniach, alebo si aj doma vyrobíte- napr. taký kominár je jednoduchý aj na doma ...
@michalag dík za pochvalu a neboj sa , Sami sa do toho dostane, nútiť niekoho ked je chorý sa ozaj neoplatííí, to teraz dobehnete .....)

maca21
24. feb 2011

caute caute baby moje ja od januara silno podnikam teda rozbieham to takze ja nemam casu poriadne ani na tych mojich chlapov a net uplne minimalne 😀 aj vecer zapnem fb ale to este pracovne vybavujem maily a tak 🙂 druhe nehrozi nejak ma toto pohltilo tak teraz by som si to nemohla ani dovolit, takze v skratke ale pokusim sa nakuknut castejsie aby som mala prehlad co mate nove 🙂 inak deticky mate bombove

tinakul
25. feb 2011

@maca21 a čo ťa tak pohltilo - v čom podnikáš?? Prezraď aj nám.... 😉

michalag
25. feb 2011

Ahojte 🙂 🙂 🙂

@maca21 tak nas obcas prid kuknut ked budes mat trosku casu 😉 .... a presne toto som sa chcela opytat aj ja, v com podnikas???

@tinakul ako dopadla oslava? predpokladam ze super 🙂

tinakul
25. feb 2011

@michalag mali sme to tu nablízku v reštaurácií, kde bol samozrejme aj detský kútik, tak to bolo perfiš 😉 Však neskôr hodím na fb fotečky 🙂 Teraz mám trošku Sophi nakapatú, soplíkuje a kašle - zase z MŠ 🤐 tak sa trošku liečime, nie je to našťastie na ATB... len také prechladnutie.... tak zatial....pa

michalag
21. mar 2011

Ahooojteeeee 🙂 🙂 🙂 🙂
@tinakul @dannynka no kde steeeeee????

Ako sa mate????

My zase bojujeme .... Najskor mi Sami prisiel 10.3.(streda) domov s teplotou, takze som si ho nechala dva dni doma a kedze mu nic ine nebolo tak som ho v pondelok 14.3. dala do skolky a poobede ked som pre neho prisla tak dost krival a vytacal nozicku do vonkajsej strany, kedze vecer sa to zhorsilo tak na druhy den isiel Igi s nim na chirurgiu a po 6 hodinach prisli domov ale nastastie to mal len silnejsie narazene .... a v ten vecer (15 dni od prveho dna v skolke) Igi nasiel Samkovi pod plecami na chrbate 2 bodky, ale to uz som vedela ze budu kiahne kedze mali rozsirene a tak aj bolo ..... takze teraz sa dostavame z kiahni .... Dnes je 7 den a celkom dobre to znasa, na tele ma zatial 40 kiahni bol bez teploty a zivy ako obvykle 😅 😀 .... Teraz cakam ci 28-29.3 to dostane aj Lucka, ale uz teraz vidim ze u nej to bude horsie 🤐 ... ale na druhej strane sa tesim ze uz budu mat obidvaja za tym 🙂 ... Takze u nas sa teraz takto gazduje 😅

bartezka
22. mar 2011

awojte chce,m sa opitat ci mozem ist do solaria ked kojim neviete poradit

tinakul
24. mar 2011

@michalag tu som, len nikto nepíše, sem tam nakuknem... ou, tak to máte veselo zase 😝 prajem výdrž a skoré uzdravenie!!! My sme kiahne nemali, ale sme zaočkované, tak snáď sa nám to vyhne... U nás ako naposledy som písala akurát Sophi bola chorá z MŠ soplíky a kašel,-nakoniec to bolo na ATB - tak bola tri týždne domka , v pondelok sme boli na päť ročnej prehliadke - zrak, tlak,moč, výška, váha, očkovanie, logopédia - našťastie sa princezička držala a všetko zvládla na jednotku 😉 Teraz chodí do škôlky a pre istotu som nasadila aj imunoglukán, aby sa v apríli niečo nenalepilo na nás 😝 Cynthi je na tri dni u babiny, takže mám tak volnejšie teraz... vlastne zajtra ju dovezúúú 🙂 už sa aj tešíme na ňu...tak u nás tolko..

@bartezka to ozaj neviem, ale ja osobne by som nešla, kým kojíš ....však spýtaj sa na poradni pediatričky ked pôjdete!!

bartezka
25. mar 2011

@tinakul
dakujem za radu velmi pekne asi to nebudem riskovattt