Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
7. mar 2008

danny zajtra chcem ísť okolo 15.00 keď maličká zaspinká... 😢

ahoj tinka
miška hore som vyšie tuším písala ako s malou neviem ak nie ospravedlňujem sa bude s nou kamarátka a na víkendy ujo cez obedy maťko

tinakul
7. mar 2008

ahojte teda všetky 😉
Juj matka to mi je ozaj lúto - a to už zajtra ??? 😕 No konečne kecáme aj naživo a ty ma opúštaš?? 🙄

michalag
7. mar 2008

matka ☹ ☹ ☹ ,

martinadt
7. mar 2008

tinka no hádam spolu ešte takto online obe pokecáme.. snáď

tinakul
7. mar 2008

no Mati som to teda nečakala ☹ ale tri týždne ubehnú ako voda a potrebuješ to - budeš mat obrovskú zmenu teda 🤐

dany, Miška ako ste sa mali??? Detičky hajajú??? 😕

martinadt
7. mar 2008

tinka neviem či ubehnú, keď som bola v nemocnici skoro tri dni tak som myslela že ako by som maličkú nevidela mesiac ale toto 😔
a pravdu povediac dosť sa bojím 😔

martinadt
7. mar 2008

ak sa mi nebude dať ísť na net napíšem sms aspoň tebe tinka alebo danke

tinakul
7. mar 2008

to ti verím, že sa bojíš, ved každá by sa bála opustit na tri týždne vlastné dieta ☹ dokonca aj ja len na víkendy dám Sophi, viac by som ani nemohla - nedokázala 😝 ale v tvojom prípade je to iné a robíš to práve nielen pre svoje dobro, ale aj pre dobro maličkej 😵 😵 aspon ta konečne poriadne preliečia 😵 😵 a to je obrovské plus, že sa ta niekto ujal, akoby na teba kašlali, nie,?? 😕 Tak to musíš brat z tejto lepšej stránky 😵

olianko
7. mar 2008

marti prepac 😔 to malo byt 10 😔 😵
no je tam jedno dievcatko co skrti ine deti, berie im veci, dnes Alex chytila za nausnicky, no normalne mi prislo az le aby jej ich nestrhla.Ked vidim, ze je pri nej tak vzdy berem Alex prec

martinadt
7. mar 2008

to áno, ale ja by som asi radšej nič nezistila ako ... ktovie čo ešte bude ... ale posnažím sa neprísť tam o rozum

michalag
7. mar 2008

tinka, my sme sa mali fajn, maly mi spinkal vyse 2,5 hodky, tak som uz chodila po byte a cakala kedy sa zobudi, chcela som ist von kym svietilo slniecko

a vy?

martinadt
7. mar 2008

oli ale veď to je hrozné a to jej maminka nič na to? 😕 😖

tinakul
7. mar 2008

Oli 😠 také deti nemusím ani ja čo ubližujú a naša je vždy tá, čo im dovolí všetko ☹
Miška my sme nedávno došli z Rakúska - kúpili sme si hodinky - vlastne ja som dostala 😉 malá je na víkendíku u babiny 😵 Tak to ti dobre zahajal, asi bol poriadne unavený 😀
Matka a boli ste dnes aj vonku??? Aké máte dnes počko?? 😕

martinadt
7. mar 2008

tinka dnes tu nebolo pekné počasie fúkal vietor a zamračené ako do snehu alebo do dažda ale nič len bola strašná zima z toho vetra
ale museli sme do mesta ...na obed sme boli

a ako bolo v Pandorfe? aké je tam počasie?

olianko
7. mar 2008

no jej mamina sa snazi na nu pekne hovorit ale postupne sa ton meni.... ale ja si nemozem pomoct, proste to dieta ma v sebe tu agresivitu.dnes napr.som dala Alex dole puncosky aby mala len ponozky, ona prisla k nej, chytila ju za prstiky, zacala ju takat a nakoniec je zatala nechty do lytka a stale tahala 😠 normalne jej tam zostali po tych nechtoch tie ciarky
marti az teraz som si precitala, ze ides do nemocky tak drzim palceky nech si tam posledny krat aby si uz nemusela byt tak dlho bez malej 😉

dannynka
autor
7. mar 2008

tinka tak my sme dnes boli pozret poobede babinu,ved bolo tak nadherne Gabika sa vybehala do sytosti s kocikom,aj sa vela nachodila a aj smykalky hojdacky to je jej .Uz dokonca sa vie sama dostat po schodikoch hore na smykalku a sama sa aj dole pusti taka je zlata .Domov sme sa vratili az o 20-00 a to sa jej nechcelo ani od nasich ist,musela siom ju nasilu obliect .A ked sme dosli domov najedla sa a hned sla spinkat,ako som ju polozila do postielky hned bola"tuha"

martinadt
7. mar 2008

oli a keby si to malé dievčatko ty zahriakla? nie nejako krikom ale proste nech to nerobí 😠 lebo ja by som asi tomu dievčatku isto niečo povedala...a ďakujem, budem dúfať že je to naposledy

tinakul
7. mar 2008

No my sme boli až na večer Mati - takže sa vlastne trošku ochladilo... ale vietor nefúkal 😉 kúpili sme si krásne swatchky - som si vybrala elegantné- také s gorálikmi aj manželík športovo - elegantné 😵 sa vytešujem trošku 😉 😉 bolo tam málo ludí, lebo obchody sú len do siedmej, tak ledva sme stihali 😝 neskôr sme vyrazili, ako bolo na pláne 😒 ale nakoniec sme stihli 😉

olianko
7. mar 2008

no ved ja jej vzd ypoviem nech to nerobi a ze to sa nesmie.nechchem velmi kricat na cudzie dieta ale na buduce sa asi nezdrzim

dannynka
autor
7. mar 2008

tinka odfot hodinecky a pochval sa nimi 😀 😀

martinadt
7. mar 2008

tinuš tak supr že ste kúpili a keď bolo menej ľudí to bolo lepšie no nie?

oli keby sa to stalo len raz tak dobre, ale keď to robí pernamentne? isto by som aspoň jej maminu poprosila nech si ju viac stráži

tinakul
7. mar 2008

No Oli to je fakt hrozné a jej matka čo??? 😕 A kolko malo mesiacov to dievčatko??? 😕
Dany to je supiš 😵 tie ihriská vedia deti poriadne unavit 😅 ja sa tiež už tesím na teplejšie dni, lebo aj našu to vždy tak unaví, že ledva dojdeme, ide hajat 😀

Mati a prečo ste museli do mesta?? 😕

olianko
7. mar 2008

to dievcatko ma asi 17mesiacov.
To cvicenie bolo teraz 3krat a bude este raz.Tak len dufam, ze na dalsi kurz sa uz neprihlasi.
a co sa tyka jej mamy tak mam pocit, ze ona je trosku bezradna, pocula som ako sa rozprava s cvicitelkou , ze to mala odkukala od nejakych susedov..no ale neviem neviem

martinadt
7. mar 2008

potrebovala soms i kúpiť nejaké ľudské pyžamo a župan, lebo čo som bola minule tak som tam pobehovala ako letný blázon ... mala som len košielku na ramienka saténovú a županik tiež len taký ako súpravku a všetci čumeli či som normálna zrejme

dannynka
autor
7. mar 2008

tinka-tak tak uz aby bolo teplucko 😉

tinakul
7. mar 2008

No tak aj ja poznám dievčatko agresívne má 19 mes. a dost je bitkárka ... no má to tiež v sebe 😝 je takých viac... ale ja okríknem aj cudzie, ked ide o Sophi 😝 nech sa spamätajú ich maminy 😠

A cvičíte na fit loptách, alebo???
Dany však admini ma zrušia ne??? 😕

dannynka
autor
7. mar 2008

tinka nechapem preco by ta mali zrusit 😅 😅 😲 😕

tinakul
7. mar 2008

tak oki, na chvílku vložím, len idem odfotit 😉

olianko
7. mar 2008

cvicime na fitloptach , aj s inymi malymi loptami, tancujeme , masirujeme sa ..to je z kazdehorozka troska 🙂
tinakul nezrusia ked tam das aj fotku Sophi 🙂

dannynka
autor
7. mar 2008

...jaaaaaj mne az teraz cvaklo..... 😅 😅 😅 😅

tak vloz na chvilku a potom vymazes ked nakukneme oki?