Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

monkula
13. feb 2008

niečo mi hovor...
Normálne mi je do plaču... Aj mamu som presvedčial ,nech mi príde postrážiť krpatú a Jarka, zmierila som sa s tým ,že bude malinká bezo mňa celý deň, aj keď sa toho desím ateraz toto

dannynka
autor
13. feb 2008

monkula,a v rodine nemas nikoho kto by s vami isiel?

tinakul
13. feb 2008

No to je fakt smola ☹ no ale pouvažuj ako dany hovorí, či nemáš ozaj nikoho takého??? 😕
Inak čauko Dany 🙂

dannynka
autor
13. feb 2008

tinka ako ste sa dnes mali?

tinakul
13. feb 2008

Dany no supiš - teda celkom fajn 😵 sme boli vonku len v obchodíku , lebo Sophinka ešte trošíčku soplíkuje ale sa to vždy lepší a lepší 😵 no a potom sme piekli takú vianočku s čokoládou VALENTINSKU 😝 no a teším sa dnes príde švagrinka a vymeníme si darčeky na valentína - takže my už budeme mat valentínsky den dnešnýýýý 😵
A vy ako mojko??? Gabika už lepšie ovela??? 😕

dannynka
autor
13. feb 2008

tinka no my tak vselijako 🙂
chod kuknut ip 😉

martinadt
13. feb 2008

ahojte babiky

ako sa máte?

ja som chorá, mám celé hrdlo zahnisané, neviem čo mám robiť 😠 😠 nechcem si len tak svojvoľne brať hocijaké lieky 😒 😠

tinuška odpíšem hned na IP len si asi idem urobiť čaj lebo ma asi porazí

michalag
13. feb 2008

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
Je tu niekto?

prisla som len na chvilku, lebo som taka nejaka unavena, zase na mna nieco lezie 😠 😒 .

matka tak sa rychlo vyliec 😉 . A ako sa ma Danielka?

maca21
14. feb 2008

pekny valentinsky dnik 🙂
ja som vcera bola s kamoskami na valentinsku veceru, trochen sme vypadli, kecali bolo superne 🙂

michalag
14. feb 2008

Breeee ranko,
Krasny Valentin 😉 🙂

dannynka
autor
14. feb 2008

ahojte 🙂
vsetkym prajem krasny valentin 😀 😀 😀 😀 😀

maca21
14. feb 2008

😀 😀 😀 😀

martinadt
14. feb 2008

ahoj kočky prišla som vás pozdraviť a zaželať aj ja pekného valentína 😵

miška Danielka sa má dobre 😵 klop klop našťastie, nechytila to zatiaľ odo mňa a dúfam že ani nechytí 🙂

večer sa možno stavím pôjdem si teraz trošku ľahnúť 😉 tak pa pá

oriel
14. feb 2008

Ahojte,nakukla som k vam,hoci som tu este len kratko.Krasneho valentina prajem....

olianko
14. feb 2008

ahojky
tak krasneho valentina 🙂
ako ste sa dnes mali? co ste dostali? my sice valentina neoslavujeme ale dostala som visne v cokolade ktore strasne zboznujem 🙂

martinadt
15. feb 2008

prajem pekné ránko

dnes som tu zavčasu 😅 ujo je doma a chceme ísť okolo deviatej do mesta nech maličká si posinká na vzduchu asi tu bude pekne 😵 lebo vonku sme už dávno neboli 😖 tak sa prevezieme a prejdeme 🙂

prajeme vám krásny dník

oriel vitaj medzi nami 😵

oli ja som dostala dve čokolády 😅 to som zvedavá kedy ich zase spáckam 😅 😅 a maličká dostala tiež od maťka takú mačičku maličkú, tak sme ju na kočik zavesili 😀 a od uja tiež také srdiečko gumové 😀

tinakul
15. feb 2008

čaute babule 😵
dodatočne KRASNEHO VALENTINA každej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja mám dnes upratovací den a ideme vybavovat oslavu, malú máme u babiny a deda 😵 tak si užívame romantického valentína - som napiekla koláč, malej sme darovali hodinky , ja som dostala bižutériu, velké čoko-srdce a kráááásnu valentínku , manželíkovi som darovala pulover modro-broskynkový 😵 sme si spravili krásny večer včera a dnes v tom budeme pokračovat 😵

Oriel vitaj, máš prekrásnu fotečku v pase - pristane ti to aj maličkej 😉
Mati idem ti odpísat do IP 😉

martinadt
15. feb 2008

tinuš si ešte tu? niečo potrebujem 😅

tinakul
15. feb 2008

Mati až teraz na chvílku.... 😉

dannynka
autor
15. feb 2008

tinka-vsetko naj Sophinke ku dvom rockom 😀 😀 😀
nech ju mama poslucha a nech dostane moooooooooooooooooooooooc darcekov 😉

michalag
15. feb 2008

Ahojte 🙂 ,

Tak mi zase soplikujeme, ale nastastie malo, ale chcela som sa spytat, moze to byt aj zo zubkov? Lebo dnes som malemu nasla dalsi ocny (3-ti) a uz nam pomaly vychadza aj posledny. Len dufam ze to nechytil odo mna 😖 , lebo ma asi porazi 😠

tinka, Sophinke vsetko naj, naj, naj k 2 rockom, hlavne vela zdravicka 😉 🙂 🙂 🙂

tinakul
15. feb 2008

babenky dakujéééééééééém vám - inak aj ja mám dnes narodeniny 😅 😀

tinakul
15. feb 2008

Miška ešte budem reagovat na tvoju otázočku 😉 No naša Sophi tie soplíky a prvé dni teplotky slabšie mala očividne zo zúbkov, lebo celé dni si chytala zúbky, hovorila, že ju to bolíííííí a dokonca jej dasienka krvácali z toho, že sa prerezávajú 😔 takže ak malý tvoj strká rúčky do pusinky - teda ak sú nejaké príznaky prerezávania sa, tak určite to bude z nich 😝 prajem skoré uzdravenie teda a gratulujem k zúbku 😉

michalag
15. feb 2008

tinka, tak aj tebe vsetko najlepsie 😉
Prerezava sa nam posledny ocny, tak preto sa pytam, ale ja som nachladnuta tak dufam ze to ma iba zo zubkov, lebo nema ani teploty

martinadt
15. feb 2008

ahojte, tak my už spinkáme

tinka nič z toho nebolo dnes 😅 ale všetko potrebné už mám nakúpené 😉 zajtra sa do toho pustím
dnes som si aspoň všetko požehlila a teraz ma dosť bolí hlava a nechce sa mi ísť ani si čaj urobiť, dala som si aspoň na hrdlo taký malinový sirup čo nám starká ešte dala

ako ste sa dnes mali?

dannynka
autor
15. feb 2008

T.I.N.K.A tak aj Tebe vsetko naj naj vela stasticka zdravicka,nech ta mangel poslucha a aby vam vsetko nadalej krasne klapalo a spnilo sa ti to po com tuzis 😉

matka my dnes celkom fajn a ty?

martinadt
15. feb 2008

ahojky no ja som už tu nejako mi nešiel net 😖 😒

dannynka
autor
15. feb 2008

matka no aj ja som este tu 🙂

martinadt
15. feb 2008

ahoj mojko čo robí Gabika spinká už? 😕 už je dobre?

dannynka
autor
15. feb 2008

no Gabika uz spinka asi od 20-15,ani vecerat nechcela asi este dozvuky s virozy 😝
a dnes mi spala za cely den iba 35-min 😒
a vy ako?