Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
12. mar 2008

No Maci ešte nesnažilkujeme, lebo v decembri - na vianoce by som termín nechcela 😝
Jéééj dany, tak odfot - nedávno ste buginu kupovali, či nie??? 😕
Fúha, tak ste na tom podobne ako Dany 😝 tiež jednoizbák?? No musí to byt tažkéééééé 😖 ale snád pomaly sa to prerobíííí, alebo vymení za väčší bytík... a plastové okná sú základom... aj my sa na jar chystáme vymenit a prerobit práve kuchynu 😝

maca21
12. mar 2008

tinka potom daj vediet co to 🙂

tinakul
12. mar 2008

oki Maci, len dúfam, že nie nejaké reklamné prospekty 😝

tinakul
12. mar 2008

Kočky tešíte sa už na velkonočné sviatky??? 😅 😕

maca21
12. mar 2008

tinka hadam by to neposielali v baliku.. 😉 tak kedy idete na snazilkovanie&? treba vyratat dobry termin 😀
hm my ideme na chatu tak sa tesiiiiiiiiiiiim 😀

michalag
12. mar 2008

tinka, ja ani nie 😅 , ale dufam ze ani tento rok ma drahy nevykupe 😝 . 2 roky dozadu mu to nevyslo, lebo najprv ma nechcel koli tomu ze som bola tehu a potom bol maly akurat na Velku noc chory, takze sme mali ine starosti a tento rok? 🤐

michalag
12. mar 2008

maci a vy kedy planujete druhe?

michalag
12. mar 2008

ozaj baby, neviete mi nieco poradit na pozvanku ku Samkovym narodeninam? Chcem nieco spravit, ale nic ma nenapada 😅 😖

maca21
12. mar 2008

miska nikdy 😀

tinakul
12. mar 2008

Maca ako čo nikdy??? 😕
Miška no čo by si chcela, nejakú básničku, alebo ??? 😕

maca21
12. mar 2008

tinka ja som momentalne presvedcena, ze druhe dieta nechcem mozno o 10rokov 😀

tinakul
12. mar 2008

Chudáčik Nicolas ☹ to mu nedoprajete súrodenca skôr, hm??? 😕 😀 A ani mužík nece??? 😕 A kam idete na tú chatu??? nejaké romantikus miestečko?? Možno sa niečo zadarííííííííí 😀

dannynka
autor
12. mar 2008

babulky idem vlozit fotto 😉

tinakul
12. mar 2008

No dany načase 😀 ten kočiík??? 😕

maca21
12. mar 2008

tinka manzel chce, ale ja nie, dobre mu je zatial 🙂 na chatu Donovaly, manzel neni doma TAK S MALYM A KAMoskami 😀 a poistena som tabletkami tak sa nezadari 😉

michalag
12. mar 2008

tinka, staci aj nieco obycajne

Ja to skusim spravit ako scrape 😅

danny, aj ja som zvedava 😕

maca21
12. mar 2008

danny krasny kocik aky dospelacky 😀

michalag
12. mar 2008

danny 😉 🙂 ,

dannynka
autor
12. mar 2008

baby dakujeem,sak sa mu aj moc tesila 😀

tinakul
12. mar 2008

No našu pozvánku si asi videla v mojom albume, to je čistá klasika, tak skús niečo podobné, hm??? Hlavne aby tam bolo miesto, čas, a dátum... 🙂 no a v tom scrape by boli údaje a fotky malého - dobrý nápadík 😉

Že poistená tabletkami, no teda - vidíš už sú na teba dvaja - no soráč traja - ja, tvoj manžel a malý - chceme druhé dííííííte 😀 😀 😀 pjosím a ty nám nevyhovieš??? 😀 😀 🤐

maca21
12. mar 2008

tinka 😀 😀 😀 daj pokoj 🙂 mozno ma to prejde ale zatial druhe dieta nie 😝 a Nicolas sa zatial nestazuje, ze chce surodenca 😀

tinakul
12. mar 2008

dany pekný kočík a aj tá fotečka na velkú noc 😉 Aj naša by stále nové chcela ale manžel povedal nie... jeden stačí - má trojkolku a basta 😀 🤐

tinakul
12. mar 2008

NO počkaj Maci až bude väčší - okolo mna samé tehu žienky, čo druhé čakajú - a Sophi sa nevie vinadívat na ich brušenká - ich hladká - že dokloli vybelú babo tetám 😀 a v minule vypotila na mužíka - tata tleba mamicke babo tupit do bluška 😀 😀

michalag
12. mar 2008

tinka, Sophi je podarena 😉 😀 😀 😀

dannynka
autor
12. mar 2008

baby ja sa lucim mala je hore a zobudila sa z revom,asi zuby tak pa pa vecer 😉

maca21
12. mar 2008

tinka vazne chutne 🙂
pa danny

tinakul
12. mar 2008

Všakže,??? Miška toto je krásne obdobie, ked začínajú kecat... však pomaly uvidíš aj ty 😉 niekedy sa ozaj vela nasmejeme 😀
Chúúda Gabika, dúfam, že ju to prejde čoskoro ☹ a ktoréže vám to teraz idú zúbky dany??? 😕
Babenky idem aj ja , ece mám kopec mailov v pošte a taktiež cem si pospat aspon hodku 😝 tak pááá zatial

Oli pekná foto
Matthew ozvi sa čo nové, oki??? 😕

michalag
12. mar 2008

danny, ahoj 🙂

michalag
12. mar 2008

idem aj ja, chcem nieco vymysliet na tu pozvanku a maly sa mi coskoro zobudi, tak uz nemam vela casu. Majte sa pekne a vecer sem nakuknem 😉

maca21
12. mar 2008

oki zienky tak idem aj ja 😀 tiez mam kopec mailov, treba poodpisovat, vecer pa pa