Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
30. mar 2008

dnes sme boli von kedze bolo krasne a maly sa vyjasil na odrazadle. Uz by som bola rada keby bolo viacej takych slnecnych dni, nie len 2 za mesiac 😒

tinakul
30. mar 2008

Miška teraz neviem, už máte po oslave?? 😕

adelik
30. mar 2008

ahojte 🙂

michalag
30. mar 2008

tinka, ten monologg ti celkom jde 😀 😀 😀
a vy ste co robkali, ci si vybalovala a vybalovala???

michalag
30. mar 2008

tinka, oslava bola vcera 🙂

ahoj adelik 🙂

tinakul
30. mar 2008

ahoj adelik 😉 no konečne aj s tebou si pokecám 😉 ako si ty trávila dník??? 😕
Miška no my sme si poobede ešte dali kúpel, zahajali sme v objatí , a dala som špinavé šaty a plavky do pračky prat, lebo páchli od cigariet a tiež od chlóru 🤐
A aká bola oslava??? Fotečky sú??? 😕

tinakul
30. mar 2008

Dany, Mati kde ste?? 😠 Ma naštvete a pôjdem spat 😠

michalag
30. mar 2008

tak super, aspon ste si poriadne oddychli a zrelaxovali 🙂
mame fotky, ale len myslim ze len 3 som dala do albumu

tinakul
30. mar 2008

jéééééééj Miška teraz vidím 😉 No ty máš teda iného fešáka domka - taký chutnučký blondáčik 😵 to po kom má??? 😕 Lebo ty sa mi zdáš tmavá, hm?? 😕 Ale sa mi zdá aj vysoký,hm??? A tá torta teda vyzerá fajnovo - si robila ty, alebo objednávka??? 😕
A čo malý podostával??? Vela vás bolo?? 😕

dannynka
autor
30. mar 2008

tinka-prosim nehnevaj sa ale mam kamosa na skype,kvoli nasmu auticku...lebo potrebujeme nieco v nom vymenit...a som rada ze som toho kamosa vobec zohnala 😅

martinadt
30. mar 2008

tinuš vy ste tu? 😅 ja som nevedela tak som sliedila inde na stránke 😅

už som tuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

tinakul
30. mar 2008

Dany 😠 hnevám sa - po dlhom čase sa ukážem a ty takto 😠 😀
Mati no pekne aj ty ☹ sliediš inde a ja môžem čakat 😠 😀

martinadt
30. mar 2008

tinuš nehnevaj saaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 tak som čakala 10 minút nikoho nikde tak som šla len tak kukať po nete 😝

tinakul
30. mar 2008

no oki,oki beriem to 😎 A čo nové??? 😕 Diduška hajká a Matthew maká?? 😕 😅

michalag
30. mar 2008

tinka, dakujeme, ved aj Sophi je krasavica 😉 .
Blondak je po nas oboch, ja som bola tiez blondava ked som bola mala ale casom mi zacali tmavnut a ked som si farbila na blond tak mi ztmavli este viac a drahy je spinavy blondak.
Tortu som objednavala, lebo ja na pecenie velmi nemam nervy.... na oslave sme mali svokru, svagrinu a moju maminu...a darceky?...od starkych dostal obelcko a od nas tiez oblecko a aj nejake hracky 🙂

martinadt
30. mar 2008

Maťko sa akurát dovliekol domkov 😝 danielka už spinká 🙂
a čo Sophi? 😝

tinakul
30. mar 2008

Miška díky 😉 Bude to Sophinkin tretí frajer v poradí, čo ty na to?? 😅 😀
No tak pekne dostal ako sa patrí - a mal radost??? 😕 alebo sa skôr unavil z toho??? Vlastne vy ste to mali asi doobeda však??? 😕

tinakul
30. mar 2008

Sophi tá zalahla- som ti písala asi aj v IP-čku 😉
Inak baby tá reklama na prádlo - saxana čo sa objavuje na prvej stránke... čo poviete ??? Dobré sexi však, normálne rozmýšlam manžela prekvapit - som si to práve pozerala 😝 😅

martinadt
30. mar 2008

áno akurát som dočitala odpíšem neskôr a ani neviem na ktoré foto si v IP reagovala 😅 😀
tinuš aká saxana? 😕

tinakul
30. mar 2008

My tu chrúmeme inak čínsku kapustu - sa tu rehocem 😀 😀 sme ako zajace 😀 😅

tinakul
30. mar 2008

www.saxana.sk 😉
Mati už neviem čo som reagovala?? 😅 😕 Pošli potom v IP čomu nerozumieš, lebo takto tomu ja nerozumiem 😀 😎

michalag
30. mar 2008

Ahoj mati 🙂 , 😝

tinka, hej, mali sme to doobeda. Navacsiu radost mal z drahy na auticka, nechcel ist naobed ani spinkat 😅 😀 , ale nakoniec zaspinkal a to od 13:00-16:45, tak musel byt riadne unaveny a s nim aj tatino 😀 😀 😀 .
Ved potom pofotim co podostaval ked sa nabiju baterky 🙂

Baby a co planujete zajtra?

martinadt
30. mar 2008

no tinka keby som sa tam hrabala ešte dve minúty asi tam objednám polovicu vecí 😀

tinakul
30. mar 2008

Tak pekne Miška--- tak treba stále unavit a bude pekne hajkat aj poobede 😉
Zajtra sa chystám do MC so Sophi 😉 ale uvidím aj podla počka - neviem či to je už aj na ihrisko - lebo šmykačka sa mi zdala ešte studenááááá 😝 A vy Miši?? 😕

Mati myslíš teraz v pokeci čo som písala - že si na nej fešanda??? 😕

dannynka
autor
30. mar 2008

No uz som tu....
Tinka vyskytol sa nam jeden problemik na aute,a kamos mi povedal ze aby som auto dala cim skvor skontrolovat...a my sme na nom boli dnes v Novom meste 😅 😕 😝
staci ti?

tinakul
30. mar 2008

Však Mati, aj mna to strašne naladilo 😀 No ale poviem vám po pôrode som sa asi prvý krát dala do plavok 😅
a výsledok?? No, chlapi sa otáčali, drahý žiarlil, a z báb som bola asi najchudšia 😅 no takže môžme pracovat pomaly na dalšom mimi 😀 😝

martinadt
30. mar 2008

inak ahoj všetkým kočkám tak neslušne som začala len s tinkou písať 😅

nie v IP si mi napísala že či je to tá z leta to si myslela túto čo mám teraz? 😕 😀

dannynka
autor
30. mar 2008

ntinka-no vidis....a ja este musim vela zhodit aby sa za mnou otacali chlapy 😝 😝 😝

tinakul
30. mar 2008

ee Dany , výhovorky, mne to nestačííííííííí 😀 😀 😀 A už je v poriadku to auto?? 😕

martinadt
30. mar 2008

tinka 😀 😀 😀 pekne, inak ja som si z quelle tiež objednávala kadejaké košielky 😅