Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
1. apr 2008

Ahojte, tak drahy ma konecne pustil na PC, ale to tu urcite nikto nie je 😅

tinka, my sme boli ockovany v 15 mesiacoch a teraz nas znova ockovali a kamaratka mi tiez vravela ze idu az v 3 rokoch tak som z toho trosku mimo 😅 . Ale aspon viem ze vazime 11,6 kg a meriame 85cm 🙂

olianko
2. apr 2008

ahojky 🙂
marti pekna nova foto 😉 a vlastne vsetky mate tusim novu 😅 😵
my sme uz skoro zdrave tak sa budem musiet objednat na to ockovanie.inak uz mame aj spodne ocne zuby takze uz nam chybaju len styri 😀
danny dietka zatial v poho.dnes mam UH, takze na obed bud pizza alebo klasicka spagety a na veceru...... 😀 ved vies

chymenitta33
2. apr 2008

Ahojte kočenky🙂))

tinakul
2. apr 2008

jéééééj oli čaues 😉 teba cez den len tak nevidno 😀
čauko chymenitta33 si tu nová?? 😕 Vitaj medzi nami maminami 😵
Miška no ved aj ja sa čudujem, ale pozerám výšku, váhu, to moja Sophi je ozaj taký obrík 😅 🤐
Mati ty si kde?? 😠 a Dany??? 😕

martinadt
2. apr 2008

ahojte kočky

ja teraz len na skok skočím do vani a potom sa snáď ukážem

tinka prečítam si aj IP a odpíšem

miška kde máš foto? 😕

oli ďakujem pekne, ako sa máte s Alex? super že máte už skoro všetky zúbky vonku

chymenitta ahoj ty si tu nová že?

dnes tu bol už Lucasko a nemala som moc času na nič som trochu zničená 🙄 vidím ako sa sem dostanem zatiaľ pa pá babiky

dannynka
autor
2. apr 2008

kde ste kto babulky?

dannynka
autor
2. apr 2008

ahojte...
tak ja som sem nakukla....na chvilocku....Cez den som nestihla lebo sme boli teda ja som bola braska cakat na stanicu,normalne som ho nespoznala.....opaleny pochudnuty ale stale on....
dosli sme domov a mala ako ho zbadala medzi dvermi hned utekala dp obyvacky co najdalej od neho sa ho bala,uz si ho po polroku ani nepametala .Ale po ceste domov sme ho viezli za kamoskou tak uz sa na neho v aute uskrnala lebo sedel vzadu vedla nej aj taky krasnucky rukasacik na chrbat jej doniesol,aj babiku taka bola spokojna ked s nim mohla behat ked ho mala na chrbte....ak sa mi podari zajtra odfotim a vlozim 😉

idem uz bruu pa pa

tinakul
2. apr 2008

Dany teraz som tu, ale vidím, že si išla haji 😔 No supiš, že bráško prišiel - po tom pofot tie vecičky, som zvedavá , oki??? 😕 😉
No asi som každý večer poslednááááááááááááá 😠

michalag
2. apr 2008

tinka, ani nie 😝 . Ja sem vecer obcas nakuknem, ale to uz buvate. Ja teraz po veceroch vysivam takze som tu malo 🤐 , asi by som sa mala hambit 😅

martinadt
2. apr 2008

ja až teraz bola som vo vani ste tu ešte niekto?
ale ja už len takto na skok

dannynka
autor
2. apr 2008

miska aj ja tu este teraz.... 😅
nejak som sa zakecala s kamoskou o jej svadbe a este tu snorim...... 😀 😀 😀

miska a kde ti zmyzla tvoja fotto? 😲

dannynka
autor
2. apr 2008

mtka ja ja ja ja 😀 😀 😀

michalag
2. apr 2008

danny, chcem si dat nejaku inu foto, len nejako nie je cas vybrat 😅

dannynka
autor
3. apr 2008

dobre ranko...... 😉
miska tak nejaku najdi a sikovno vymen 😉

dannynka
autor
3. apr 2008

a este som zabudla oli,uz spolu nemame ten isti den ja mam cestovinky az dnes,lebo sa mi tocele posunulo kvoli vode ktoru som mala v pondelok...... 😉

dannynka
autor
3. apr 2008

ahojte kto tu? 🙂

dannynka
autor
3. apr 2008

oki ked tu nik tak idem inde..... ☹

tinakul
3. apr 2008

Dany ja - ale až teraz 😀 No som zvedavá kto tu dnes bude, ha??? 😕 Baby nejak to tu flákame, tak sme sakra partia neeeeeeeeee? 🤐 😀

martinadt
3. apr 2008

tinka si ešte tuuuuuuuuuu? 😕

martinadt
3. apr 2008

no pozri na ňu a že je zvedavá kto tu bude 😠 a už si odišla 😀 😀 júúj dostaneš po ritke a budeš kľačať 😀 😀 😅

tinakul
3. apr 2008

tu som sakra, nepridáva mi to 😠

martinadt
3. apr 2008

😅 prepááááááč 😝
tak sophinka už zahajkala tak pekne? 😵 si ju opäť vyšťavila čooo?

tinakul
3. apr 2008

No zahajkala, lebo poobede som ju pre istotu ani nedávala 😎 však to by už celý den len vyspávala 😝 A Didi hajá?? 😀

tinakul
3. apr 2008

Mati si tu ešte??? 😅

martinadt
3. apr 2008

no jasné pred pol hodinkou zaspinkala 😝

tinakul
3. apr 2008

ja že si mi zdrhla... 😒 čo máte inak nové??? 😕 Potom ti odpíšem do IP, trošku nech pokecáme on-line

tinakul
3. apr 2008

Mati 😕 S kým sa to bavíš ešte?? S Maťkom v pozadí, alebo s Mirkom?? 😕

martinadt
3. apr 2008

nové ani nič, ideme byť s malou cez víkendík samé, lebo ujo ide k priateľke na víkend a maťko robí tak len cez obed s ním kus budeme no už sa teším naň 😖

tinakul
3. apr 2008

haloooooooooooo

martinadt
3. apr 2008

ja? s nikým sa nebavím 😕 tu len píšem