Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
18. apr 2008

to nejak skoro spinkáte ´Mati 😅 To čo si stvárala cez den s malou ha??? 😀

martinadt
18. apr 2008

ahoj tinuš si ešte tu? 😕

inak baby dnes čo sa nám stalo 😖 podvečer sme skočili do jedného detského domova, moc som tam chcela ísť a tu bolo plno hračiek s ktorými sa nik nehrá čo boli vlastne majiteľov domu tak že im to tam odvezieme a nechápem doteraz ale mňa tam nepustili s malou ☹ tak nakoniec šiel Maťko sám ale urobili mu tam s deckami také fotky no super to je 😵 normálne sa mi páčia 😵

dannynka
autor
18. apr 2008

ahojte.. 🙂

matka to vazne?preco ta tam nepustili?nechapem...aj ti povedali ze preco ta nepustili? 😲 😲

martinadt
18. apr 2008

ahoj danny
no netuším prečo práve to že mi to nevysvetlili ale že s malým dieťatkom ma tam nepustia ak chcem že ju mám dať postrážiť niekomu ale ja si malú nepustím mimo našej dediny moc z ruky 😖

dannynka
autor
18. apr 2008

matka tak to teda nechapem... 😒

martinadt
18. apr 2008

ani ja ved sú tam samé detičky 😖

dannynka
autor
18. apr 2008

ved to preto sa divim...mozu byt vobec radi ze ste im nieco doniesli 😒

tinakul
18. apr 2008

možno preto, aby tým detičkám nebolo lúto, že niekto má maminku, a oni nie 😖 možno to ťažšie znášajú, hm?? 😕

dannynka
autor
18. apr 2008

tinka vitaaaaj 😀 😀 😀 ako vrtacie prace dopadli?hmm?

dannynka
autor
18. apr 2008

tinka si mi usla dobre vediet aj ja ti zajtra zdrhnem 😀 😀 😀

michalag
18. apr 2008

to ste este tuuuuu 😕 .
Ja uz pojdem za chvilku do hajan, lebo zajtra o 8:00 tu mam svokrovcov, tak aby som bola ako tak svieza 😅
tinka, potom daj foto ako ste malej skraslili izbicku 😉 , rada najdem inspiracie 😝 😀

dannynka
autor
18. apr 2008

miska ja tu len nakukla tiez uz odchadzam do hajan.... 😉

tak prajem aby ste mali zajtra pekny dnik 😉

bru nocku 😔 😔

michalag
18. apr 2008

danny, aj tebe bruuu nocku 🙂 😉
😔 😔 😔 😔

tinakul
19. apr 2008

čaute 😀
Dany sorry, že som zdrhla, to vieš práca čakala v posteli 😎 No a ked sme teraz len dvaja, tak nemôžem mužíka zanedbávať, tak soráč sa nehnevaj oki?? Sa polepšímmmmmmmmm 😎
Miši no niekedy odfotim, my sme len malé doplnky dávali, zatial to nie je celé hotové 😉 Ale záclony pasujú perfektne teda - úplne sa izbička zmenila 😉
Teraz práve ideme zháňať závesy do obyvačky na mieru - chcela by som po zem dlhé a s nejakými peknými sponami pripevnenéééé, no mám to premyslené, len či také budú mať 😝 TAk zatial sa tu majte...pekný dník

dannynka
autor
19. apr 2008

🙂 😉

michalag
19. apr 2008

Ahojte 🙂 , tak starkovci odisli a ja musim ist osupat zemiaky k masu a potom idem k mamine na kavicku, ved trochu oddychu nezaskodi 😝 🙂 😉
Tak sa tu majte a pekny zvysok dna (hoci uprsaneho ☹ )

dannynka
autor
19. apr 2008

kde ste kto?hmm 🙂

olianko
19. apr 2008

ahojky
tak ako sa mate?
ja som dnes robila salat a zajtra budu rezne.Moj ocko ma narodky a tak budeme mat mansiu oslavu 🙂
nestihla som vsetko citat ale dufam, ze ste zdrave a aj deticky
a tinakul vy idete robit malej izbicku? nas to caka tiez ale najprv chceme dat do poriadku obyvku.Potom mi mozes dat tip , ze kde ste pokupili veci malej do izby
marti asi ta nechceli pustit do toho domova kvoli tomu, ze ozaj by to tie deticky zle znasali keby si mala malu so sebou a oni by to videli ☹

martinadt
19. apr 2008

ahoojte kočky

martinadt
19. apr 2008

jéj ahoj oli ani som si nevšimla že si písala 😅
tak všetko naj ockovi 😵 zabavte sa na oslave 😉
do toho domova, no celkom si to neviem vysvetliť ...

tinakul
19. apr 2008

čaute 🙂
No oli rada dám typy, ale my sme len niečo doplnali, všetko je macko-pooh - kupované obliečky a záclony z katalogu Quele, potom sieťky na hračky - kupované v Ikei, disney obrazy v Kike... a proste len hračky sú tam bez nábytku- ako šmýkačka, tabula velká magnetická, kuchynka detská ... no a malý plastový stôl so stoličkou - taktiež obrovský výber je v Ikei 😉
My budeme dávať na mieru neskôr nábytok ale už taký študenstký skôr... 😉

Aký ste mali dník všetky??? 😕

dannynka
autor
19. apr 2008

matka ahojky,idem na chvilku mimo mangel potrebuje nieco na pc ale asi tak za 10-min som spet..ak chces pockaj na mna 😉

dannynka
autor
19. apr 2008

tinka tuuuuuuu 😀

tinakul
19. apr 2008

Bože po sebe čítam, že tipy s tvrdým y ... 😅 to už na tej MD mi haraší 😝
Dany mňa si si ani nevšimla pre zmenu?? 😠 😀

dannynka
autor
19. apr 2008

ale vsimla 😀 😀

tinakul
19. apr 2008

no veď preto 😎 😀

tinakul
19. apr 2008

ty brďo ale sme dobré - Dany že v rovnakom čase sme stihli štyri maily 😅

olianko
19. apr 2008

tak este som nakukla ci tu niekto je 🙂
ozaj baby kolko miniete penazi za mesiac na stravu?myslim len stravu, ziadne cistiace pripravky, plienky a pod. 🙂
martri a ty mas odkedy 2deti? 😕 😵

dannynka
autor
19. apr 2008

tinka nooo sikule sme 😀

ahoj oli 😉

dannynka
autor
19. apr 2008

oli-no veru ani neviem...nejak to nepocitam.... 😅 😅