Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
3. sep 2009

ok.bruu nocku 😔

michalag
3. sep 2009

Ahojte, prisla som vas aspon pozdravit 🙂

tinka, danny, matka ako sa mate?

dannynka
autor
4. sep 2009

jeeej miska pekne od Teba 🙂 A ty sa ako mas?a Samko uz chodi do sklolky vsak?ako to zvlada?A ty sa ako citis?

zute17
4. sep 2009

ahoj Dani,co jsi dneska tak brzo zmizla?

olianko
4. sep 2009

Ahojky 🙂
Michalag gratulujem k tehulkovaniu 🙂
Danny tak maly sa uz takto pretaca.....my si na to este pockame 🙂
Saska uz zarezava v skolke, zatial je tam len na dve hodky ale aj tak sa jej tam velmi neche chodit.Ale ked tam uz je tak je vesela a hra sa s detmi.
Tak som zvedava co bude po vikende.Joj taka som unavena a tak sa mi chce spaaaaat 😝

dannynka
autor
4. sep 2009

zuzi kedy myslis ze skoro zmizla ja som este stal etu snorim na MMA 😀

oli-ja mam Gabiku doma,kedzee rano vstaveme vacsinou po 8-mej a ja nemam tu dusu ju budit a mm chodi na 6-tu.Ozaj a Vy sa ako mate?alo sa dari Maximkovi? a alex poslucha?

dannynka
autor
5. sep 2009

kto ste tu?a ozaj neviete co je s tinakul? 😕

martinadt
6. sep 2009

ahojte baby, ako sa máte? ja som dnes upratovala malá je von s ujom, čo máte nové? 😕

martinadt
6. sep 2009

danny Tinka je asi u rodičov stále, však prerábali tú kúpelku čo spomínala

dannynka
autor
7. sep 2009

ahojte 🙂

matka dik za info,uz som myslela ze jej sms napisem 😅 Ozaj a Tvoja Didinka sa ma ako?

martinadt
7. sep 2009

danny my v pohode s maličkou je všetko ok.. a čo vy?

dannynka
autor
8. sep 2009

tak to je super matka 😉

no my tiez celkom v pohode.....Gabiku mam doma tak si gazdujeme spolu ale dakedy mi aj pride luto ze mohla byt uz v skolke s detickamy ale ked nam je doma tak fajn... 😅

dannynka
autor
9. sep 2009

pekny dník vsetkym prajem 🙂 😉

tinakul
10. sep 2009

čautééééééé babule 🙂 Už som mala absťák, tak mi nedalo a nakukla som 😅 😉 V prvom rade ti Miška gratulujem k tehu 😵 som milo prekvapená 😉 Sme sa asi všetky nakazili... ešte Maťka zostáva 😀
No kúpelna a wc-ko sú krásne, len zase také dvere sme si objednali, že žiaden stolár to nevie nasadiť, vraj nová technologia, tak čakáíme na servis priamo z firmy 😝 No a robia sa stále nejaké detaily, základ však už je 😝
No a Sophinka nastúpila do MŠ toho 2.9 a hned tam musela do dvanastej zostať, bola v pohodičke celý deň, no potom ju sotil nejaký chalanisko na zem a sa rozplakala, že chce mamu, a bojí sa toho chalana... 😒 No viete si predstaviť, že další deň odmietala ísť do MŠ, mali sme asi trojdňové výstupy, hysáky, plač ☹ no hrôza, a teraz???? 😅 Už klop-klop tretí deň išla aj ráno pekne, s tým, že maminka nezabudni pre mňa prísť po obedíku 😵 aby som to nezakríkla 😝
Cynthi má už pomaly 9 kíl, sama sa postaví, sadne si, plazí sa a už aj štvornožkuje tak nemotornejšie - spraví asi dva kroky a radšej si sadne 😀 no sranda... zúbky ešte nemáme, len od včera je nejaká mrzutejšia a v noci zle spala, mala aj trošku zvýšenú teplotku - 37,2 a takto jej to kolíše aj dnes - tak uvidíme - slintá o stošesť - neviem či to pripísať zúbkom 🤐
Tak som sa vykecala, potom sa ešte ozvem, pa zatial

dannynka
autor
10. sep 2009

jeeej tinka ahojky ty aj zijes 😀 Cynthii gratulko k dnesnim 8-mim mesiacikom 😵 😵

inak nas Domi mal na poslednej poradni 6560ga to ma iba 4-mesiace... 😀

tinakul
11. sep 2009

No Dany, vy nás tuším aj predbehnete s tými kilami 😎 a čo s kilami, možno aj zo zubami, ved mi nemáme ešte stále ani jeden 😖 ale to som už písala... no a čo nové??? Nejako to tu viazne a ja som sa na vás tešila 🙄 😝

dannynka
autor
11. sep 2009

tinka no vo vahe urcite a zo zubkami mozno 😉 Ale nic neboj GAbike isli zubky az ked mala 10-mesiacov takze este mate cas 😀

inak aj mne si tu uz chybala...u nas nic nove,akurat to ze sme auto vymenili,a s Gabikou gazdujeme doma kedze som ju do skolky nedala..tak nam je doma veselsie 😵

a vy ako?

janbari
12. sep 2009

čau dievčatá.....toto sa vám bude páčiť a verlo vám oidporúčam vyrobiť také niečo deťúrencom...mňa to napadlo len včera....kuknite fotečky http://janbari.webnode.sk/na-skle-malovane/

michalag
12. sep 2009

Ahojte babenky 🙂 , velmi ste mi chybali

tinka, dufam ze Sophi je uz v skolke super a ziadny chalan ju nestrka ... Cynthi blahozelaaame dodatocne uz k 8 mesiacikom 😵 , doma mas riadnu sikovnicu ked uz spravi aj 2 krocky 🙂

danny, maly ma peknu vahu, tak to mas asi co nosit, ale bude z neho poriadny chlap 😉

matka ako sa mate?

ja vas tu poriadne zanedbavam, ale v poslednom case byvam strasne unavena a urcite viete o com hovorim 😝 Nas aspon nieco donutilo si viac hladat vacsie byvanie, ale zatial to nie je bohvieco ☹, ale zatial je cas 😅
Sami tiez nastupil od 2.9. do skolky a prvy den bol taky vselijaky ale stala sa nam 4x nehoda 🤐 a od vteda sa denne v skolke pocikavame ☹ , uz neviem ako ho donutit a vysvetlit ze sa ma pytat cikat, ze je to pohodlnejsie ako mokre slipy (aj ked jemu to nevadi)... v ten tyzden co nastupili to bolo ako tak, ale vzdy ked ma videl aj teraz ked pre neho pridem a ma zbada zacne strasne plakat, ale to su asi emocie (aspon tak mi bolo povedane), ale od tohto utorka zacal rano plakavat a stale mi vravel ze on "zajtra" uz do skolky nejde iba s maminkou, malo tam papa (doma ma potom ide zjest aj z topankami), malo spinka a nechcel sa zapajat do hier ani sa s nikym nerozpraval, ale toto uz je trosku lepsie 🙂 ... no asi to znasa trosku horsie ako ine deti

Inak babenky kedy ste oznamili svojim starsim deturencom ze budu mat sestricku alebo braceka?

michalag
14. sep 2009

halooooo 😕 😕 😕 ☹

dannynka
autor
14. sep 2009

pekny vecer prajem 🙂

miska vies o tom ze Ti termin vychadza v ten isty datum ako sa mi Domi narodil 😵

michalag
14. sep 2009

danny, ano uz aj ja som na to myslela 😉 🙂 , april je krasny jarny mesiac 😵

dannynka
autor
14. sep 2009

veeeeru.... 😵 aj mm sa narodil 25-teho 😉

ozaj a ako sa citis?

michalag
14. sep 2009

obcas mam tazobu na zaludku, ale misu som nastastie zatial neobimala 🙂 a zacala na mna vecer padat unava, ale to je asi tak vsetko, obcas mozno nejake pachy ale to je velmi malo

A vy sa mate ako? Pozeram ze Dominik s Gabikou krasne rastu 😵

martinadt
15. sep 2009

čaute kočky..

Tinka ja budem zostávať k tomu tehu ešte veľmi veľmi dlho asi 😝
Miška my sa máme dobre dá sa povedať, v podstate všetko po starom 🙂 malá sem tam poslúcha sem tam nie 🙂 a malému sa v škôlke nepáči? či len tie šikovačky do škôlky sú také kritické a potom sa vyhrá s detičkami? 😕
danny a vy sa ako máte? 🙂

dannynka
autor
15. sep 2009

ahojte 🙂

tak my sme momentalne vsetci chorí,nastastie gabike som to odchytila v spravnom case takze ta uz len troska sopli.Ale zato Dominik chuda aj horuckoval,prehana ho a do toho aj sopli,hlieny v hrdle ho drazdia a ani buvat sa mu neda....takze tak.Aj na mna nieco liezlo ale uz je nastastie lepsie 😉

ozaj matka,ani sa nenazdas a bude maz Didinka 3-rocky co planujes dalej?

dannynka
autor
16. sep 2009

takze dnes sme boli u dr a Domi ma ATB ☹

martinadt
17. sep 2009

danny, tak domčovi skoré uzdravenie 😉
my sa dnes chystáme do mesta, len mi treba ísť umyť vlasy 😅

dannynka
autor
17. sep 2009

matka dakujeme,a ako bolo v meste? 🙂

martinadt
18. sep 2009

potrebovala som malej kúpiť nejaké botasky, pretože mala iba také plátenky na leto a predsa je už chladnejšie, cez deň je nejakých 20 stupňov tak nechcem aby od nožičiek nachladla, tak sme kúpili také bieloružové nike na suchý zips, len sú jej trošku veľké tak snáď ich bude nosiť aj na jar 😕
a vy čo porábate celé dni? aké máte počko? nám na víkend hlásia akurát dažde 🙄 tak rozmýšľame, že pôjdeme s malou do nejakého bazéna aspoň nech sa kus počľapká vo vodičke