Pokec pre tie, čo si vyznali sympatie...

monkula
11. dec 2007

tak, aby sme boli v súlade s pravidlami, tu kecajme, milé sympošky... 😀

prvapomoc
11. dec 2007

vavka to musíš mať doma stále super naládu 😀 😀 😀

erika153
11. dec 2007

😀 neeeeee aj moj je vacsinou 😎 ale ja ho casto nevidam, takze uz si ani nepamatam. ☹ 😅

vavka33
11. dec 2007

Ano,ked je manzel doma,stale sa tu smejeme.Ja nechapem,ze moze existovat taky clovek.A ked sa on smeje,tak sa smejem aj ja ,aj ked v tej chvily placem 😵

melory
11. dec 2007

sympatie vyznane 😉

prvapomoc
11. dec 2007

melory nič si z toho nerob,výnimky su najlepšie 😉

melory
11. dec 2007

a potvrdzuju pravidlo, ze baby...tie co si na mna spominaju v teme hit tyzdna

mirko06
11. dec 2007

fíííha, ste pokročili od výšky, váhy, veku a pod. 😀
melory: a už ste našli ten byt v BA? som aktuálna...

melory
11. dec 2007

mirko06 nakoniec sme ostali v tom meste kde sme aj boli, ale super sme zohnali, fakt pekny

mirko06
11. dec 2007

všade dobre, v trnave najlepšie 🙂

maryem
11. dec 2007

🙂caute..toto som omylom napisala v teme, ktora je vstupom do tohto druheho levelu 😀
baby, napad tejto temy je fakt hitovka🙂 taka mila vesela skupika.Vy skupino sorry,nezapadam.nevyznala som ziadnej v teme sympatie ale ked sa mi nechce rozmyslat, kolko ich tu stade registrujem.

zuz11
11. dec 2007

maryem • 1d • Dnes o 23:15
baby, napad tejto temy je fakt hitovka🙂 taka mila vesela skupika.Vy skupino 😀 sorry,nezapadam.nevyznala som ziadnej v teme sympatie 🤐 ale ked sa mi nechce rozmyslat, kolko ich tu stade registrujem.

maryem
11. dec 2007

zuzi, ty si taka sikovna🙂 a ja som nechcela otravovat admina kvoli takej blbosti,ako presun nejakej vety🙂dikes 🤐

zuz11
11. dec 2007

maryem, co by sme pre vas neurobili 😉 v taketo veci sda dobre citaju a aj opravuju 😉

maryem
11. dec 2007

robite vsetko,co nam na monitore vidite 😀 oki,ale sme mimo temy,este by si nas mohla zmazat🙂

zuz11
11. dec 2007

maryem, tu mozme pisat o com len chceme 😉 😀 tu nic nemazem, iba velke pismena, nadavky, urazky, vulgarizmi alebo udaje firiem, ale to tu dufam nehrozi 😀

ukana
12. dec 2007

baby, super tema konecne, po vcerajsku som bola trochu z MK sklamana 😝 , ale dnes ma to nastartovalo, a prsty mi po klavesnici zasa behaju s radostou 😅 😅 😅 LUUUUBIIIM MK!

zuzana76
12. dec 2007

ahojteeee

co porabame?

erika153
12. dec 2007

ahojte 🙂
melory vy sa stahujete do BA? 😅 😕 😕 😕

vesi
12. dec 2007

prajem krásny deň 😀

monkula
autor
12. dec 2007

jó reggelt...

Ďakujem vám všetkým, ktoré ste vytvorenie tejto témy zobrali ako výýýborný nápad , trošku som už bola smutná zo zbytočných tém, ktoré tu vznikali, a ako sa tu baby hádali kvôli ničomu...
Takže kecajte, sťažujte sa, ale s láskou 😀 😀
Zuz11, neboj, tu vulgarizmy nepadnú, ani si nebudeme nadávať, toto je pozitívna téma...

kiwuska
12. dec 2007

asi nie som v obraze. co sa tu vcera dialo? Ale aby som neodbocila od temy. Sem tam zabludim aj na junovcatka a tam je veselo 😀

monkula
autor
12. dec 2007

Ahoj kiwuška, nič sa nedialo, len mal niekto úžasný nápad, vytvoriť tému, kde si každý vyznáva sympatie,(ja)a potom som založila ešte jednu, aby sme neodbáčali od témy a tu si len tak kecáme, pozitívne naladené, len tak o ničom...

erika153
12. dec 2007

kiwuska tak to sme dve 😀

monkula
autor
12. dec 2007

Ahaa, myslíte tie hádky, stačí si prečítať názvy zamknutých tém, hnus 😒

erika153
12. dec 2007

ja som myslela s tymi junovcatmi 🙂 😀

monkula
autor
12. dec 2007

Ahaaa, asi si sedím na kábli... 😀

vavka33
12. dec 2007

Mon,tak zdvihni ritulu z toho kabla 😉

majka35
12. dec 2007

dooobry deň ... kde steeeeee .... 🙂 🙂

monkula
autor
12. dec 2007

Tu soooom, varila som, žehlila, ešte musím urobiť krém a naplniť linecké sušienky, mám toho veľa... 😝

monkula
autor
12. dec 2007

jeej, bihan, pekné nové foto, aj Vavka, ale o tom sme sa už rozprávali v januárovkách...