Pokoj v duši. Oplatí sa ísť na to do kina?

luciaakubko
8. feb 2009

...boli ste niekto? odvsadial sa na mna vali uputavka na tento film, tak by som rada vedela, ci sa oplati na to sadnut do kina, dikes 😀

jonki
8. feb 2009

Ano bola som, no co ja viem....ak chodis do kina casto, tak preco nie...ale ak je toto prve kino po dlhom case, ja osobne by som si asi vybrala lepsi film 😉

Dufam, ze sa nikto neurazi....chapem, ze nazory a chut je rozna. Ja som povedala, ze na slovenske pomery celkom dobry film...myslim kamera, zvuk, herecky vykon....ale mne sa myslienka zdala nejaka nedotiahnuta...
Na druhej strane kamoska to videla a povedala, ze myslienka bola uzasna a hlavne sa jej pacila ta nevypovedana myslienka...

Podla mna bola reklama premrstena....odvsadial na na mna valila ta pesnicka 😀 ...a som sa na nu tesila, lebo sa mne sa Kirschnerkin hlas veeeelmi paci...no a samozrejme dali ju na konci pri titulkach a to uz vsetci robili hluk, vstavali a odchadzali z kina.... 😠

Fakt je to o vkuse, kazdemu sa paci nieco ine.

(baby za nami asi po 40 minutach filmu dost hlasne prejavili svoj nazor otazkou, kedy sa uz zacne ten film)

mikalove
8. feb 2009

jonki si ma nepotešila,my na ten film čakame a fakt reklama je poriadna

zuzanat
8. feb 2009

moja sestra nan bola a povedala, ze nic moc, druhy krat by uz nesla 😖

duskaf
8. feb 2009

Mne sa veľmi páči pieseň.

bibula
8. feb 2009

tak piesen je na nom asi jedina dobra 😀
inac aj ked ukazovali "vraj nase celebrity" ,ked isli z premiery-neboli 2x nadseny 😎

maryah
8. feb 2009

caute, ta piesen je super... film som nevidela, ale tesim sa nan...

expertka8
8. feb 2009

...diiik za usetrene bubaky 😅

etuska
8. feb 2009
https://www.youtube.com/watch?v=IOF0BuAxznE

tak aspon piesen si vychutnajte 🙂 -je ozaj krasna 😔

titkovamiriam
9. feb 2009

nato ze je nas sa da pozerat 🙂 ale je fakt ze nez to zacne hned to skonci ☹

libka1
9. feb 2009

Aj mne sa ta pesnicka velmi paci, je chytlava 😉

titkovamiriam
9. feb 2009

tango s komarmi sa mi zda lepsi film 😀 no to mozno preto ze mam rada dvojicu-/luknar 😀 hajdu/ 😀 a aj ten film nestida teda nic moc a aku ma reklamu 😒

adulik23
9. feb 2009

ja som na tom bola vcera a ... nic moc. stale som cakala, kedy to vypukne a zrazu bol koniec. 80 minutovy film sa da povedal 2 vetami.

skusim este to tango a nestydu a uvidim. 🙂

depecko
9. feb 2009

ahojte ,aj my sme boli s manželom na filme a poviem pravdu odchádzali sme z kina-tak zvláštne naladený.Ten koniec bol viac ako zvláštny.Keby nebolo tej pesničky od Janky K,tak film padne do zabudnutia.Radšej pôjdem na MAMMA MIU 3 krát 😀 /síce už je na DVD/ 🙂