Pomáhajú krémy proti celulitíde?

barabra1
16. jún 2008

Pouzivate kremi proti celulitide?Pomaha to vobec? 😒 A ake su najlepsie! 😉

klongova
16. jún 2008

Ja nepoužívam sú zbytočne drahé a nemôžeš ich používať len týždeň a potom dosť. Treba ich používať najmenej rok - dva. Mám kamarátku, ktorá robí v drogérií a tá mi povedala, že ani tie najdrahšie nie sú najlepšie. V reklame povedia stačí natierať dva týždne a budete bez celulitídy. Keby to fungovalo nebolo by toľko tučných ľudí. Tak je to aj s prípravkami na chudnutie, ale musíš sa rozhodnúť sama. Niekde som čítala, že celolitídu má každá žena či jej ju vidno alebo nie. Proste ju máš a budeš mať. Nikdy ti nezmizne. Asi som ťa nepotešila 😢 no je to tak 😀 klongi

mysti
16. jún 2008

ahojte baby...ja mam tiez celulitidu a som chuda...cvicim 2x do tyzdna aerobik a nepomaha to. najhorsie je to na zadku, stehna by este usli...mala som na VS spoluziacku, ktora vazila cca 45kg a tiez ju mala. A to neschudla, vzdy vazila len tolko. Neviem, preco je to tak, ze jedna ju mame a druha nie (teda aspon to nie je vidno). O tyzden idem na dovolenku a mam strach sa vyzliect do plaviek... 😒

liana
16. jún 2008

babulky, celulu má každá, len niektoré to nechcú priznať 😀 úplne sa jej nezbavíme, len ju môžeme zmierniť. takže treba si zadovážiť masážny strojček, poctivo si masírovať stehná a ona sa zmierni, lebo prekrvíte pokožku a trošku rozpustíte tuk.

miresta
16. jún 2008

ahojte baby - ja som po pôrode a teraz mám dosť viditeľnú celulitídu, predtým raz som mala raz nie, ale kým bola taká slabá, veľmi mi pomohla káva zrnková, ktorú som si pre sprchovaním zmiešala s sprchovacým gélom, alebo ešte lepšie med z kávou, to úplne zjemní pokožku 🙂 a pomôže aj celulitíde, je to recept Jennifer Lopez, ale vyskúšala som to , mne to pomohlo, teraz je to horšie, lebo je celulitída hlbšia ☹

mysti
16. jún 2008

nemate este baby nejake "ludove" recepty na celulitidu? ktore mate odskusane alebo viete, ze naozaj zaberaju...lebo tie kremy su naozaj nehorazne drahe a vysledok je naozaj len slaby... 😠 😖

miresta
16. jún 2008

mysti - ináč na tie kozmetické prípravky proti celulitíde, to som čítala, že nielen, že majú slabý účinok, ale keď ich začneš užívať, tak ich musíš užívať už vždy, lebo ináč sa po skončení používania celulitída ešte zhorší. ☹

miresta
16. jún 2008

mysti - no a "ľudové recepty" , tak ja už len viem, že ak si po horúcom kúpeli masíruješ tie miesta, kde je celulitída, najlepšie masážnymi guličkami, tak to tiež pomáha.

vanila
16. jún 2008

Ahojte! Tak tiez patrim do klubu z celulitidou. ☹ Vyskusala som rozne kremy, cvicenie, masaze ,zabaly no vsetko to bolo na nic. Uz premyslam nad odsatim,lebo ma to umara,ked sa na seba musim pozerat. Keby nebolo to tak viditelne by som bola spokojnejsia.

januliak
16. jún 2008

Ahojte, ja tiez patrim k tym, co im je celulitida vidiet a to ja ju nemam len na stehnach a zadku, ale aj ako su rebra ☹ 🙄 Ja som jeden cas robila pri korculovani to, ze som sa zabalila to potravinovej folie, sice som sa riadne potila, ale pomohlo mi to aj na celulitidu, ale aj na zmensenie obvodu stehien a brucha 😵 Asi to zacnem opat praktikovat, ale teraz idem skusat ten vibra slim, ked uz som ho dostala 😀

mysti
16. jún 2008

januliak, tak potom daj vediet, ako vibra slim zabera...
Viete baby, mne sa zda, ze cim viac aj cvicim, ty je to viac viditelnejsie. A pritom sa snazim aj zdravo stravovat, do roboty chodim peso (skoro 1,5 km) a aj tak nic nezabera... ☹

januliak
16. jún 2008

Mysti 😉
Ty si inak akcna, ja sa teraz po porode neviem do nicoho dokopat, vsetku energiu davam do inych veci ako do cvicenia a potom aj ked chcem si zacvicit, tak je vecer a to padam od unavy 🙄 Ale uz to musim prelomit, od dnesneho dna si davam pozor na jedlo a zacinam cvicit na fitlopte(mam vsetky dvd s cvicenim a ani raz som ich nemala pustene) 😀

m.a.j.u.l.a
16. jún 2008

Tak ja som sa už zmierila s tým, že celulitídy sa nikdy nezbavím, nech si kúpim akýkoľvek krém ☹ už som ich vyskúšala niekoľko, myslím si, že tie krémy pomôžu takým babám, u ktorých celulitída len začína a nie u mňa, ja ju mám už v pokročilom štádiu 😀 no to až tak smiešne nie je ☹ 🙂
A nie je pravda podľa mňa, že ju má každý, švagriná má krásnu postavu a ani len náznak celulitídy... 😔
Ja som čítala, že ako prevencia je piť veľa, veľa tekutín ako v lete, tak aj v zime (po celý rok) a počas sprchovania každý deň striedať teplú so studenou vodou 😉

mysti
16. jún 2008

majula, s tymi tekutinami je to pravda, ja praveze pijem vela-vela vody aj v zime cajikov...aj vodu...a stae je tam...nech robim, co robim. Mam k svojej postave sirsie boky (zase nie strasne), ale mne sa vzdy vsetok tuk usadzal tam. Teraz ked cvicim, je to uz lepsie a mam uz dokonca aj svaly. Brucho zase nemam ziadne, nikdy som s nim problem nelala, na cviceni zmakneme niekolko sto brusakov, tak mam brusko pekne vypracovane, len ten zadok...akoby ani nebol moj... 😠 😖

ivka10
16. jún 2008

Baby a skusali ste lymfodrenaz?

mari.m
17. jún 2008

ja pouzivam nivea goodbye, a tiez zrnkovu kavu zmiesanu s morskou solou pri sprchovani.. a pomaha..
raz je viditelnejsia, raz menej..

ale co ma trapi su strie 😒 schudla som 5kg a zadok mam nimi posiaty 😠

miresta
17. jún 2008

tak strie trápia aj mňa a riadne, dokonca som počas pôrodu používala gél aj krémy proti stiám, aj tak nepomohlo, ja ich mám skoro všade, na stehnách z vnútornej strany, na bruchu, trochu na zadku, je to hrozné, teraz bude prvé leto po pôrode a ja neviem ako za zoblečiem na pláži, či sa vôbec zoblečiem 😢

januliak
18. jún 2008

O stiach radsej pomlcim... Ja ich mam na chrbte hruby pas od mojich 12 r., kedze som rychlo vyrastla a schudla... A po porode na bruchu, prsiach a trosku na stehnach. Pomohol mi taky gel, aby boli bledsie.

perla200
3. júl 2008

ahojte,
ja som vlastne až včera pri skúsaní plaviek zistila,že mám celulitídu🙂
a normálne som zostala zmätená, tak teraz zbieram všetky infošky, ktoré existujú o celulutíde, a pozerala som aj na tie krémy...ale moc tomu neverím......máte ešte nejaké recepty?

magg
3. júl 2008

ahojte, ja uz som to niekde pisala ale proti celulitide pomaha kavova usadenina. Natriet nou postihnute miesta, pomasirovat, zabalit do potravinovej folie a nechat posobit. Potom dat foliu dole, znova premasirovat, osprchovat a natriet telovym mliekom. Naozaj to pomaha a este obetavy manzel, ktory ma kazdy vecer masiruje a natiera telovymi mliekami 😀 Ale poviem vam, hoci by sa mi zislo dat este zo 5 kg dole, taku hladku pokozku na zadku ako mam teraz, som snad nemala ikdy 😉

perla200
3. júl 2008

magg...normálne urobíš kávu - turka necháš vychladnúť a s tým to mám natierať?

magg
3. júl 2008

perla, este ju aj vypijem 😀 a to co ostane naspodu natriem na zadok a stehna a masirujem (vo vani) no a obtocim sa tou foliou, natiahnem teplaky, no a robim doma co treba(upratovanie, varenie atd.) no a asi tak po hodinke sa osprchujem a natriem. Kamoska dokonca aj schudla zo stehien, lebo to robi casto, ja som leniva, tak len raz za cas, ale ma to dobry ucinok.
Kavovu usadeninu si primiesavam aj do pletoveho kremu a pouzivam ako masku, ked potrebujem vyzerat kus k svetu, pekne to rozziari plet a fungue aj ako piling, treba vyskusat 😉

martina.d.
3. júl 2008

ivka 10, lymfodrenáž som absolvovala. Bolo to fajn.Malo to aj svoj účinok, aj sa mi pár cm podarilo dať dole, ale viac sa mi páčia fit slender stroje a najmä rolletic.
Teraz som na to opäť- po druhom pôrode, začala chodiť a som veľmi spokojná. Môžem len odporúčať.

janka1874
3. júl 2008

neviete niektorá či môžem chodiť na lymfodrenáž keď malú ešte kojím?

perla200
3. júl 2008

baby a lymfodrenáž kolko asi stojí? pozerala som jeden cenník a že OD 350 Sk.......

mouse
3. júl 2008

Perla, manualna lymfodrenaz celeho tela tak od 700Sk. Trva aj dve hodiny. Ja som nikdy nemala celulitidu, az nedavno ju spozorovala na ramenach! jednak priberam - ako je v tehotenstve normalle, ale cca do 23tt som pravidelne vracala a bola som stale dehydratovana, nedali sa mi velmi prijimat tekutiny.. Ale zacala som si tie hrcky masirovat, kedykolvek v priebehu dna ma napadne a zda sa, ze sa rozpustaju.

slzicenka
18. nov 2008

Skuste bonela krem alebo ACG gel na celulitidu

certisko19
18. nov 2008

ahojte...
tak na strie je celkom fajn jedna vec....praktizujem to...a je to ucinne...mne sa urobili aj na rukach...a je to hroza,lebo to si uz ani tricko s kratkym rukavom nemozem obliect...ale jedna znama mi poradila...prirodnou "hubkou" to stale suchat...a potom to natierat napr.detskym olejom....nezmizne vam to za par dni...ale urcite to funguje...lebo mi to mizne

vodniicka
18. nov 2008

http://www.bioshop.sk/obchod/aromaterapia/grape... vraj aj toto pomaha..ale neskusala som..len sa chystam

bibula
18. nov 2008

😀 tak to sa mi paci,to odskusam aj ja,bude leosie,ked nas bude viac,ved predsa kazda sa inac stravuje,cvici,ci necvici a pod 🙂

ka4
18. nov 2008

ahoj mne pomohlo to že som začala pravidelne cvičiť.ja si myslím že to je 100% záruka,lebo ja som ešte ženu fitnesku nevidela s celulitídou.